Jump to content

[PŘÍKLAD]Neustálé bezduvodné narážky na mě..


Danny

Recommended Posts

Zdravím dost lidí na fóru my zde píše, že prej já jsem Dement, chovám se dementně, ale nevěřili by jste, že to vubec není tak :) uživatelé zde na fóru, někteří, mě provokují už jenom kuli mému věku a dělaj si zde ze mě prdel, pak se to dozví další a další, a přitom se to ve vzduchu nesou fejky.. chtěl bych vám ukázal typyckej příklad uživatele Mubby kterej si ze mě udělal prdel, a následně se mi začel vysmívat v chatu, a i v mém topicu na narozeninách, že jsem malé dítě, ať jdu na banánky a dosti hanlivé urážky na mou osobu, tak bych moc rád chtěl všem uživatelum zdělit novinky, aby vědeli, že provokant nejsem já hele! :)

 

První zpráva která mi přišla, omlouvám se za nezabespečenou reklamu, ale nechtěl jsem to editovat, aby jste si nemysleli buh ví co, každopádně, ignorujte odkaz na jeho hosting

 

 

fbwdoj.png

 

EDIT: Zafixováno, není vidět link na hosting ;-)

 

Pak jsem mu napsál, že o takové "free" hostingy nestojím..

 

 

2dj5nm.png

 

 

Pak nasledovala další narážka na mou osobu nyní věkově..

 

 

ne0pu.png

 

 

Myslím si že zde není věkově omezená hranice 12+, když jo, já odejdu a už mě tu NIKDY a opakuji se NIKDY nemusíte vidět! :)

 

Muj názor na tu věc

 

Chtěl bych se poděkovat lidem co se mě na tomhlenctom fóru zastávaj, jsou to lidi který dokážou uznat, že já neprovokuju, z tohodlenctoho screenu mužete vidět, že takové případy mě dovedli k založení tohodlenctoho topicu, mám takovej dojem že mě tady jedna skupina lidí nechce kuli mému věku, nebudu se s nima hádat, vím že jsou tady i lidi co by mě medzi sebe rádi přijali, a taky lidi co mi odpustili ;-) z toho že jsme se hádali, asik podobným spusobem, nevím že těhlenctěch anket tady na fóru není moc, protože v jedném zmyslu je to moje věc jesli odjedu nebo ne, ale vím že je tady skupina lidí co mě bere medzi sebe, skupina lidí kterým jsem normální člen a nenadávaj na mě, a je tady asik ta nejmenší, ale nejbuzerovantější skupinka, které vadí to že jsem věkově na slabé úrovni, vím že těhlenctěch odchodu, dále mých šancí na napravení se.. proč napravení se? vždy byl případ zvalen na mě, byly výjimky kdy jsem přišli fakt rozumní lidé co o tom něco vědeli a zastáli jse mě, ale pořád zde byla 3/4 fóra proti mě.. nyní je proti mě možná 0,5/2 fóra, ale i tak, fakt zde nechci mýt z nikým spory, chci se ze všema lidma rozprávat, já si myslím že je lepší být mladý, jak starý, tak nevím co proti mě ty lidi maj, muj názor officiálně je takovej že dle mě to dítě, které nemá na doménu a dokáže se takhle zákeřně vysmívat druhým za jejich věk, je podle mě docela rassantní drzost..

 

Lidi ze kterýma jsem uzavřel mír: Sweet,DooM,David,Petr,ffredyk, a asik tam byl i QWER, já se tady z nikým fakt nechci hádat

 

ale když do mě pořád někdo rejpá kuli věku, tak fakt mě to vodradujě

 

mě tohlencto fórum prostě baví, a jsem hrdý nato že jsem ještě tak mladý, protože mladost je asi nejlepší část života.. a chci se zapájet do aktivit, a brzy se učit pawno a pomáhat nováčkum :) a ne se zde hádat

 

10 ještě nemám, prdel si nedělám, rozumní lidé vědí..

 

i dítě muže bejt moudrejší jak nějakej 59 letej Muddy viď ;-)

 

Tak hlasujte v anketě.. jesli tady mám bejt.. Bye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Linka dôvery, ktorá pôsobí pod II. Psychiatrickou klinikou FN L. Pasteura Košice.

