Jump to content

[pomoc s vyberom]Aky mobil??SAMSUNG galaxy ace alebo galaxy2


HondaNSR

Recommended Posts

Ahojte ..... zajtra si idem zobrat na pausal novy mobil ... ale neviem sa roshodnut medzi tymy dvomi mobilmi .... [KTORY BY STE VYBRALI A PRECO]

 

Samsung galaxy ace

 

samsung-galaxy-ace.png

 

 

 

Samsung galaxy s2

 

samsung_galaxy_s_ii_official.jpg

 

"lol"

Link to comment
Share on other sites

Android je hnus. iPhone je za skoro stejnou cenu a iOS vs. Android se nedá srovnávat. Mám zkušenosti s oběma systémama a Android bych nechtěl ani zadarmo. Toť můj názor.

 

Ano, presne to iste mozem povedat o tom trapnom iPhone, je to hnus. Aj keby ze mi ho davate zadarmo tak by som si ho nezobral. Ja mam tak isto skusenosti s oboma systemami a iPhone rozhnodne neber!

Link to comment
Share on other sites

Ok , tak teď do toho boje :) Mám doma Iphone 4 & HTC Desire S Tedy Iphone System a Andorid System. Pokud si hračička a děláš blbosti tak bych ti doporučil Android OS Lze tam všechno možne nastavit a překopat ale to je možné u obou ale u systému android je to snadnější :) u Iphone Systému je celkem těžké se tma dostat a jen tak něco obejít taky neni jen tak. né že bych byl nějak proti iphone ale asi bych volil verzy z Androidem :)

Toď muj nazor ;) klidně mě vypi***te

Link to comment
Share on other sites

Som zvedavý kto za teba tú drahu S2ku zaplatí.

Podľa tvojho písma to odhadujem na 10 rokov a zo svojho "príjmu" si môžeš tak jedine slintať nad S2.

jéééžiš nenavážej se do něho, on chtěl poradit jakej si má vybrat kdo to zaplatí to ať si řeší on!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...