Jump to content

Puberťáci 8.díl nebude ! :(


pepa1326

Recommended Posts

Zdar........zjistil že když zapnu samp a camhack a potom zmačknu hvezdičku abych ten camhack spustil tak mě spadne samp a píše error report ...přitom mě to šlo

 

Mám Windows 7

 

Skoušel sem to na samp 03d i na 03c

Link to comment
Share on other sites

Zdar........zjistil že když zapnu samp a camhack a potom zmačknu hvezdičku abych ten camhack spustil tak mě spadne samp a píše error report ...přitom mě to šlo

 

Mám Windows 7

 

Skoušel sem to na samp 03d i na 03c

Nojo ten váš slavnej Se7en :d.

 

Zkus jinej CamHack,mě to něco takového dělalo u XP,akorát že se CamHack nespustil,a máš v SA nějaký nový módy od doby než jsi naposledy spustil CamHack ?

Link to comment
Share on other sites

Zkus Nabootovat Ubuntu

co to je :d

OS: Linux

Distribucia: Ubuntu

:oboci:

 

a co stím :d

 

Pokud máš W7 nově a CamHack jen tak přidaný do SA tak si musíš dát do windows a buď SysWOW64 nebo system32 složky 2 knihovny, které pak zaregistruješ přes dávkovej řádek... pak ti to půjde :)

Link to comment
Share on other sites

Zkus Nabootovat Ubuntu

co to je :d

OS: Linux

Distribucia: Ubuntu

:oboci:

 

a co stím :d

 

Pokud máš W7 nově a CamHack jen tak přidaný do SA tak si musíš dát do windows a buď SysWOW64 nebo system32 složky 2 knihovny, které pak zaregistruješ přes dávkovej řádek... pak ti to půjde :)

 

jako myslis cmd ? a dát tam dx8....dll a dx7....dll :d to už sem delal tak pred pul rokem aby me ten cam hack sel

Link to comment
Share on other sites

Zdar........zjistil že když zapnu samp a camhack a potom zmačknu hvezdičku abych ten camhack spustil tak mě spadne samp a píše error report ...přitom mě to šlo

 

Mám Windows 7

 

Skoušel sem to na samp 03d i na 03c

Nojo ten váš slavnej Se7en :d.

 

Zkus jinej CamHack,mě to něco takového dělalo u XP,akorát že se CamHack nespustil,a máš v SA nějaký nový módy od doby než jsi naposledy spustil CamHack ?

 

Prd slavněj W7... problém jenom mezi žídlí a počítačem... I kdyby ti nešelo vyhledávat v googlu co takhle skusit jinej program na natáčení ... Tohle je fakt poveděný téma už z titulku hold lidská neschopnost.. "lol"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...