Jump to content

[OSTATNE] Cvičenie


indian2

Recommended Posts

Zdravím, chcel by som sa opitat ci tu ma niekto skusenosti s cvicenim... potreboval by som nieco na velmi vysoku energiu, a daco proti svalovej unave v jednom celku a nech to neni drahe... max 30e...

ešte nemám 18 rokov tak nieco do 18ky...

Bral som uz vela blbosti od creatinu az po protein... ale nic mi nepomahalo cvicil som jak drak ale na 2den zabity niekedy som mal aj problemi kvoli creatinu tak by bolo dobre nieco bez creatinu thx...

Pokial poznate dajaky produkt piste mi sz kvoli odkazom... thx

Prosim iba skusenych ludi nie daku lamu ktora najde na 1. stranke daku blbost...

dik

Link to comment
Share on other sites

Takto ti poviem, cvičím už cez 3 roky. Steroidy su tie najhnusnejšie veci na svete, daj si to teraz, budeš vyzerať ako pán, ale za pár rokov (15rokov) Budeš mať tak doje**ny organizmus ako nikto.

 

Proste cvič. Ale steroidy vážne nie, (Pokial si nechceš dojeb*ť zdravie)

Link to comment
Share on other sites

a kto pisal ze chcem steroidy? ja nechcem steroidy ja chcem nieco na totalnu vybusnost energiu a nieco proti svalovej unave ja nechcem na zvacsovanie svalov... nechcem proteiny a nechcem creatin kapisto?

Link to comment
Share on other sites

Je to fakt šítek brát creatin nebo dokonce steroidy, já cvičím už asi 4 roky a kamarád ze třídy necelé 2 roky a stále se cpe creatinem (který když vysadíš tak zas všechno schodíš), ale sílu větší nemá, jedinný co ti můžu doporučit sou jointový nápoje, magnesium a nebo proteiny (pro ty co nevědí ->bílkoviny), toť vše ;)

Link to comment
Share on other sites

Neber nic ... když začneš chodit do posilky tak druhy den budeš zničeny, ale pak si na to tělo zvykne a budou ti růst svaly ... s práškama budeš uplně slabý a když je přestaneš brát místo svalu nebudeš mít nic

Link to comment
Share on other sites

Neber nic ... když začneš chodit do posilky tak druhy den budeš zničeny, ale pak si na to tělo zvykne a budou ti růst svaly ... s práškama budeš uplně slabý a když je přestaneš brát místo svalu nebudeš mít nic

ano ale predsa ja mam len 75 kg max a nevipadam vobec na 75kg vobec cvicim 1 a pol roka cca mas pravdu zo zaciatku som nic nebral dvihal som na prsa ubohych 40kg co je na zaciatok good ale ptm casom som zacal 50kg 60 a teraz sa neviem dostat na 70kg co davam 70kg 4x po 10 len niekedy nevladzem proste neda sa to takto... ja nechcem nieco na svali ja chcem nieco na energiu a nieco co mi nedoj... organizmuz pecen a pod. kraviny... ja chcem len nieco co si dam pred treningom a ficim stoho dokym nedocvicim chapete? nechcem ziadne proteiny steroidy ani kreatin...

ps. NECHCEM KREATIN ANI PROTEINY!!! pochopili?

Link to comment
Share on other sites

Neber nic ... když začneš chodit do posilky tak druhy den budeš zničeny, ale pak si na to tělo zvykne a budou ti růst svaly ... s práškama budeš uplně slabý a když je přestaneš brát místo svalu nebudeš mít nic

ano ale predsa ja mam len 75 kg max a nevipadam vobec na 75kg vobec cvicim 1 a pol roka cca mas pravdu zo zaciatku som nic nebral dvihal som na prsa ubohych 40kg co je na zaciatok good ale ptm casom som zacal 50kg 60 a teraz sa neviem dostat na 70kg co davam 70kg 4x po 10 len niekedy nevladzem proste neda sa to takto... ja nechcem nieco na svali ja chcem nieco na energiu a nieco co mi nedoj... organizmuz pecen a pod. kraviny... ja chcem len nieco co si dam pred treningom a ficim stoho dokym nedocvicim chapete? nechcem ziadne proteiny steroidy ani kreatin...

ps. NECHCEM KREATIN ANI PROTEINY!!! pochopili?

 

 

Nikdo ti tady creatin ani steroidy nenutí a co to meleš o proteinech? Vždyť protein je bílkovina a bez ní bys ani nemohl žít natož cvičit, je obsažena takřka ve všem, když ti je každá rada blbá, tak tady nepiš todle a di si zvedat k příbuznejm pytle s cementem ;)

Link to comment
Share on other sites

Žer čistej protein a máš to :) + ruzné suroviny obsahují proteiny pokud chceš proteiny :d :D Jinak proti unavě? Btw jak to myslíš? :d To nevydržíš ani chvili v pozoru?

