Jump to content

[WebDesign] Portfólio - Verzia č.2


Mattsy

Recommended Posts

Zdravím, dnes som urobil jeden design na portfólio len tak z nudy pretože do SAMP, Pawn ani MTA sa mi nechcelo a nemal som čo robiť.

 

Okrem ikoniek na FB, Twitter, RSS, Gmail, Skype a toho farebného obrázku som robil všetko sám.

 

Nepoviem Vám koľko som to robil pretože fakt neviem ani odhadom.

 

Tak kritizujte.

 

Verzia 1:

izidor_portfolio.png

 

Verzia 2:

izidor_portfolio_2.png

 

EDIT:

Poprosím o hodnotenie len modrého designu...ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, dnes som urobil jeden design na portfólio len tak z nudy pretože do SAMP, Pawn ani MTA sa mi nechcelo a nemal som čo robiť.

 

Okrem ikoniek na FB, Twitter, RSS, Gmail, Skype a toho farebného obrázku som robil všetko sám.

 

Nepoviem Vám koľko som to robil pretože fakt neviem ani odhadom.

 

Tak kritizujte.

 

izidor_portfolio.png

Jen kouknu a vidím, že nápad to mělo, ale realizace stojí za prd.

 

A slova dělal jsem to z nudy :d To je sranda.

Link to comment
Share on other sites

:lek: Au! Ten obrázek mi vypálil málem oči, kdybych ho nezavřel.

 

Neznáš ani základy (barvy), takže když se tak nudíš, tak si na internetu čti, jak má vypadat webdesign a potom sem dávej něco ke kritice ;)

Link to comment
Share on other sites

:lek: Au! Ten obrázek mi vypálil málem oči, kdybych ho nezavřel.

 

Neznáš ani základy (barvy), takže když se tak nudíš, tak si na internetu čti, jak má vypadat webdesign a potom sem dávej něco ke kritice ;)

 

Môžem vedieť ako si to myslel s tými farbami? Ja mám rád farby ktoré svietia a udrú do očí...Milujem neónové farby...

Link to comment
Share on other sites

Nikdy nedávej na černé pozadí moc zářící barvy, jeto nepříjemné jelikož černá připraví oči na tmavý režim a světlá pak "více bolí oči", nápad docela ujde, ale chybí ti inspirace -> deviantart.com

Link to comment
Share on other sites

Môžem vedieť ako si to myslel s tými farbami? Ja mám rád farby ktoré svietia a udrú do očí...Milujem neónové farby...

 

To je snad proti včem pravidlům.. Dej si černé pozadí a na něj hodně světle žlutého textu a potom si to čti. Takhle snad pochopíš, jak jsem to myslel..

Link to comment
Share on other sites

Prerobil som to na modrú farbu a použil nejaké brushe, mne sa to zdá teraz oveľa lepšie...edit je aj v prvom príspevku.

 

Poprosím o hodnotenie len modrého designu...ďakujem.

 

izidor_portfolio_2.png

Link to comment
Share on other sites

Začnu dělat tzv. "designy za 200,-", protože když vidím, co se těm dětem líbí za designy, tak ze mě bude milionář :) 5 rychlovek za den a je vyděláno.

Link to comment
Share on other sites

Začnu dělat tzv. "designy za 200,-", protože když vidím, co se těm dětem líbí za designy, tak ze mě bude milionář :) 5 rychlovek za den a je vyděláno.

 

Neviem či píšeš o mne ale ak áno tak:

 

1.) Niesom decko ;)

2.) Webdesigny nerobím ale chcem sa to naučiť a dal som to tu preto aby ste povedali čo mám zlepšiť jediný kto to tu povedal si bol ty a Forse

3.)Niesom ani žiadny expert v grafike ale väčšina ľudí to tu nepochopila....skritizujú, zapičujú a ani neporadia....asi čakajú že každý kto prvýkrát otvorí PS tak urobí super extra design.

 

 

Ak si príspevkom ktorý som citoval nemyslel mňa tak prepáč ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Neviem či píšeš o mne ale ak áno tak:

 

1.) Niesom decko ;)

2.) Webdesigny nerobím ale chcem sa to naučiť a dal som to tu preto aby ste povedali čo mám zlepšiť jediný kto to tu povedal si bol ty a Forse

3.)Niesom ani žiadny expert v grafike ale väčšina ľudí to tu nepochopila....skritizujú, zapičujú a ani neporadia....asi čakajú že každý kto prvýkrát otvorí PS tak urobí super extra design.

 

 

Ak si príspevkom ktorý som citoval nemyslel mňa tak prepáč ;)

 

Presne, Robím aj ja designy, niektoré su vydarené, niektoré nie. Kvôli takým ako sú Gledy, sem nedám ani jeden, A prečo? Skritizuje, Vypičuje, A nič neporadí. Hrá šéfa, Ale nič nespraví -_-

Link to comment
Share on other sites

Ano ano, druhá verze udělala z odpadu naprostou sračku. Gratuluji, uživatelé pawno.cz tě navedli k nejhoršímu způsobu úpravy webdesignu, co mohli.

to že se to zrovna tobě nelíbí neznamená, že se to nemuže líbit ostatním. Každej neni na propracovaný detaily, nebo nějaký speciální vzhledy :) mě osobně se líběj obě verze ovšem ta oranžová je dlemího názoru lepší

 

PS: Každej má rád jine styl někdo jednoduchej a někdo zase propracovanej - nechápu proč to co neni tvoje práce hned nazíváš sračkou atp.

Trošku se nad sebou zamysli

Link to comment
Share on other sites

To Mattsy: Bylo to myšleno všeobecně :) A raději si čti návody jak s tím začít, není to tak jednoduché, jak to vypadá ;) Podle tutoriálů se naučíš základy, ale chce to také teorii.

 

To iFailGamer: Mně je jedno, jestli je sem dáš nebo ne, tohle není grafické fórum :) A navíc, "nevypičoval" jsem žádný design, snad jen opravdu otřesné výtvory.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...