Jump to content

pomoc Notebook


Morlox330

Recommended Posts

Zdravím,určitě pevně doufám že se tu někdo najde..

Mám problém že se mi při startu spouští nějaká Instalace na neznámý Software..

Chci to zrušit,abych to mohl spouštět normálně a né přes Stav Nouze se sítí..

Kdo mi stim pomůže,vyplatím mu odměnu 200Kč..

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, proč zakládáš druhé téma... Asi bych instalaci zrušil, vypnul launcher z aplikací po spuštění a vymazal všechno související s tim softwarem.. Potom bys měl klid

Link to comment
Share on other sites

Už 24 Hodin je to na 46/47 A nic se stim neděje

jo tááák to myslíš když se nabotuje win, a před tím než se zobrazí přihlašovací obrazovka, tak se to ukáže?

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, proč zakládáš druhé téma... Asi bych instalaci zrušil, vypnul launcher z aplikací po spuštění a vymazal všechno související s tim softwarem.. Potom bys měl klid

Instalace se nedá vypnout,jediné co se dá s NTB udělat je ho zapnout ve Stavu nouze a to je vše v běžném režimu instalace naskočí a nedá se vypnout

 

Vodnik,néé normálně zadám heslo a přihlásím se chvilku tam je plocha a hned instalačka

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, proč zakládáš druhé téma... Asi bych instalaci zrušil, vypnul launcher z aplikací po spuštění a vymazal všechno související s tim softwarem.. Potom bys měl klid

Instalace se nedá vypnout,jediné co se dá s NTB udělat je ho zapnout ve Stavu nouze a to je vše v běžném režimu instalace naskočí a nedá se vypnout

 

Vodnik,néé normálně zadám heslo a přihlásím se chvilku tam je plocha a hned instalačka

tak spusť správce úloh a v procesech to zruš ;)

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, proč zakládáš druhé téma... Asi bych instalaci zrušil, vypnul launcher z aplikací po spuštění a vymazal všechno související s tim softwarem.. Potom bys měl klid

Instalace se nedá vypnout,jediné co se dá s NTB udělat je ho zapnout ve Stavu nouze a to je vše v běžném režimu instalace naskočí a nedá se vypnout

 

Vodnik,néé normálně zadám heslo a přihlásím se chvilku tam je plocha a hned instalačka

tak spusť správce úloh a v procesech to zruš ;)

To mi nedovolí,dám to a hned to zmizí na tu Instalaci

Link to comment
Share on other sites

Tak to spusť v nouzovym režimu a software smaž... Včetně instalačky.. Nevidim v tom problém..

To jsem hledal,ale nikde sem nenašel ten Software...

Nebo nevím kde hledat

Link to comment
Share on other sites

Tak to spusť v nouzovym režimu a software smaž... Včetně instalačky.. Nevidim v tom problém..

To jsem hledal,ale nikde sem nenašel ten Software...

Nebo nevím kde hledat

a jak se ten software menuje? může to být vir

Link to comment
Share on other sites

Stáhni si CCleaner po instalaci dej >> nástroje >> Start >> a pokus se najít název té instalace ,která se po startu automaticky zapne jestli ji najdeš tak dej disable ... skus jestli to pujde pak dej vědět

Link to comment
Share on other sites

TO nepůjde...

Ve Stavu nouze se nedají instalovat programy

to vím... ale jako normálně nahodit do windowsu ti nejde?

Ne,to musi jit nekde odstranit z registru ne ?

Link to comment
Share on other sites

TO nepůjde...

Ve Stavu nouze se nedají instalovat programy

to vím... ale jako normálně nahodit do windowsu ti nejde?

Ne,to musi jit nekde odstranit z registru ne ?

to nevím ... ale jak nevíme název toho tak to nesmažem:/ skusit jedině obnovu systému nic dalšího mě nenapadá

Link to comment
Share on other sites

Spusťte program Windows Defender klepnutím na tlačítko Start, klepnutím na příkaz Všechny programy a potom klepnutím na položku Windows Defender.

 

1.)Klepněte na tlačítko Nástroje a potom na příkaz Průzkumník softwaru.

 

2.)V seznamu Kategorie vyberte možnost Programy po spuštění.

 

3.)Vyberte program, jehož spuštění chcete zabránit, a klepněte na tlačítko Zakázat.

 

4.)Klepnutím na tlačítko Ano potvrďte, že chcete zabránit spuštění tohoto programu.

 

5.)Opakujte kroky 4 a 5 pro každý program, jehož spuštění chcete zabránit.

Link to comment
Share on other sites

Spusťte program Windows Defender klepnutím na tlačítko Start, klepnutím na příkaz Všechny programy a potom klepnutím na položku Windows Defender.

 

1.)Klepněte na tlačítko Nástroje a potom na příkaz Průzkumník softwaru.

 

2.)V seznamu Kategorie vyberte možnost Programy po spuštění.

 

3.)Vyberte program, jehož spuštění chcete zabránit, a klepněte na tlačítko Zakázat.

 

4.)Klepnutím na tlačítko Ano potvrďte, že chcete zabránit spuštění tohoto programu.

 

5.)Opakujte kroky 4 a 5 pro každý program, jehož spuštění chcete zabránit.

Tohle sem ve Windows7 nenašel..Kde to je ?? Tamto vůbec není

Link to comment
Share on other sites

Reinstaloval sem Winy,ale teť to je to stejný ale je tam Instalace Softwaru 45/46 a Funkce Cleanup..

Kdo mi to pomůže opravit,pošlu mu 350kč.. Víc opravdu nejdu

Link to comment
Share on other sites

POkud není NTB v záruce, tak bych ho rozmontoval, vytahl HDD a přes kabel ho připojil do pc, skusil bych ten disk projet antivirusem a pokud nic, tak bych hledal to, co dělá potíže a odstranil.

Link to comment
Share on other sites

že byto byla webkamera?

omfg,určitě instalace webky nebude trvat 24 hodin...

Jak to zakážu,kdo to vyřeší nabídnu 350kč

tak když si reinstaloval win tak to bude něco v USB, nemáš třeba bezdrátovou klávesnici nebo tak něco?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...