Jump to content

Nejaký mapper zadarmo?


BELZI

Recommended Posts

Čauko, hladám niekoho, kto by mi vedel spraviť mapu a to i zadarmo. Mapa môže byť na hocičo (stunty, nejaký dom/vila....) to je jedno.

Link to comment
Share on other sites

Zadarmo ti to nikdo neudělá..

Prečo si to myslíš.. ???

 

A čo také by si chcel.. ??? :oboci:

 

To je úpln ejedno. Nejakú mapku, je jedno načo. Ale nemám žiadnu mapku. Najlepšie by boli asi stunty :)

 

 

pato si na hlavu padol? :d

 

WTF? "scratch"

Link to comment
Share on other sites

ludkovia ja by som tiez niekoho trosku zdatnejsieho potreboval kto sa nudi a spravil by mi nejake tie stunty v LV na letisku bol by som strasne VDACNY :d:klidek:

 

Mám jeden , ale je v SF nevadí ? :)

Link to comment
Share on other sites

Já jak kdy :)

Záleží na velikosti místnosti..

Ale já zadarmo dělám cca do 80-100 objectů

btw vždyť tu má hodně map na stažení

nezáleží jen na velikosti ale i na detailech :v:

Link to comment
Share on other sites

Mám jeden , ale je v SF nevadí ? :)

 

Aj trosku hej tam uz nieco mam ;) ale dik :klidek:

 

Já mám na LV kdyžtak napiš do SZ kdyžtak se mrkni jak vypadá vase-mapy-f157.html [MAP] Vylepšené letiště LV a je tam i SF upravený joo a zapoměl jsem zmínit že zadara samozřejmě nejsem h*jzl kdyby si potřeboval nějakou mapu tak mi napiš na skype vip_mike123 ;)

Link to comment
Share on other sites

vsichni si stezujete jak se nudite a kdyz vam neco muze pomoct zbavit se nudy tak tu vykrikujete ze zadarmo ne kdybich nezapomel jak se to dela tak bych mu udelal mapu jakou by chtel ale blbi je ze mi to pokazdy hodi error jedine bych to mohl udelat jen mapu .map a on by to dodelal coz pochybuju ze umi a ja to zapomel tak si rozmyslete bud se nudte nebo se zabavte a nevim kdo by vam daval penize za nejaky blbi mapy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...