Jump to content

[ Windows 7 ]Password Cracker


Arthom

Recommended Posts

Čaute. Chcel by som Vám predstaviť môj prvý výtvor a to je Password Cracker pre Windows 7. Na iných verziách windowsu som to ešte neskúšal. Takže o čo ide? Ide o program, ktorým si môžete zmeniť heslo napr. keď vám rodičia zaheslujú PC ako mne. :d

Postup:

1. Spustiť ako správcu // keď spúštate pod iným uživateľom a má správca heslo, tak od vás bude žiadať heslo

2. Stále davať ENTER

3. Keď od vás bude žiadať heslo na aké si chcete zmeniť, len napíšte (pre ochranu sa heslo neukazuje)

4. Máte zmenené heslo :d

 

LINK:

 

http://uloz.to/13160442/password-cracker-bat

 

 

Heslo:

 

pawno

 

 

Ja som to skúšal a funguje mi to :d Teraz som stále na PC :d

 

Prosím ohodnotite od 0 po 10 (0 / 10).

Ďakujem za hodnotenie :d

 

 

//EDIT: Ak by vám to nefungovalo, poznám aj iné spôsoby, ktorými si možno zmeniť heslo. Stačí potom napísať SZ

Link to comment
Share on other sites

1. Spustiť ako správcu

keď nespustíš, tak ti to nespustí. Bude to od teba žiadať heslo od správcu :d preto som to napísal do postupu :d že spustiť ako správcu

Link to comment
Share on other sites

1. Spustiť ako správcu

keď nespustíš, tak ti to nespustí. Bude to od teba žiadať heslo od správcu :d preto som to napísal do postupu :d že spustiť ako správcu

Úplná hovadina... Keď ti zaheslujú PC tak ako budeš môsť ísť do konta ? Ak máš druhé tak podla mna nemude mať správcu, takže ti to bude na piču. Radšej použiť Password Recovery tolls (myslím že sa to tak volá)

Link to comment
Share on other sites

Podle mého, když zapomeneš heslo nebo bude např. někdo ve škole chtít na správce, tak jak tento program využije? Musí být právě ten správce, aby to vůbec spustil? To je docela na nic nemyslíš?

Link to comment
Share on other sites

Kdyby si nevěděl heslo, tak jak by jsi se do ovládacích panelů dostal? By jsi nebyl ani na ploše :d

omg myslel som to inak a aj inak som to pochopil :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Kdyby si nevěděl heslo, tak jak by jsi se do ovládacích panelů dostal? By jsi nebyl ani na ploše :d

omg myslel som to inak a aj inak som to pochopil :d

 

tady to nikdo nepochopil.. :d ale já to chápu hodí se občas :d a jak to vůbec funguje ? přetížení něčeho vyresetnutí a nastavení nového? :d nebo jenom cmd příkaz netuser ..? :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...