Telefónne číslo 055/ 622 2323.

 

Pre krízové situácie a rodinné problémy, ktoré vyžadujú väčší priestor, je tu

 

Linka nádeje, ktorá pôsobí pod I. Psychiatrickou klinikou FN L. Pasteura Košice.

Telefónne číslo 055/ 644 1155.

 

Linky pôsobia nepretržite

 

 

Ďalšie informácie na www.linkanadeje.sk

Link to comment
Share on other sites

Co má tohlencto společný z tím co jsem psál? :)

Nikoho to tu netrápi..

ak sa potrebuješ vyrozprávať tak choď za mamkou..

ak ti nepomôže tak využi to čo som sem dal..

Link to comment
Share on other sites

Co má tohlencto společný z tím co jsem psál? :)

To bolo smerované namna ? Ja stebou nemám žiadny problém vlastne ho nemám z nikým keď sem prídem 2x do týždňa... ;) Jedine čo mi na tebe vadí je ten čechizmus..

Link to comment
Share on other sites

Co má tohlencto společný z tím co jsem psál? :)

Nikoho to tu netrápi..

ak sa potrebuješ vyrozprávať tak choď za mamkou..

ak ti nepomôže tak využi to čo som sem dal..

Souhlasím...

Link to comment
Share on other sites

A vás ostatných tiež nechápem správate sa ako úplní dementi odcudzujete ho ani neviete prečo asi bol aký bol zmenil sa ľudia sa menia..Radšej by ste sa mali pozrieť na seba a riešenie druhých ľudí vám nepomôže ;)

Link to comment
Share on other sites

U každého si si to dosral. To ti poviem. Teda aspoň u 70% uživateľov tu na Pawne.

Chováš sa ako decko.. Niekto ti nepogratuluje a ty hneď každému spamuješ? TRAPNE!

Zamysli sa! Tu urážaš Dadaneka v Chate, ževraj sem dáš jeho fotku, aby sme sa naňom smiali. :facepalm: DEMENCIA, Choď do kúpelne pred zrkadlo a odfoť sa!! vtedy sa poriadne zasmejeme "HA-HA" Demencia toto tu. Ty si myslíš, že si tu frajer, ale keby vieš ako sa na tebe každý "Ujebáv*" na skype,ICQ,atď

Link to comment
Share on other sites

Jestli si myslíš že nadávaj jenom tobě tak nemáš pravdu... ;) bohužel na tomdle fóru je skupina lidí který si o sobě moc myslej, tím že maj pawn na větší úrovni než ty si hned hrajou na velký pány, tak se na ně vy*er a reportuj je jako všichni ostatní :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Vyjeb sa na tých internetových kokotkov čo majú silné reči ale v skutočnosti by som ich naozaj chcel vidieť skús vypnúť pc a chodievať von pomôže ti to ver mi ;) to isté som urobil aj ja..samozrejme niekedy chod aj na fb..ale na tieto fóra typu pawno atď kde sú deti by som ti ani neodporúčal chodiť väčšinou sem chodia deti čo si musia riešiť svoje komplexy tu lebo ich nikto nemá rád nikto ich nepozná a jediný ich kamarát je asi pc...

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: Toto môže spraviť dement, ešte väčší ho uráža :d.

 

Zmaž topic a choď von a nájdi si kamarátov :). Ani mňa v škole (väčšina spolužiakov) nemajú v láske a neriešim to :). Urob to ako ja vykašli sa na spoločnosť zostaň s ľuďmi s ktorými je ti najlepšie a dementov ignoruj. Buď si nájdi rovnocenného kamaráta alebo niekoho kto je v pohode :hehe:

 

PS: Tatiež si zmaž podpis.... Lebo toto je hrôza keď dávaš najavo že si infatilný. Život je krutý človeče!

Link to comment
Share on other sites

Musíš si zvyknúť že nemôžeš byť zo všetkými za dobré (ten môj podpis... no :d je to dobrý citát, čo ti poviem xD) vidíš koľko ľudí ma nenávidí ? :d A nevytváram posty že či mám odísť...

ps. nerob tvojim "nepriateľom" službu tým, že odídeš ;)

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: Toto môže spraviť dement, ešte väčší ho uráža :d.

