Jump to content

Nejde Skype..


Jakob Hodon

Recommended Posts

Nejde mě nainstalovat Skype, ani odinstalovat.

 

Není ani v registrech jako nainstalovany, kdykoliv dám smazat složky kde je, tak mě to píše že nemám na to oprávnění. Nejde mě ani změnit atributy z "jen pro čtení" na přepisovatelné.

 

Zkoušel jsem to i v nouzáku smazat, tam to přece žádný jen pro čtení by být nemělo ne? :) V nouzáku jsem si dal abych měl plná práva, což mě furt nějak nejde...

 

Myslím že to bude něco triviálního.

 

Mám Win Vista..

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Před reinstalací mě to šlo normálně..

 

No, že nejde nainstalovat. Soubory v "c:/program files/skype" jsou, ale nejde s něma pracovat ani smazat.

 

O tom přeinstalovaném Skypu jsem nikdy neslyšel...

Link to comment
Share on other sites

nemas proste prava a pri viste sa ani necuduj inac pokial viem kazdy win by mal mat automaticky skype instalovane naco install znova???

a to víš odkud? xD o takový hovadině sem teda ještě neslyšel :)

Link to comment
Share on other sites

nemas proste prava a pri viste sa ani necuduj inac pokial viem kazdy win by mal mat automaticky skype instalovane naco install znova???

Nemá třeba aji všechny winy v sobě zabudovaný hodiny s vodotriskem? :) blbost prosímtě, skype nikdy není součást instalace winů :) ledaže by byla nějaká neofficiální předělaná verze, která obsahuje takový ty základní SW...tak, jako jsem měl já Windows XP 2009 Ultra Edition :)

Link to comment
Share on other sites

odhlas se z tveho uctu na pc a prihlas se na Administratorsky ucet, pote instalaci opakuj, pokud potize pretrvavaji, stahni jinou verzi skype

Právě že, když se dám odhlásit. Je tam furt jen jeden účet a to "Hodon". :/ (který by měl být admin)

Link to comment
Share on other sites

nemas proste prava a pri viste sa ani necuduj inac pokial viem kazdy win by mal mat automaticky skype instalovane naco install znova???

a to víš odkud? xD o takový hovadině sem teda ještě neslyšel :)

asi myslel při upgradu ;)

 

a jinak jestli máš x64 zkus to nainstalovat do Program Files (x86)

Link to comment
Share on other sites

odhlas se z tveho uctu na pc a prihlas se na Administratorsky ucet, pote instalaci opakuj, pokud potize pretrvavaji, stahni jinou verzi skype

Právě že, když se dám odhlásit. Je tam furt jen jeden účet a to "Hodon". :/ (který by měl být admin)

když by mněl byt admin tak to zkontroluj ne a informuj nas

zatim skus skype nainstalovat do jiny složky a jestly to pude tak se pak budou řešit soubory

Link to comment
Share on other sites

nemas proste prava a pri viste sa ani necuduj inac pokial viem kazdy win by mal mat automaticky skype instalovane naco install znova???

a to víš odkud? xD o takový hovadině sem teda ještě neslyšel :)

 

No ja som na Windows 7 Home Premium mal inštaláciu skype už danú zozačiatku..

Link to comment
Share on other sites

Pokud si koupíš třeba NTB, tak tam můžeš mít už předinstalovanej skype, nicméně když si win koupíš origo a nainstaluješ, tak tam nemáš absolutně nic...

 

Jinak k problému, je to celkem zajímavý :d - zkus PC projet nějakým AV programem, může to bejt i virama

Link to comment
Share on other sites

Bež k tej složke skype v programfiles a daj pravim alebo lavim a vlastnosti a tam mas hned nejake nastavenia (archivovat , soubor jen pro čteni atp skus povolit jen archivaci) pak mas ochrana alebo nieco vtom smysle a daj naten tvoj win7ucet plnu kontrolu a skus to editovať pak či už reinstall a zmazanie zostatkovych zložiek (uplna reinštalacia) alebo reinstall kvoli zupdatovanej verzia pre program skype pak si daj režim spustiť v režimu kompatibility pro xp pokial ešte niečo take je lebo so 7dmičkou zvykne bugovať

Link to comment
Share on other sites

Bež k tej složke skype v programfiles a daj pravim alebo lavim a vlastnosti a tam mas hned nejake nastavenia (archivovat , soubor jen pro čteni atp skus povolit jen archivaci) pak mas ochrana alebo nieco vtom smysle a daj naten tvoj win7ucet plnu kontrolu a skus to editovať pak či už reinstall a zmazanie zostatkovych zložiek (uplna reinštalacia) alebo reinstall kvoli zupdatovanej verzia pre program skype pak si daj režim spustiť v režimu kompatibility pro xp pokial ešte niečo take je lebo so 7dmičkou zvykne bugovať

Mám Vistu

 

SKYPE už jde! Děkuji Vám všem!

 

Pomohlo to nainstalovat mimo složku Program Files, takže to funguje, ale není to úplně vyřešený no.. :-/ Už jen toho buzeranta, co mě vše zakazuje...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...