Jump to content

Illuminati + Anonymous, Kdo to jsou Illuminati?


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Noxie :-D pobavil jsi.

Cleary, take jsem si toho vsiml :-D

 

Ale on má pravdu... záleži aký je zamestnávateľ. On ťa môže odrbávať koľko chce a ty si nemôžeš ani zdvihnúť ruku. Inak teraz na Markíze je o Illuminatoch :)

Link to comment
Share on other sites

O iluminátoch mám toho naštudované dosť ;) Nemajú nič spoločné zo Satanom pretože to kedysi boli kresťania ale boli proti zákonom kresťanstva....myslím tým že Boh stvoril Zem, vesmír, človeka, atď.... Patrili k ním aj veľké osobnosti ako napr. Galileo Galilei...Anonymous nemajú nič spoločné s NWO, to skôr vláda USA....priložím sem odkaz na jedno fórum kde som zakladal o tom topic, snáď nedostanem VAR alebo BAN. Ale s tým Satanom si vedľa jak tá jedľa...Satan sa spomína v inom príbehu ale ten tu nebudem rozoberať. Videl som aj dosť dokumentov o tom tak viem o čo m hovorím pretože tieto témy ma dosť zaujímajú.

 

http://www.forum.mysteria.sk/viewtopic.php?f=71&t=2011

 

ak pôjdete na mysteria.sk a do článkov tak sú tam ešte rôzne články o tom tak si to prečítajte kto by mal záujem

 

Akurát teraz beží na markíze film Anjeli a démoni kde je o iluminátoch tak si to pozri ak si to nevidel.

 

A ak by niekto chcel vedieť či verím v Boha tak odpoveď nie...nezabudnite ma upáliť na hranici zato...celá cirkev je len jedno obrovské klamstvo a podvod ale to je zase na inú debatu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja reagoval na tu prvni cast, tu druhou jsem necetl.

 

Jsem to dopsal pozdějš.. Jsi byl totiž rychlejší k odpovědi, tk jsem ještě zeditoval.

Link to comment
Share on other sites

Myslíš že Satanisté budou mít ve znaku boží oko ? :d lol ....Satanisti jsou ovládání satanem a někteří to berou jenom jako styl ....a neví o co vlastně jde

 

Nejedná sa o božie oko ale skôr vševidiacie ;) Vysvetľuje sa to ako že nás vždy sledujú a vedia o každom našom pohybe.... :) čiže vláda USA ( satelity, google, facebook, twitter, GPS, atď...) :)

Link to comment
Share on other sites

O iluminátoch mám toho naštudované dosť ;) Nemajú nič spoločné zo Satanom pretože to kedysi boli kresťania ale boli proti zákonom kresťanstva....myslím tým že Boh stvoril Zem, vesmír, človeka, atď.... Patrili k ním aj veľké osobnosti ako napr. Galileo Galilei...Anonymous nemajú nič spoločné s NWO, to skôr vláda USA....priložím sem odkaz na jedno fórum kde som zakladal o tom topic, snáď nedostanem VAR alebo BAN. Ale s tým Satanom si vedľa jak tá jedľa...Satan sa spomína v inom príbehu ale ten tu nebudem rozoberať. Videl som aj dosť dokumentov o tom tak viem o čo m hovorím pretože tieto témy ma dosť zaujímajú.

 

http://www.forum.mysteria.sk/viewtopic.php?f=71&t=2011

 

ak pôjdete na mysteria.sk a do článkov tak sú tam ešte rôzne články o tom tak si to prečítajte kto by mal záujem

 

Akurát teraz beží na markíze film Anjeli a démoni kde je o iluminátoch tak si to pozri ak si to nevidel.

 

A ak by niekto chcel vedieť či verím v Boha tak odpoveď nie...nezabudnite ma upáliť na hranici zato...celá cirkev je len jedno obrovské klamstvo a podvod ale to je zase na inú debatu ;)

 

 

Presne! :)

Link to comment
Share on other sites

Myslíš že Satanisté budou mít ve znaku boží oko ? :d lol ....Satanisti jsou ovládání satanem a někteří to berou jenom jako styl ....a neví o co vlastně jde

 

Nejedná sa o božie oko ale skôr vševidiacie ;) Vysvetľuje sa to ako že nás vždy sledujú a vedia o každom našom pohybe.... :) čiže vláda USA ( satelity, google, facebook, twitter, GPS, atď...) :)

 

Aha.... a toto mi vysvětlíš jak? pokud umíš anglicky pořádně

http://www.youtube.com/watch?v=0mnyBp4FzzI

 

Nájdem si preklad pesničky a uvidím ;)

 

Ale nehľadaj spojenie v pesničkách...to môže spievať aj Eva a Vašek :d Skôr si nájdi nejaké preložené staré historické texty ;)

Link to comment
Share on other sites

Aha.. nemám hledat spojení v písničkách? Tak ku*va se podívejte na ten dokument co jsem poslal...!!!