Link to comment
Share on other sites

Proti svalové únavě? To budeš muset něco objetovat. Třeba začít posilovat svaly, až budeš v lepší kondici tak tě třeba nebudou bolet nohy po 2km běhu (příklad).

 

Jinak, dle mých zkkušeností na to má vliv strava, ale i spánek ;)

Link to comment
Share on other sites

Neber nic ... když začneš chodit do posilky tak druhy den budeš zničeny, ale pak si na to tělo zvykne a budou ti růst svaly ... s práškama budeš uplně slabý a když je přestaneš brát místo svalu nebudeš mít nic

ano ale predsa ja mam len 75 kg max a nevipadam vobec na 75kg vobec cvicim 1 a pol roka cca mas pravdu zo zaciatku som nic nebral dvihal som na prsa ubohych 40kg co je na zaciatok good ale ptm casom som zacal 50kg 60 a teraz sa neviem dostat na 70kg co davam 70kg 4x po 10 len niekedy nevladzem proste neda sa to takto... ja nechcem nieco na svali ja chcem nieco na energiu a nieco co mi nedoj... organizmuz pecen a pod. kraviny... ja chcem len nieco co si dam pred treningom a ficim stoho dokym nedocvicim chapete? nechcem ziadne proteiny steroidy ani kreatin...

ps. NECHCEM KREATIN ANI PROTEINY!!! pochopili?

 

 

Nikdo ti tady creatin ani steroidy nenutí a co to meleš o proteinech? Vždyť protein je bílkovina a bez ní bys ani nemohl žít natož cvičit, je obsažena takřka ve všem, když ti je každá rada blbá, tak tady nepiš todle a di si zvedat k příbuznejm pytle s cementem ;)

Máš pravdu ale je rozdiel ked zeres nieco a tam mas xyz proteinov ako mas prasky proteiny vies blbecek...

PS. asi niekto nevie co je to svalova unava...

Link to comment
Share on other sites

Cvičím hodně dlouho ale takovou kokotin* co tu klepeš proti svalove unave? Omg si dej energetak,nebo spíš začni cvičit s lehčíma čínkama pak s težšíma a kzdej den si treba pridej o 5 cviků víc to si vole myslis ze si das špenát od Pepka námořníka a ze si das 70 kg na benč 50x? :d

Link to comment
Share on other sites

Myslím že je zbytočné brať niečo proti svalovej únave...cvičil som pol roka aj s majiteľom posilyk ktorého osobne poznám a povyhrával nejaké pičoviny...nebral som nikdy nič ale to patrí k tomu pretože keď ta bolia ruky tak vtedy sa ešte len formujú svaly, to že nevládzeš patrí k tomu a neoplatí sa proti tomu bojovať, zbytočne sa len môžeš dojebať ;)

 

Proste keď nevlázeš daj si 15 -20 min. pauzu a znova.

Link to comment
Share on other sites

nauc sa citat tupec cvicime 1rok +, -

 

Prečo tu každého urážaš? Si troška narušený nie? :facepalm:

Každý ti tu chce pomôcť, a ty do každého rýpeš, keď cvičíš rok+;- A Nevládzeš

Tak asi zle cvičíš, povedz čo takého cvičíš :)

Link to comment
Share on other sites

Necvičíš správně. Musíš se nažrat co ti dá hodně energie (třeba 2 balíčky sušenek od bebe - má to hodně kalorií a dodá ti to energie a hned se jen tak neunavíš) a cvič. A taky nesmíš cvičit hned, prostě nejdřív se rozcvičíš a pak začneš. Jestli posiluješ činkami tak nejdřív některý ty lehčí (2kg na 1 ruku) a až po to co uzvedneš nejtěžší.

Link to comment
Share on other sites

Jak už říkal Mort musis se k tomu propracovat a nechapu proč všem nadavas takhle ti nikdo nepomůže ;) Ja jel dřív 2 kg ruce proste par cviku co jsem nekde okoukal k tomu si tejdne zajdu do posilky pak ete na Mma jednou tejdne a staci me to

Link to comment
Share on other sites

kazdy mi chce pomoct? jedińý Mort napisal k teme a vsetko ako chcem... a na zaciatku som pisal nech mi pisu skuseny a nie lamaci

Máš pravdu, ja sa pred cvicenim rozcvicim moze to byt inac aj tým že sa zabijam...

Skusim si rozdelit cviky na kazdy den okrem stredy... pohladam stranky kde sa o tom pise...

PS. len pre individua... aby ste ma spravne pochopili ako to myslim zabijacka...

50kg prsa 4serie po 10x ptm 60 to iste 70 to iste potom 50klikov atd... triceps bceps vsetko zabijam 3ma seriami pri kazdej 2hej a 3tej si zvisujem zavazia o 5 az 10kg...

Mozete lock

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...