Jump to content

AntiNoobs v1.7


Corleone

Recommended Posts

Zdravím dávam vám sem Ochranu na váš server link na stiahnutie nedám len IP na test pretože túto verziu asi budem predávať alebo asi bude to ako základny FilterScript u *******************takže teraz vám dodám "Krátky" popis ...

 

Čo obsahuje ?

 

AntiHack na RZE (7.3,7.4,8) - to je už klasika bolo v každej verzii

Cenzúru - slová ktoré chcete cenzúrovať zadáte do "Cenzura.txt" v ScriptFiles

Naďalej môžete aj to vybrať že ako má cenzúrovať to dané slovo :

1. - cenzuruje slovo

2. - cenzuruje slovo a napomenie hraca (na treti krat kick)

3. - cenzuruje slovo a rovno kickne hraca

In-Game Anti-Rcon funguje to tak ze mate slozku RCON.txt tam napisete nicky tych ludi ktory nech maju opravnenie prihlasit sa na RCON ak tam nema hrac nick tak ho to prihlasi ale aj hned kickne

Anti-Console - ak sa hrac pokusa prihlasit cez konzolu tak sa mu konzola nespusti normalne ako ma (nepise "Admin connected to server...")

AntiCheat - zatial je len proti nesmrtelnosti ,tento anticheat funguje tak ze pri kazdom spawne testne hraca (neda rovno kick ale po istom case aby test nahodol nebugoval...)a ani sa neda vsimnut ze prebieha test nenapise nic len ak hrac je pozitivny na cheat

 

Vsetko urcujete vy ze co chcete mat zapnute a co ne ... je to cez config robene

 

Priklad :

Cenzura=Ano/Nie

Tip_Cenzury=1/2/3

 

a naco sa zijde vlastne In-Game Anti-Rcon a Anti-Console ak nemate server s rze ? jednoducha odpoved : su lamky ktore napchaju hack prikazy do scriptov ktore zistia RCON...

 

Staci pridať na vas server AntiNoobs v1.7 nastavit konfig a vas server bude v najvacsom bezpeci

 

PS : ty sikovnejsi vedia spravit take hacky do scriptov proti ktorych sa neda urobit ochranu ale zatial som sa stretol s takym len v "Official" Kupenej rze 8 od ATomas-a

 

Kto robil co na scripte ?

 

Corleone - C

[bR][WRL]Law - L

 

AntiHack RZE [ C ]

Cenzúra [ C ]

Tipy Cenzúr [ C ]

In-Game Anti-Rcon [ C ]

Anti-Console [ C ]

AntiCheat [ C ]

Konfig [ L ]

 

Script môžete testnút na týchto IP :

 

SA:MP 0.3c : *****************

SA:MP 0.3d : *****************

 

Hesla od oboch serverov je : ****

RCON heslo je : ******

 

Ak by ste našli niaky bug tak prosim napíšte to sem alebo do SZ alebo na skype : ************

 

PS : ospravedlnujem sa za onicom gramatiku ak by som pisal s diakritikou to by mi trvalo aj hodinu xDD,ak necomu nechapete tak napiste do topicu...

Link to comment
Share on other sites

Pravidla ktoré tento topic porušuje:

a) Dílo musí být výsledné (testovací, ukázkové atd. verze zakázány).

- Autor iba dáva otestovať no nedáva sem download... takže nič nezverejňuje

 

B) Pokud dílo obsahuje ochranu obsahu (v našem případě tajné příkazy, či jinou ochranu proti krádeži), nesmí být tato ochrana odstraněna, či 'cracknuta' a výsledný skript, či 'opravný' balík šířen na tomto fóru.

- "opravný" balík pre rze (nelegálnu)

 

LOCK & MOVE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...