Jump to content

[Hledám!]Pawnera za peníze :D


Anakin115

Recommended Posts

čus takže si nemysliťe že si nahanám príspevky takže do toho! tak potrebujem jedného pawnera pre moj mod mne sa posral PC a kto by sním pomohol. Tak a čo odmená Anakine: Pravdaže aj tá bude v forme posílani penez na účet

 

Dakujem Anakin!

 

:laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Aj keby som bol mimo zmyslov nenapíšem pýtať z mäkkým i :d Hneď tvoj prvý príspevok chceš aby vyzeral seriózne ale nevyzerá vďaka tým smajlíkom a tak Ďalej ;)

Link to comment
Share on other sites

Já nevím no, on podal normální nabídku, že hledá pawnera a že nabízí peníze. Vy se ho tu snažíte zesměšnit a že RP mu dělat nebudete atd. Proč? Je to jeho věc a jemu je to celkem jedno. On podal nabídku a hledá někoho, kdo by o ní měl zájem, tak by se tu měli vyjadřovat jen lidi, které to zaujalo. To, že by třeba neuměl pawno je úplně jedno a nijak ho to nedegraduje, jak některým přišlo zábavné, je to úplně nepodstatné. Jeho věk je taky nepodstatný. Je bravda, že vyjadřování ma nevybírávé.. ale koneckonců, berte nebo nechte být :d

Link to comment
Share on other sites

Ja som sa ho opýtal normálne...povedal RP tak som ponuku odmietol....ja mám právo si vyberať robotu ktorú chcem robiť a ktorú nechcem ;) A nikto mi to nemôže mať za zlé ;) To je moja osobná voľba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...