Jump to content

Illuminati + Anonymous, Kdo to jsou Illuminati?


Recommended Posts

Dobrý den, dnes jsem si pro vás přichystal velmi zajímavý článek o Illuminatech

Prvně bych chtěl začít tím kdo to Illuminati vůbec jsou.

 

1) Kdo to je?

 

Nebudu vás tady unavovat nějakou historií řeknu vám pouze to že to jsou lidí kteří chcou nastolit nový řád v zemi a jsou spojováni se Satanem + ovládají plno umělců, automobilek, hollywood, log, výrobku atd.

 

Pokud chcete vědět celou historii viz. zde - http://news.branyvnimani.cz/?article_id=8938

 

2) Jak vypadá jejich znak?

 

illuminati-dollar.jpg

 

 

 

illuminati-seal-red-star+%25281%2529.jpg

 

 

3) Teďkom něco zdrcujícího

 

{L_IMAGE}

 

 

 

tumblr_loydk80om21qdoy52o1_500.png

 

 

 

kanye-illuminati-handsign1.jpg

 

 

 

illuminatijayz.jpg

 

 

 

lady-gaga.jpg

 

 

 

images?q=tbn:ANd9GcR9sfyK1uaPGUk-ERgqLxQQiQkS8q2fSGQ6YPxy-dzzWPVEdIAJ4tCeND54UA

 

 

 

HILLARY-CLINTON-SATAN-WITCH-ILLUMINATI.jpg

 

 

 

CBS_News_Logo1.jpg

 

 

+ Přikládam nějaké VIDEA

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STVYN0wpzU8

 

Doporučuji se i podívat na tento Dokument - http://www.videacesky.cz/tag/odhaleni-h ... o-prumyslu

 

4) Jakou to má spojitost s Anonymous?

 

Našel jsem pár příkladu tak vám je sem dám

 

 

oko.png

 

 

{L_IMAGE}

 

 

dalsi.png

 

 

U Tohoto posledního obrázku to vysvětlím

 

1) To je Oko

2) To přesně nevím co je ale myslím že satanovy rohy to má symbolizovat.. protože si vemte že toto oblek nemá

3) další Oko

 

Důkazů je spousta... postupně budu přidávát :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrátor

Kravina je možné že mají spojitost s anonymous ale ty řeči o spojitosti se satanem jsou kravina moc koukáš na televizi a i kdo takováto konspirační videa točí vytvářej a vidí v nich takovéto symboly

Link to comment
Share on other sites

Kravina je možné že mají spojitost s anonymous ale ty řeči o spojitosti se satanem jsou kravina moc koukáš na televizi a i kdo takováto konspirační videa točí vytvářej a vidí v nich takovéto symboly

taky si myslim že stim satanem to je blbost, ale spojitost mezi nima by mohla bejt

Link to comment
Share on other sites

Jasnýýý.. zakladatel Anonymouse je satan a koncem roku vstoupí na povrch.

 

Člověk je tak naivní tvor, až je to směšné :lol:

 

 

Nic takového jsem neřekl .... takže si nevymýšlej :) ale kdyby ses podíval na ten dokument co jsem sem dal pochopil bys... ale ne ty si línej se na to podívat a hodnotíš :) takové idioty mám nejradši když ku*va o tom nic nevíš tak tu nepiš okej?

 

Kravina je možné že mají spojitost s anonymous ale ty řeči o spojitosti se satanem jsou kravina moc koukáš na televizi a i kdo takováto konspirační videa točí vytvářej a vidí v nich takovéto symboly

 

Další co se nepodíval na dokument... tak ku*va se podívejte na ten dokument vy idioti jinak vám to nebude pasovat! jste tak blbí nebo co?

Link to comment
Share on other sites

Z tohoto článku jsem nepochopil nic :d a nepřesvědčilo mě to k tomu abych strácel čas sledováním těch videí

 

Tak jasný chápu... vím že lidé z pawna jsou líní, debili a nemají zájem o nic radši se jdou zhulit místo toho aby něčemu porozuměli a mají malé IQ že nepochopí ani to co jsem zde napsal....

Link to comment
Share on other sites

Z tohoto článku jsem nepochopil nic :d a nepřesvědčilo mě to k tomu abych strácel čas sledováním těch videí

 

Tak jasný chápu... vím že lidé z pawna jsou líní, debili a nemají zájem o nic radši se jdou zhulit místo toho aby něčemu porozuměli a mají malé IQ že nepochopí ani to co jsem zde napsal....

 

Každý nemůže rozumět všemu, to neznamená že někdo má malé IQ, ale taky by to nesmělo být tak dementně napsáno... to že jsem hulil neznamená že nemůžu mít vysoké IQ, ale ty místo toho abys to vysvětlil tak vezmeš a začneš ostatní urážet... to je jak bych řekl že když neumíš organickou chemii tak si deb*l který rád hulí :d

Link to comment
Share on other sites

Nic takového jsem neřekl .... takže si nevymýšlej :) ale kdyby ses podíval na ten dokument co jsem sem dal pochopil bys... ale ne ty si línej se na to podívat a hodnotíš :) takové idioty mám nejradši když ku*va o tom nic nevíš tak tu nepiš okej?

 

Nemám čas se dívat na nějaké nesmyslné videa ;) Ale tohle je pouze další víra a tímto způsobem lákají další věřící a ty jsi tomu propadnul.. máš vygumovaný mozeček :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Nic takového jsem neřekl .... takže si nevymýšlej :) ale kdyby ses podíval na ten dokument co jsem sem dal pochopil bys... ale ne ty si línej se na to podívat a hodnotíš :) takové idioty mám nejradši když ku*va o tom nic nevíš tak tu nepiš okej?

 

Nemám čas se dívat na nějaké nesmyslné videa ;) Ale tohle je pouze další víra a tímto způsobem lákají další věřící a ty jsi tomu propadnul.. máš vygumovaný mozeček :thumbup:

 

A ty jsi naivní deb*l? A?

 

P.S. Co to meleš o víře? ty si asi uplně švihlý přes hlavu

Link to comment
Share on other sites

A ty jsi naivní deb*l? A?

 

P.S. Co to meleš o víře? ty si asi uplně švihlý přes hlavu

 

Nech si ty nadávky, to z Tebe nedělá dospělého!

 

Vše v co věříš je víra, ale to ty nechápeš.

Link to comment
Share on other sites

Keby si to aspoň vysvetlil lebo som lenivý.

 

Som anon a nie som illuminat a dištancujem sa od akékokoľvek skupiny s nejakým vierovyznaním. Toto všetko su teorie ktoré sa buď potvrdia a potom zaniknú... alebo zaniknú. Ľudstvo je samo o sobe ešte nevyvinuté a všetci sme sa dá povedať sprostý a ešte si musíme počkať kým výjdeme na najvyšší stupeň :)

 

A k tej tajnej správ.. blbosť... a Satan alebo Lucifer blbosť...

takéto kraviny prišli len z ľudskej hlavy. Tak isto aj náboženstvo... ďaľšia blbosť.

 

A som lenivý si to prečítať.

 

Zoberte si zvieratá... sú chytrejšie lebo neveria na takéto kraviny.

Link to comment
Share on other sites

Na mé prdeli je symbol idiota, ke komu to z Vás sekne!?

 

A Lukáš Valenta, nesouhlasím s tebou. Jde o štěstí, v práci.

Když dostaneš skvělého šéfa co platí včas a neojebe tě, tak budeš mít peníze.

Ale když tě vodí kolem nosu a ty zbytečně strácíš čas?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...