Jump to content

Zhanam Kodera !


Patrik017

Recommended Posts

Dobrý den hľadam schopného programátora ktorý nakoduje jednoduchú stránku ja som začal už kodovať takže je to už skoro uvodna stránka nakodovana na 90%, zhanam kodera preto lebo nestiham zakázky a potrebujem to dneska dorobiť ponúkam 10 eur popripade niejakú výmenu !

Link to comment
Share on other sites

Petr Hnátek , nechceš ty nakodovať ? :-)

Já koduji pouze validní html a html5 šablony a za méně jak za 1000kč to nedělám. Ještě abych měl po někom opravovat chyby a luštit to.

Link to comment
Share on other sites

Petr Hnátek ,ale prosim ty profesionalný kodér ako vidim že si tak veriš že ja nemám validný kod a opravovať kod !

Já pouze odhaduji, protože vím jaké to je, když jsem ještě neuměl kodovat, tak jsem si šablony stahoval a skoro jsem se v tom nevyznal.

 

A cena se odvíjí od práce, pokud se ti nelíbí, tak já tě nenutím, aby si tu práci chtěl po mně.

Link to comment
Share on other sites

Mám zakázky za sebou ktoré boli firmy spokojný a ktomu ešte 2 roky som učil kodovať aby som šiel za peniaze robiť tvorbu webových stránok !

Upřímně mně je jedno co si udělal, ale já za sebe říkám, že nemám rád když musím po někom něco dodělávat nebo předělávat.

Link to comment
Share on other sites

Rád bych řekl, že ten kdo tuto práci vezme bude asi naprostý deb*l.

 

Stránka vůbec není validní s prohlížečema, max s google chrome a firefox a i u nich se vyskytují chyby. Když jsem na to upozornil, tak mi bylo řečeno, že jeho firma co ho zaměstnává mu to toleruje. Co to asi bude za firmu? Upřímně bál bych se že ani tu směšnou částku za to co on po vás chce ani nedostanete.

 

Zde po vás chce jen dodělat podstránky, ale jak můžete dodělat podstránky, když to není validní? Tudíž vy musíte i udělat validní kod. A dělat mu validní kod na celé stránky jen za 10€? No kde to jsme.

 

Zde vás varuji už jen z důvodu toho, aby se nestalo, že by mu někdo naletěl a také, protože mi takovýto lidé hodně vadí.

Link to comment
Share on other sites

Ale prosim za to že nie je to validné tak tu hned osočuješ ludi že je to niejaký podvodník ja som ty hned povedal jasné že si to zvalidujem a že nestiham lebo mam ešte 3 zakázky, vidim že si človek ktorý sedi celý den len za pc a nechodí vonku a rieši tu veci ktoré nemajú hlavu ani pätu, podvodnikem si tu ty ktorý sa vydavá že je vraj živnostnik a iné kecy ! Daj to na inú stránku a potom uvidiš ako ty s tej stránky vykopnu s tvojou validitou ! :) .. Ak nevieš čitať tvoje problem !

Link to comment
Share on other sites

Ale prosim za to že nie je to validné tak tu hned osočuješ ludi že je to niejaký podvodník ja som ty hned povedal jasné že si to zvalidujem a že nestiham lebo mam ešte 3 zakázky, vidim že si človek ktorý sedi celý den len za pc a nechodí vonku a rieši tu veci ktoré nemajú hlavu ani pätu, podvodnikem si tu ty ktorý sa vydavá že je vraj živnostnik a iné kecy ! Daj to na inú stránku a potom uvidiš ako ty s tej stránky vykopnu s tvojou validitou ! :) .. Ak nevieš čitať tvoje problem !

Já jsem ti pouze psal, že validita je důležitá z toho důvodu, aby se lidem stránky zobrazovali správně. :)

Link to comment
Share on other sites

Patriku, na co si tu hraješ? Na nějakého velkého bosse? :d Zkus si přečíst, co píšeš. Hraješ si tu na "codearts", které ani nemá prezentaci. Pro jakou firmu pracuješ? Prosím jméno, ať vím, jaký blbci zaměstnávají ještě většího dementa :d Nebo snad máš živnostňák? Prosím o IČ. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Ignition väčši dement si tu ty ani nevieš o čo sa konkretné jedná a ty vždy budeš riešit pičoviný teba môžem byť ho*no po tom u koho pracujem !

Mohu se optat kolik ti je let? Podle písma ti nebude ani 15 let, tudíž jak tě firma může zaměstnávat. Zaměstnanec můžeš být až od 18 let.

Link to comment
Share on other sites

Ignition väčši dement si tu ty ani nevieš o čo sa konkretné jedná a ty vždy budeš riešit pičoviný teba môžem byť ho*no po tom u koho pracujem !

Jak to že vím ho*no? Proč jsem dement? Od kdy jsem Ignition? Ty děláš zakázky a děláš je pro firmu. Firmy si musí takový výdaje danit. Potřebují tedy faktůru. A já se tě ptám, ty máš živnostenský list nebo pracuješ pro firmu? A pro jakou firmu pracuješ? To je tak tajný? Je to snad nějaká tajná mezivládní organizace, kterou nesmí znát prostý občan?

 

Jestli to sem nenapíšeš, budu to brát tak že lžeš, vymýšlíš si a podnikáš na černo. Noo, to se nám to tu klube pěkná pohádka. Já na tom stále trvám.

Link to comment
Share on other sites

Řešíte sračky vám povím pánové :) tohle si řeště někde mimo téma, ale tady je to myslím uplně zbytečný...

Furt lepší řešit sračky než číst ty klaunský kecy :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...