Jump to content

pomoc SA-MP [FreeBSD]


Kaki

Recommended Posts

Cawte. Z kamošom sme si zaobstarali dedikovaný server na ktorom si chceme rozbehnuž serveri. CHceli by sme aj SA-MP pár serverov ale žial bohu nevieme ako nato. Dali sme si zam aj adminku ale nemáme súbory na to. Vedel by niekto poradiť ?

Link to comment
Share on other sites

Nechápem, vlastne čo potrebuješ? "affraid" Potrebuješ súbory, alebo ako nainštalovať server?

 

 

Necháme, prečo si "Deti" Kupujú servery, ale nevedia nič s tým :problem:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
len subory. lebo som tam dal z linuxu aked zapnem server tak to nezapne.

 

nikdo nechápe

 

- jaký soubory

- proč padá (koukni do logu...)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
ano všetko mam. Kuknem že či to neni aj modom ;)

 

a mas v server.cfg:

 

rcon_password neco

gamemode0 mod

 

 

?

Link to comment
Share on other sites

nezapne sa musim počkať na kamoša lebo som zabudol heslo a nwm kde dal PHPMYADMIN na serveri už mame Metin 2 server len to SA-MP nejde. Potom sa pozriem do logu a skúsim to.

Link to comment
Share on other sites

nezapne sa musim počkať na kamoša lebo som zabudol heslo a nwm kde dal PHPMYADMIN na serveri už mame Metin 2 server len to SA-MP nejde. Potom sa pozriem do logu a skúsim to.

 

A maš vůbec dedika? Pochybuju, ale pokud ano musíš si dedika rozložit na vps :d

Je to celkem jednoduché, taky sem nevěděl kdysi jak nastavit vps a vše okolo, ale ptal sem se na forech, všech možnych lidí každy něco poradil. Ale pokud nevíš jak udělat vps do dedikovaneho se raději moc neser. Na co ti je? Podle toho co píšeš je ti tak 10 let a dedika nevyužiješ absolutně! A pokud budeš prodavat servy na černo tak věř tomu že tě někdo napraší na finančák.

Link to comment
Share on other sites

1.mam 13 a ktohovie keby niekto 1 krat otvoril freebsd a predtym pracoval z Linux Debian ako by sa zachoval. Skusime to rozdeliť na 2 VPS. A ak neveriš že dedičak mame tak to su tvoje sračky. Proste SA-MP svet sa toči okolo par kkktov čo ked pride niekto iny hned ako dodrbať odje**ť a zahodiť. Ale keby sme sa stretli tak by som ťa slovne rozložil lebo nato som stvorený !

Link to comment
Share on other sites

1.mam 13 a ktohovie keby niekto 1 krat otvoril freebsd a predtym pracoval z Linux Debian ako by sa zachoval. Skusime to rozdeliť na 2 VPS. A ak neveriš že dedičak mame tak to su tvoje sračky. Proste SA-MP svet sa toči okolo par kkktov čo ked pride niekto iny hned ako dodrbať odje**ť a zahodiť. Ale keby sme sa stretli tak by som ťa slovne rozložil lebo nato som stvorený !

 

HAHAH xD Frajeřinky? xD prosimtě zalez zpátky ty děcko pojebané... tvoji rodiče jsou asi fakt dobří chudáci že maj doma takového namyšleného retarda....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...