Jump to content

návrh [NAVRH]NOVY SPRAVCE - ęŖwįŋ37


Recommended Posts

Dal sem ano, urcite se tam hodi vic jak Bloodman :d

Jak to mozes vediet? Hned od zaciatku ste boli zaujaty voci mne a ani ste mi nedali sancu. Hlavne ze chcete aby sa to tu zmenilo, ale jak ked ste mi ani nedali sancu? Ako bol som spravca tak 6 hodin a hned ste ma posielali doprdele, ale preco? preto ze ste iba obycajny uboziaci... Ked hodci kdo s vas potreboval pomoct alebo nieco ine tak ste mi pisali na skype icq a vsade kde sa len dalo. Ked ste potrebovali server na nieco alebo nieco ine tak ste sa mi dobre ze nevopchali do prdele ale ked som ja nieco dostal tak ste sa chovali jak obycajny neprajnici co chcu vsetko mat len pre seba. Chcete pomoct, poradit, alebo nieco odomna? jebem na vas... nema zmysel sa bavit s takymyto uboziakmy...

 

Jo šanci si nedostal stejně jako dalších X registrovaných uživatelů na tomdle foru, to že uživatelé nesouhlasili s tím aby si byl správce z nás snad nedělá ubožáky. Jen sme se prostě vyjádřili myslíš že by bylo lepší kdyby nikdo nezaložil anketu jestli máš být vůbec správce a přitom by kvůli tobě odešlo X lidí a další X lidí by tě nerespectovalo a dělali si s tebe prdel? Ty nejseš ta osoba která by dostala todle forum z těhle sr*ček, ale myslím si že ęŖwįŋ37 by tomu mohl pomoct máš moje ANO

 

Jasne covek co nema ani len predstavu co a jak to tu moze zmenit... Vy sem len chcete dalsiho troubu co se na vsechno vybodne...

Link to comment
Share on other sites

O tom už ja neviem..

hlavne ze sa tu hadas za jeho rprava...

 

Viete čo je vtipné? ze za to môže prakticky Lukáš :d Lebo nedal ani anketu a tipujem keby bola anketa tak bloodman by sa nezvolil... a predišlo by sa problémom.

Link to comment
Share on other sites

marwin ti je trúba? sa spametaj..

Jo, bezduvodne zabanoval asi 6 lidi a pak odesel a ted chce byt spravcem...

Nevím kdo říkal že je klidně můžu zabanovat?

Končím tuto diskuzi a to né proto že bych nechtěl být správce, ale nemusí tu být 3 správci :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...