 

Zmaž topic a choď von a nájdi si kamarátov :). Ani mňa v škole (väčšina spolužiakov) nemajú v láske a neriešim to :). Urob to ako ja vykašli sa na spoločnosť zostaň s ľuďmi s ktorými je ti najlepšie a dementov ignoruj. Buď si nájdi rovnocenného kamaráta alebo niekoho kto je v pohode :hehe:

 

PS: Tatiež si zmaž podpis.... Lebo toto je hrôza keď dávaš najavo že si infatilný. Život je krutý človeče!

No presne tak..nemám čo dodať..

Link to comment
Share on other sites

Mne je to jedno vlastne či tu si alebo nie..

Len ma se*ie že otravuješ ľudí.. Vznucovaním si nič nezískaš..

Ale myslím si že by si si mal dať tak pár rokov pauzu a získať si kamarátov niekde inde.. napríklad vonká pri futbale alebo na ihrisku.. ;)

Tiež sa mi nepáči že sa stále schovávaš za svoj vek..

Už máš aspoň trocha rozumu a vieš že 9 rokov už nieje 6.. !!

 

EDIT// Súhlasím s killerom.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Von chodívám dost často, na tomhlenctom foru se zdržuju jenom tehdy, když fakt nemám nic dělat, chci se trošku naučit dělat mody do SA:MP každopádně jsem si uchytil rady, díky killere,booble,marťine.. budu si z toho brát príklad.. popis zmazán

Link to comment
Share on other sites

Mne je to jedno vlastne či tu si ale nie..

Len ma se*ie že otravuješ ľudí.. Vznucovaním si nič nezískaš..

Ale myslím si že by si si mal dať tak pár rokov pauzu a získať si kamarátov niekde inde.. napríklad vonká pri futbale alebo na ihrisku.. ;)

Tiež sa mi nepáči že sa stále schovávaš za svoj vek..

Už máš aspoň trocha rozumu a vieš že 9 rokov už nieje 6.. !!

Tak, tak. To že máš 9, neznamená že sa máš chovať ako dieťa. Dám ti radu.

Vypni počítač, obleč sa, choď von za chalanmi.

Link to comment
Share on other sites

Vieš, toto ,,forum" ide do poriadnych sraček. Ako hovorí booble. Robia sa pretoto:

1. Sú tu dlhšie.

2. V niečom lepšie programuju/scriptuju...

3. Sú starší.

PS: Už so seba nerobta ŠAŠKOV! :)

Hoj...

Link to comment
Share on other sites

Vieš, toto ,,forum" ide do poriadnych sraček. Ako hovorí booble. Robia sa pretoto:

1. Sú tu dlhšie.

2. V niečom lepšie programuju/scriptuju...

3. Sú starší.

PS: Už so seba nerobta ŠAŠKOV! :)

Hoj...

To je jedno kolko si tu aj ja som tu cez 2,5 roka..Je jedno či ovládaš niaky programovací jazyk pawn ktorý zanikne za pár rokov..Ide o to akú máš povahu a aký máš charakter a ako sa vieš správať medzi ludmi a získať si rešpekt..

Link to comment
Share on other sites

Opět řešíte píčoviny ...

Jestli tu chceš zůstat, tak tu zůstaň a ser na lidi ... bav se pouze s těma co se s těbou bavěj normálně a na ostatní ser. To že se do tebe navážej je nějaká jejich vada, když nedokážou pochopit že ti je jenom 9. Každýmu bylo 9 a chovali se jak děti ...

Jen pro informaci: Každej člověk BYL, JE A BUDE aspon minimálně dítětem.

