Jump to content

[Hledám] Webmastera


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Čaul lidi,

 

hledám nějakého schopného a ochotného člověka který je schopen spolupracovat na tvorbě jednoho serveru...

 

Dotyčný by dělal webmastera k serveru: 146.255.25.10:7855

 

Hledám tedy někoho kdo umí PHP a nevysere se na to po týdnu práce...

 

Ale nechci, že každý den se budu ptát už jsi začal on ano ale nic nemá...

 

Web prozatím nebudu uvádět..

 

Co mohu nabídnout.

Tak jako pokud se vše povede můžu nabídnout zábavu na serveru který je docela navštěvovaný.. Web bych jakš takš zvládl ale nemám na to čas... Od rána do večera dělám Mód... A postup módu je tak na 28% s každodenním Updateme na serveru...

 

Pokud máš zájem.. Tak mě kontaktuj přes Soukromou Zprávu a já ti řeknu podrobnosti... ;)

"Cenu" dáme dohodou přes SZ mohu nabídnout mé služby.. Tvorba FS případně Kč... máte navíběr...

 

za každého zájemce jsem rád :)

Link to comment
Share on other sites

Hledám tedy někoho kdo umí PHP a nevysere se na to po týdnu práce...[/color]

 

Budu s tím dotyčným spolupracovat nic (já) upravovat.. vše bude na něm.. Já řeknu jak bych si to představoval.. On mi řekne jak by to mohlo být... Já řeknu OK s úsměvem a budu čekat že mi předloží nějaké výsledky...

 

To je docela drzost ne? Ty si někoho vezmeš jako webmastera jen kvůli tomu, aby ti udělal web? A ty nehneš ani prstem? Přál bych ti, aby se na tebe každý vysral, aby sis to musel pěkně zaplatit. On se ti s tím někdo bude srát a ty mu pak řekneš ahoj. To známe.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Hledám tedy někoho kdo umí PHP a nevysere se na to po týdnu práce...[/color]

 

Budu s tím dotyčným spolupracovat nic (já) upravovat.. vše bude na něm.. Já řeknu jak bych si to představoval.. On mi řekne jak by to mohlo být... Já řeknu OK s úsměvem a budu čekat že mi předloží nějaké výsledky...

 

To je docela drzost ne? Ty si někoho vezmeš jako webmastera jen kvůli tomu, aby ti udělal web? A ty nehneš ani prstem? Přál bych ti, aby se na tebe každý vysral, aby sis to musel pěkně zaplatit. On se ti s tím někdo bude srát a ty mu pak řekneš ahoj. To známe.

 

si špatně pochopil taky jsem si toho nevšiml.. čkj ;)

 

//EDIT i když máš pravdu .. už jsem jednoho měl kterej se na to vysral po 3 dnech.. tak sem trošku grrrr... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hledám tedy někoho kdo umí PHP a nevysere se na to po týdnu práce...[/color]

 

Budu s tím dotyčným spolupracovat nic (já) upravovat.. vše bude na něm.. Já řeknu jak bych si to představoval.. On mi řekne jak by to mohlo být... Já řeknu OK s úsměvem a budu čekat že mi předloží nějaké výsledky...

 

To je docela drzost ne? Ty si někoho vezmeš jako webmastera jen kvůli tomu, aby ti udělal web? A ty nehneš ani prstem? Přál bych ti, aby se na tebe každý vysral, aby sis to musel pěkně zaplatit. On se ti s tím někdo bude srát a ty mu pak řekneš ahoj. To známe.

 

si špatně pochopil taky jsem si toho nevšiml.. čkj ;)

 

//EDIT i když máš pravdu .. už jsem jednoho měl kterej se na to vysral po 3 dnech.. tak sem trošku grrrr... ;)

Tady nejde tak o to, že se ti na to někdo po 3 dnech vysere, ale jde tu o to, že ten dotyčný ti udělá práci v podstatě zadara a ty mu pak jednoho krásného dnes řekneš čau a máš udělaný web zadara.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

já vím ale když už někdo napíše tak o to bude mít zájem a určitě se zeptá na výdělku..

a tady se domluvíme takhle sem dám cenu hned řekne mi každej druhej a někoho vemu .. on nic neudělá a já si můžu zase někhoho schánět .. ;)

Link to comment
Share on other sites

já vím ale když už někdo napíše tak o to bude mít zájem a určitě se zeptá na výdělku..

a tady se domluvíme takhle sem dám cenu hned řekne mi každej druhej a někoho vemu .. on nic neudělá a já si můžu zase někhoho schánět .. ;)

Nabídni cenu a on se někdo ozve a zaplať až za vykonanou práci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...