Jump to content
  • 0

pomoc Ulozeni veci na ucet


SwoBii

Dotaz

Ahoj. Mam takovy problem v modu kdyz si vymazu ucet ve scriptfiles tak se registruju a nacte se to tak jak chci proste vsechno ale kdyz se odpojim a pripojim a dam /info tak na uctu nemam nic u vseho 0 proste jak kdyby se to nenacetlo ale v tom souboru ve slozce scriptfiles je napsane skore tak jak ho mam mit ale ve hre ho nemam proste nevite co stim ?

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj. Mam takovy problem v modu kdyz si vymazu ucet ve scriptfiles tak se registruju a nacte se to tak jak chci proste vsechno ale kdyz se odpojim a pripojim a dam /info tak na uctu nemam nic u vseho 0 proste jak kdyby se to nenacetlo ale v tom souboru ve slozce scriptfiles je napsane skore tak jak ho mam mit ale ve hre ho nemam proste nevite co stim ?

 

Moc jsem to nepochopil co se ti děje...

Je jasné že když to smažeš tak budeš mít u všeho 0..

 

Zkus to s jiným Nickem zda ti to funguje...Pak sem napiš ...A popiš přesněji co se děje...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

De o to že když prostě si jakoby vymazu ucet z scriptfiles a pripojim se tak se registruju a hraju a vklidu vsechno se uklada do toho souboru ale jakmile se odpojim a pripojim mam vsechno na nule a pritom sem ten soubor nevymazal a kdyz mi prijdou nejake penize hned se vymazou. Nechapu to :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám.

fread(LogFile,Data,sizeof(Data)); SetPlayerWantedLevel(playerid,strval(Data));

fread(LogFile,Data,sizeof(Data)); SetPlayerFightingStyle(playerid,strval(Data));

fread(LogFile,Data,sizeof(Data)); Povolani[playerid]=strval(Data);

 

Takhle to mam v prihlasovani :)

Takhle ukladam kazdy data.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...