Fakt vás nechápu. Co si tim dokazujete, že každýho urážíte? Že se do někoho navážíte? Nejprve zhodnoťte sebe a pak se starejte o ostatní. Většina lidí co chodí na tohle fórum, ze sebe dělá bůh ví co ... ale všichni tady stojej za ho*no ... Dřív sem někdo přišel a ten kdo chtěl tak pomohl ten kdo nechtěl držel hubu a staral se o sebe. Proč to nemuže bejt i teď? Protože je pojebaná doba, kdy si musí každej něco dokázat ... Jen pro info - dokazujete si velký ho*no ;) akorát děláte dementy samy ze sebe.

Konec ...

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze toto je fakt demencia....

Nepochopim ako moze niekto niekoho urazat koli veku !

Pre mubbyho : Spametaj sa co tu pises ! To ze ty mas nejaky freehosting , a niekto ho odmietne , nemusis nanho hned zaciat vytahovat taketo reci ! Spamtajte sa ludia tu je demokracia , nieje tu ziadna vekova hranica !!!

Link to comment
Share on other sites

Opět řešíte píčoviny ...

Jestli tu chceš zůstat, tak tu zůstaň a ser na lidi ... bav se pouze s těma co se s těbou bavěj normálně a na ostatní ser. To že se do tebe navážej je nějaká jejich vada, když nedokážou pochopit že ti je jenom 9. Každýmu bylo 9 a chovali se jak děti ...

Jen pro informaci: Každej člověk BYL, JE A BUDE aspon minimálně dítětem.

Fakt vás nechápu. Co si tim dokazujete, že každýho urážíte? Že se do někoho navážíte? Nejprve zhodnoťte sebe a pak se starejte o ostatní. Většina lidí co chodí na tohle fórum, ze sebe dělá bůh ví co ... ale všichni tady stojej za ho*no ... Dřív sem někdo přišel a ten kdo chtěl tak pomohl ten kdo nechtěl držel hubu a staral se o sebe. Proč to nemuže bejt i teď? Protože je pojebaná doba, kdy si musí každej něco dokázat ... Jen pro info - dokazujete si velký ho*no ;) akorát děláte dementy samy ze sebe.

Konec ...

Taktiež si myslím to isté čo ty nejdem to už rozoberať debilom to nevysvetlíš...

Link to comment
Share on other sites

Vieš, toto ,,forum" ide do poriadnych sraček. Ako hovorí booble. Robia sa pretoto:

1. Sú tu dlhšie.

2. V niečom lepšie programuju/scriptuju...

3. Sú starší.

PS: Už so seba nerobta ŠAŠKOV! :)

Hoj...

To je jedno kolko si tu aj ja som tu cez 2,5 roka..Je jedno či ovládaš niaky programovací jazyk pawn ktorý zanikne za pár rokov..Ide o to akú máš povahu a aký máš charakter a ako sa vieš správať medzi ludmi a získať si rešpekt..

 

Respekt pred tymito ko*otami ? Jedine maju respekt u tých najvišie postavených =) Im je to u pi¤i. Radšej budu ritolezi a budu lesť adminom a tak pred nos..

Link to comment
Share on other sites

Opět řešíte píčoviny ...

Jestli tu chceš zůstat, tak tu zůstaň a ser na lidi ... bav se pouze s těma co se s těbou bavěj normálně a na ostatní ser. To že se do tebe navážej je nějaká jejich vada, když nedokážou pochopit že ti je jenom 9. Každýmu bylo 9 a chovali se jak děti ...

Jen pro informaci: Každej člověk BYL, JE A BUDE aspon minimálně dítětem.

Fakt vás nechápu. Co si tim dokazujete, že každýho urážíte? Že se do někoho navážíte? Nejprve zhodnoťte sebe a pak se starejte o ostatní. Většina lidí co chodí na tohle fórum, ze sebe dělá bůh ví co ... ale všichni tady stojej za ho*no ... Dřív sem někdo přišel a ten kdo chtěl tak pomohl ten kdo nechtěl držel hubu a staral se o sebe. Proč to nemuže bejt i teď? Protože je pojebaná doba, kdy si musí každej něco dokázat ... Jen pro info - dokazujete si velký ho*no ;) akorát děláte dementy samy ze sebe.

Konec ...

 

Presne tak.. ! Ale zase nikto nieje bez chyby a vždy si musí priznať že je v niečom dobrý takže to nijako neovplyvníš.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...