Jump to content

[*UZAMČENO*][Software]Mafia 2: The Joes Adventures problém


Emppu

Recommended Posts

Zdravím. Mám Mafii 2 a včera jsem si pro ni stáhl datadisk The Joes Adventures (SKIDROW). No, instace bez problému, ale když zapnu hru a vyberu "Joeova dobrodružství" a vyberu prázdnou pozici tak tak se to začne načítat... a nic! Prostě načítá, háže ty hlášky, tipy a pod. ale ani po 5ti minutách načítání nic. Neví někdo co s tím? :/

 

Btw., díky předem a doufám, že to nebudete brát jako rozšiřování warezu :d

Link to comment
Share on other sites

Zdravím. Mám Mafii 2 a včera jsem si pro ni stáhl datadisk The Joes Adventures (SKIDROW). No, instace bez problému, ale když zapnu hru a vyberu "Joeova dobrodružství" a vyberu prázdnou pozici tak tak se to začne načítat... a nic! Prostě načítá, háže ty hlášky, tipy a pod. ale ani po 5ti minutách načítání nic. Neví někdo co s tím? :/

 

Btw., díky předem a doufám, že to nebudete brát jako rozšiřování warezu :d

 

Jednoduše si kup originalní verzi hry a půjde ti to :p Je možný že si něco udělal při instalaci špatně, nebo ti to prostě steam blockuje jestly máš originálku mafie.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím. Mám Mafii 2 a včera jsem si pro ni stáhl datadisk The Joes Adventures (SKIDROW). No, instace bez problému, ale když zapnu hru a vyberu "Joeova dobrodružství" a vyberu prázdnou pozici tak tak se to začne načítat... a nic! Prostě načítá, háže ty hlášky, tipy a pod. ale ani po 5ti minutách načítání nic. Neví někdo co s tím? :/

 

Btw., díky předem a doufám, že to nebudete brát jako rozšiřování warezu :d

 

Jednoduše si kup originalní verzi hry a půjde ti to :p Je možný že si něco udělal při instalaci špatně, nebo ti to prostě steam blockuje jestly máš originálku mafie.. ;)

 

Originálku nemám :d a nechce se mi to za to dávat, když už to mám tolikrát propařený :d

Link to comment
Share on other sites

No osobně si myslím že chyba bude někde v základní verzi hry, vyzkoušej stáhnout ještě jinou verzi popřípadně jinej crack.. ;)

 

Jinou verzi hry, nebo jinou verzi Joes Adventures?

Link to comment
Share on other sites

No osobně si myslím že chyba bude někde v základní verzi hry, vyzkoušej stáhnout ještě jinou verzi popřípadně jinej crack.. ;)

 

Jinou verzi hry, nebo jinou verzi Joes Adventures?

 

Myslel jsem JA

Link to comment
Share on other sites

Hm, skušal si reinštalovať? Alebo skús vymeniť Crack :)

 

asi crack, protože jak jsem zjistil tak to dělá problém dost často. Ale nikde na netu jsem samostatnej crack nenašel :(

Link to comment
Share on other sites

Ach jaj maniaci si nevedia poradiť .

 

Pomoc prichádza :-D

 

Stačí dať crack od skidrow s najnovšim update v3 ako normálny crack pre Mafiu a pôjde ti to , mal som problém ale našťastie som ho vedel už dávno vyriešiť ;)

Link to comment
Share on other sites

Ach jaj maniaci si nevedia poradiť .

 

Pomoc prichádza :-D

 

Stačí dať crack od skidrow s najnovšim update v3 ako normálny crack pre Mafiu a pôjde ti to , mal som problém ale našťastie som ho vedel už dávno vyriešiť ;)

 

Mám SKIDROW, jsou tam soubory, všechno si udělal sám ale prd fungoval :d Co s tím? Skidrow v3 jako normální crack? Snad google pomůže :d

Link to comment
Share on other sites

Trošku problém... mám Mafia 2 CRack v3 Leskli a vono mi to AVG nedovolí spustit, že je tam prej virus Cryptic :d

 

//EDIT: LOL prej nemám oprávnění to spustit :d Letí do trezoru :DD

Link to comment
Share on other sites

Vypni AVG :d mne robil Nod to isté

 

Jasně, vypne se mi komp a co pak? :d Vím, třeba S0beit to taky dělal, ale jako když prej nemám ani oprávnění :d

Link to comment
Share on other sites

CTRL + ALT + DELETE a tak ho vypni xD

 

Mám takovej dost divnej pocit. NEfunguje mi totiž CTRL+ALD+DEL, i když před crackem fungovalo. Buď náhoda, nebo mám průser :d Skusím resetnout kompa a pak najít jinej crack :d

 

//EDIT: Kašlu na to, dojebalo mi to Mafii, takže reinstaluju a DLC si koupím origo :d

Link to comment
Share on other sites

dadanek1999 = Formated Disk

 

(Asi xD)

 

Asi si natrafil na crack ktory je fakt virus...

 

Jo. DOjebalo to mafii, takže jsem reinstaloval :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...