 

Tam je vše vysvětlené a nééé vy komentujete to co jste neviděli... dmnce

 

Presně.. Prvně dokument hoši, pk se můžete zamyslet..

Link to comment
Share on other sites

Aha.. nemám hledat spojení v písničkách? Tak ku*va se podívejte na ten dokument co jsem poslal...!!!

 

Tam je vše vysvětlené a nééé vy komentujete to co jste neviděli... dmnce

 

Ten dokument si pozriem zajtra....tu nato nemám schopný net a pc už vôbec nie...

 

Ty sa tu furt oháňaš jedným jediným dokumentom...myslíš si že stačí pozrieť jeden dokument? Ja som prečítal veľa článkov...preložených textov a niektorých nepreložených za pomocou slovníka pretože až taký dobrý v AJ zas niesom...prečítal som 2 knihy o iluminátoch a videl dosť dokumentov.....ale tebe je to jedno...ty máš svoj BOŽSKÝ DOKUMENT PRAVDY A NIČOHO INÉHO....ach jaj...naspieva pesničku o iluminátoch nejaý vedec ktorý to študuje polovicu svojho života.....uveríš tomu? Samozrejme že nie, pretože je to len obyčajný človek....naspieva pesničku nejaký skurvený rapper tak mu verí polka sveta len zato že recituje a hovorí básničky....toto je demence ;)

Link to comment
Share on other sites

Tento topic je založený na porušovanie pravidiel rôznymi hádkami, vulgarizmami, OT,... ?

 

To si kludne poviem že kruh je znak vyvolených tých čo budú žiť na marse.. a zato že niekde bude ten kruh tak to je propagovanie tých vyvolených.. ? :d :D :d trocha na hlavu...

Link to comment
Share on other sites

Myslíš že Satanisté budou mít ve znaku boží oko ? :d lol ....Satanisti jsou ovládání satanem a někteří to berou jenom jako styl ....a neví o co vlastně jde

 

Nejedná sa o božie oko ale skôr vševidiacie ;) Vysvetľuje sa to ako že nás vždy sledujú a vedia o každom našom pohybe.... :) čiže vláda USA ( satelity, google, facebook, twitter, GPS, atď...) :)

 

Aha.... a toto mi vysvětlíš jak? pokud umíš anglicky pořádně

http://www.youtube.com/watch?v=0mnyBp4FzzI

 

Nájdem si preklad pesničky a uvidím ;)

 

Ale nehľadaj spojenie v pesničkách...to môže spievať aj Eva a Vašek :d Skôr si nájdi nejaké preložené staré historické texty ;)

 

Ok..vadí ti Rapper? najdu ti jiného zpěváka který ti zaspívá nebo řekne že prodal svoji duši satanovi a ovládají ho Illumináti - Rihanna, Katty Pery, Lady Gaga, Bob dylan... nestačí?

 

gaga2.png

Tady má přímo znak... a pořád nevěříš? si Naivní

Link to comment
Share on other sites

Některé příspěvky uživatelů značí o jasné demenci a nevyspělému myšlení, někteří sou zaslepeni globálním sugerovaným názorem a někteří si myslí že existují jen lidi a že vše je jen náhoda.

 

Napíšu jen dvě slova

 

PAWNO.CZ=DEMNCE

Link to comment
Share on other sites

Některé příspěvky uživatelů značí o jasné demenci a nevyspělému myšlení, někteří sou zaslepeni globálním sugerovaným názorem a někteří si myslí že existují jen lidi a že vše je jen náhoda.

 

Napíšu jen dvě slova

 

PAWNO.CZ=DEMNCE

 

Přesně tak!!!

 

100000+

Link to comment
Share on other sites

omg.. ty si fakt naivný..

to ti najdem tiež niečo také do pár minút a môžem tvrdiť že zapredal dušu satanovi a je iluminát :d

 

Jenomže ten kdo zaprodá duši není Illuminát blbečku... napsal si kravinu takže jde evidentně vidět že tomu nerozumíš

Link to comment
Share on other sites

Tým rapperom som to myslel obrazne....že sa jedna o slávnu osobnosť chápeš? Áno ich znak tam je pretože ovládajú najväčšie firmy....Hollywood, rôzne produkcie a tak ďalej, ale do pesničiek to nekomponujú...iba do videí svoj znak a dávajú o sebe vedieť že stále sú medzi nami...a naivní si tu akurát ty....sám veríš v niečo a pritom ani nevieš v čo :d

 

Frajtr: pekne napísané....veľmi pekne

Link to comment
Share on other sites

omg.. ty si fakt naivný..

to ti najdem tiež niečo také do pár minút a môžem tvrdiť že zapredal dušu satanovi a je iluminát :d

 

Jenomže ten kdo zaprodá duši není Illuminát blbečku... napsal si kravinu takže jde evidentně vidět že tomu nerozumíš

 

a ovládajú ho ilumináti..

 

prepáč pane bezchybný.. !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...