Jump to content
  • 0

pomoc [Help] čas ve hře :-(


paveldaa

Dotaz

cs,potřeboval bych poradit jak mam udělat aby se mi střídala noc a den ,mě se vubec nestřídá,na serveru jsem strávil několik hodin a vůbec se mi nemění NOC a DEN :-( ,tak prosím jestli by ste mi mohly říct jak to udělat aby se mi střídal NOC a DEN ,dík

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nahoru si dej třeba new blem;

Potom si dej do OnGameModeInit timer na nějakej čas po jakém chceš aby se ti posunul čas o hodinu no a pak do publicu kterej vyvolává ten timer

blem ++; -> přičte jednu hodinu

SetWorldTime(blem); -> nastaví čas

 

Snad to je dobře :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Příspěvky formou "okopíruj si mě" ti nepomůžou, založil jsi tu za poslední dobu nejvíc helpů, tak jde vidět, že se z nich vždy ho*no naučíš. Stručný návod jak to udělat tu máš, tipuju, že jsi to ani nevyzkoušel.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

Stručně :

 

 

Máš v módu sekundový timer ?

 

-Ano mám :Najdeš si publik který ten timer volá a dáš do něj new hodina,minuta,sekunda;pod to das gettime(hodina,minuta,sekunda);poté dás SetWorldTime(hodina);

-Ne nemám :Vytvoříš si timer na skundu a publik k tomu a dále budeš postupovat jak je napsáno výše.

 

PS:Je pak dále můžes hodnoty hodina minuta sekunda nastavovat do tetdrwu a podobně (Vytvoříš si tak hodiny na serveru)..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dík za snahu,to co si mi posalt to nahoře je jen část toho co jsem potřeboval : mam to takto a fakší to :

 new time; forward blem(); 

modeinit

SetTimer("blem", 300000, true);

a nakonec modu

public blem()
{
time++;
SetWorldTime( time );
return 1;
}

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...