Jump to content

php Plánovač poznámok v1.0


_Martin_

Recommended Posts

Ahoj. Trocha dávnejšie som spravil plánovač poznámok v PHP. Je to taká fun app nepredpokladám, že si niekto bude chodiť každý deň pozerať na net či má poznámku a nie ako v telefóne, že zapípa keď má. Ak niekedy vydám v2.0 tak som uvažoval, že bude posielať správu: týždeň pred, v deň a presne na pripomienku. Nemá to žiadny design ( pretože s CSS neviem ). Možnosť nastaviť 40 rokov od aktuálneho dátumu.

 

Odkazy

Ukážka

Stiahnuť ( UpniTo )

Link to comment
Share on other sites

MartiN":2fcgxbib]Ahoj. Trocha dávnejšie som spravil plánovač poznámok v PHP. Je to taká fun app nepredpokladám, že si niekto bude chodiť každý deň pozerať na net či má poznámku a nie ako v telefóne, že zapípa keď má. Ak niekedy vydám v2.0 tak som uvažoval, že bude posielať správu: týždeň pred, v deň a presne na pripomienku. Nemá to žiadny design ( pretože s CSS neviem ). Možnosť nastaviť 40 rokov od aktuálneho dátumu.

 

Odkazy

Ukážka

Stiahnuť ( UpniTo )

 

 

"lol" :d Do databáze se nekoukej... Testoval jsem to a dal jsem do poznámky VYLIŽ MI a vono mi to vzalo :d:D Já myslel, že je to upozornění a vono to byla ta poznámka :d

Link to comment
Share on other sites

Chyba: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '; die("aa");','***.***.***.***,'0','0','1','1','2011')' at line 3

Link to comment
Share on other sites

Ten výběr data je otřesný...

 

 

Písal som, že CSS neviem takže si to moc neviem upraviť. Ver ani mne sa to moc nepáči.

 

Neni to nic moc ale 4/10 za snahu

 

 

V PHP som začiatočník ;) skúšam len rôzne chobotiny :)

 

Chyba: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '; die("aa");','***.***.***.***,'0','0','1','1','2011')' at line 3

 

 

Hmm. To ti píše kde konkrétne ? Pretože mne to na tej ukážke ide perfektne a súbory z ukážky som nahral na UpniTo.

Link to comment
Share on other sites

MartiN":stce7tvk]Hmm. To ti píše kde konkrétne ? Pretože mne to na tej ukážke ide perfektne a súbory z ukážky som nahral na UpniTo.

Nemáš to ošetřený, kdyby si někde měl vstup do where, tak ti smažu celou tabulku :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...