Jump to content

Xperia x10 sim karta


_Killer_

Recommended Posts

Zdravím,

Mám SE XPERIA x10 (tu velku) doteraz som mal T-Mobile a keď som dostal novú SIMku Orange som si ju dal do mobilu a ten teraz pomne pýta niaky kod...Nevedeli by ste ako by som to dalo obísť alebo niako získať ten kód ? Mne tam vypisuje že mám naštíviť môjho operátora ale keď ja neviem mne sa zato nechce platiť..

Link to comment
Share on other sites

Stimhle mam skusenosti. No:

1. Je to T-Mobile mobil,a t-mobile(telecom) koduje kazdy android(i moj(Xperia X8))

2. Ak je po zaruke tak ho mozes odomknut ale kukni sa do 3. bodu

3. Odomknutie stoji vise 200E a neexistuje ziadny hack zatial

Link to comment
Share on other sites

Killer, bohužiaľ nemal si si kupovať mobil od T-mobile, oni blokujú úplne každý mobil nie len Androidy, mám s tým skúsenosť ešte dávno na SE existoval taký hack ale už na tieto novšie dotykové nefunguje, asi Android je nejaký iný, tak musíš dúfať že niekto vynájde ako to obejsť ale mne sa zdá že niečo existuje na to potom ti dám vedieť do SZ... Ale inak skús sa ísť opýtať do predajne možno ti poradia

Link to comment
Share on other sites

200€ odomknutie ? čože ? :d

j, u operatora.

Mas 2 moznosti: Ist do opravy a tam ty to urobia za cca 20E alebo druhe, rootnut si mobil, a preinstalovat uplne cely system.... No je to rizikove...

 

Ja som z Rootnutim mojho mobilu nemal žiadny probléém

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=22z0rcVaW2c#t=18s se dostal do servisního menu a tam je SIM Lock, tak to je možná tam nastavené ;)

Skúšal som to ale neúspešné...

Aj tak neviem či može stáť jeden kod na odblokovanie 200€ kokotina podla mna..

Link to comment
Share on other sites

mozem ty poradit kamarata. Sice nwm ci to vie ale mne odblokoval iny mobil. Sice Nokia a neni to android, ale myslim, ze to vediet bude.. Poznam ho. Vies kde je Hudobna Skola Jana Cikkera, pri dome kultury, tak tam je taky obchod. Vola sa MMIX.

Link to comment
Share on other sites

mozem ty poradit kamarata. Sice nwm ci to vie ale mne odblokoval iny mobil. Sice Nokia a neni to android, ale myslim, ze to vediet bude.. Poznam ho. Vies kde je Hudobna Skola Jana Cikkera, pri dome kultury, tak tam je taky obchod. Vola sa MMIX.

Nevieš čo by zato chcel ?

Link to comment
Share on other sites

€€€ :d To bol vtip, nwm. Skus este googlit. P.S. Ty si ten mobil vymenil??? Mas na to zaruku?

Hej vymenil som ho... :d neviem zaruka či ešte je... :d a nevieš ako nainštalovať na x10tku najnovší android ?? lebo tento ma sere mám tu zastaralí android a sere ma :d

Link to comment
Share on other sites

€€€ :d To bol vtip, nwm. Skus este googlit. P.S. Ty si ten mobil vymenil??? Mas na to zaruku?

Hej vymenil som ho... :d neviem zaruka či ešte je... :d a nevieš ako nainštalovať na x10tku najnovší android ?? lebo tento ma sere mám tu zastaralí android a sere ma :d

Chod do nastavenia, informacie a napis mi aku mas verziu. P.S. Dobre bude, ak zaruka nebude. Ak nebude, tak povedz byvalemu majitelovi mobilu, nech ide do TMobile ho odblokovat. Ale poplatok to nwm.... P.S.2 Aktulizovat mobil samozrejme viem :). Sam som si Xperiu X8 aktulizoval. Ale urob si to doma, je to lahke. Ale tak ci tak ty to mobil neodblokuje. P.S. Ak mas verziu 2.2< tak si to aktulizuj, verzie 2.2< su fakt naprd..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...