Jump to content

[MAP]Car Servis


maty02

Recommended Posts

Dovolil jsem si udělat další mapku :d ... Mapka je v lokaci SF- Letadlova Lod. Mapka obsahuje branu u vjezdu, u ktere se mirne kouri pomoci jednoho sikovneho objektu, vydavajiciho kour. :d ... Dale nalezneme male parkoviste s nekolika vozy. Je zde pristavene i jedno auto, ktere jsem si dovolil nazvat za moje nejoblibenejsi- Elegy :-) ... je na speciálním podstavci. Dále je zde garážička pro Servisová Vozidla, naproti ní se rozkládá dílna. otvírá se /dilnao a zavírá se /dilnac ... v dílně je ZVEDACÍ FUNKČNÍ zvedák... autem na něj stačí najet a pak pžíkazem /zvedakup jej zvednete, dolů opět příkazem /zvedakdown ... vše je zobrazeno ve screenech :-) pro zájemce je odkaz dole. :) Užijte si to ;)

 

 

 

 

!!!POZOR!!! - tato mapa je zahrnuta ve dvou souborech - soubor car.amx (objekty) a carcmd.amx (prikazy)

odkaz: objekty Tu :-)

prikazy Tu :-)

Link to comment
Share on other sites

tohle sem kdysi videl na jednom serveru a tehda sem z toho byl uplne unesenej...tedka uz tolik...ano je to suprova vec...ale zkus tomu este neco pridat... muzes treba pouzit tu novou funkci na pripevneni objektu k jinymu objektu...pak ti staci jeden MoveObjekt...a udelej tam treba sloupky...aby to bypadalo jako realistickej hever...jelikoz takhle to levituje ve vzduchu...

 

tedka hodnotim 6/10

 

-levitace (to beru jako 2 minusy)

-plochy pod koly nejsou rovnobezne

-nelibi se mi moc to umisteni nadvodou

Link to comment
Share on other sites

tohle sem kdysi videl na jednom serveru a tehda sem z toho byl uplne unesenej...tedka uz tolik...ano je to suprova vec...ale zkus tomu este neco pridat... muzes treba pouzit tu novou funkci na pripevneni objektu k jinymu objektu...pak ti staci jeden MoveObjekt...a udelej tam treba sloupky...aby to bypadalo jako realistickej hever...jelikoz takhle to levituje ve vzduchu...

 

tedka hodnotim 6/10

 

-levitace (to beru jako 2 minusy)

-plochy pod koly nejsou rovnobezne

-nelibi se mi moc to umisteni nadvodou

 

ok... diky ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...