Jump to content

Hledám společníka více klikněte!


rEf

Recommended Posts

Zdravím chci rozjet server pro minecraft, ale potřebuji společníka který má stroj nebo-li "VPS".

 

Pokud máte stroj "VPS" alespon o síle:

 

1 GB Ram

1 - 2 GHz

10 GB HDD " je jedno kolik alespon přez 5 myslím"

 

S veřejnou ip a dobrou konektivitou.

 

Tak se ozvěte zde ...

 

Co s toho budete mít? :d Jako každý server se na minecraftu i tento co chci založit určitě rozjede :) A co většina kupuje? VIP ... Pokud to tedy rozjedeme budete mít 80% z částky a já 20% ted de o to kolik strhne operátor v každém případě podle stržené částky odečteme každému polovinu :)

 

Web není zrovna problém já něco umím sice nejsem profik ale to zařídím ... Pokud neumíte :d Pouze žádam společníka který má stroj který utáhne server na minecraft ...

 

A pokdu pujde o stavbu města a zařízení serveru to se snadno naučím :d Sice jsem ještě neměl minecraft srvr ale naučím se ho nastavit + jsem dobrý maper v mc ... :)

 

S pozdravem rEf.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím chci rozjet server pro minecraft, ale potřebuji společníka který má stroj nebo-li "VPS".

 

Pokud máte stroj "VPS" alespon o síle:

 

1 GB Ram

1 - 2 GHz

10 GB HDD " je jedno kolik alespon přez 5 myslím"

 

Tak se ozvěte zde ...

 

Co s toho budete mít? :d Jako každý server se na minecraftu i tento co chci založit určitě rozjede :) A co většina kupuje? VIP ... Pokud to tedy rozjedeme budete mít 80% z částky a já 20% ted de o to kolik strhne operátor v každém případě podle stržené částky odečteme každému polovinu :)

 

Web není zrovna problém já něco umím sice nejsem profik ale to zařídím ... Pokud neumíte :d Pouze žádam společníka který má stroj který utáhne server na minecraft ...

 

A pokdu pujde o stavbu města a zařízení serveru to se snadno naučím :d Sice jsem ještě neměl minecraft srvr ale naučím se ho nastavit + jsem dobrý maper v mc ... :)

 

S pozdravem rEf.

 

zakúp si VPSko u Angel Hostu, neni to až také drahé max. do tych 500kč mesačne :)

so slušným výkonom :)

Link to comment
Share on other sites

No já chci rozjet server klidně mužem udělat vip platby ad si ty peníze nechá :d Mě de jen o to užít si zábavu na vlastním serveru pokud máš nebo mě mužeš nabídnout tak napiš sem děkuji ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...