Jump to content

[Clan] Menias Masters


Michael

Recommended Posts

Píše se říjen 2010, kdy jsem se seznámil s [MM]Best_Player a [CZ]VRS na serveru VG5. Každý den jsme hráli a volali na skype. V lednu 2011, když IronMaiden13, [MM]Best_Player, [CZ]VRS, Walk3r a ExpresS25 volali na skype, dostali nápad založit 4fun clan serveru VG5. Otázka byla, jaký budeme mít clan tag, jelikož měl Best před nickem [MM], domluvili jsme se, že založíme clan [MM]. A následují den se vše rozjelo na plný plyn. Jako clan leader byl zvolen Best_Player, jeho záspuci IronMaiden13 a [MM]NoFun ([CZ]VRS). Prvními členy byli samozdřejmě [MM]Walk3r a [MM]ExpresS25, oba později odešli. Best_Player obstarat webové stránky a začali jsme nabírat nové a nové členy a fungovat jako clan. Začátkem července 2011 jsme se pokoušeli rozjed i pár [MM] serverů. V září 2011 IronMaiden13 obstaral nové webové stránky, které později předělal do dnešní podoby MiKee.Protože se každý ptal co vlastně znamená [MM], proběhlo hlasování a vyhrál MiKeeův nápad Menias Master´s. Jelikož začal nový školní rok, začal nám clan pomalu upadat do InActive. Best_Player zašel na web a server jen občas a NoFun vůbec. Proto se rozhodl, clan leader Best_Player předat velení Ironovi. IronMaiden13 udělal pár změn, jeho zástupci se stali hráči Premium a Peugeot-26. Další osudový okamžik byl, když se k nám vrátil hráč ExpresS25 pod novým nickem _n@eX, který se stal Manager Clan War teamu, protože clan se rozhodl, začít hrát clan wary. Clan má v dnešní době poměrně dobré jméno, několik dobrý pawnerů, skillerů a best hráčů. Také se pracuje na vlastním CW modu a serveru.

 

Členů: 30

Clan Leader: Best_Player (InActive)

IronMaiden13 (Repressent Clan Leader)

 

Kde hrajeme: VG 5, Různé CW/TG

Web: http://www.mm-clan.4fan.cz

Link to comment
Share on other sites

Web je pekny, až na to skopirovane logo a moc tmavou barvu to ujde ;) moje hodnoceni je 8/10

 

Jaké logo ? jestli myslíš to logo co myslím já tak to copy není, dělal ho jeden z členů MM byl to CZVRS aneb. Nofun.

 

Co se týče klanu 9/10 klan znám dlouhou dobu z VG, to - je že dáte šanci každej lamce z VG aby mohl působit v klanu.

 

Co se týče webu 10/10 samochvála :d

Link to comment
Share on other sites

Web je pekny, až na to skopirovane logo a moc tmavou barvu to ujde ;) moje hodnoceni je 8/10

 

Jaké logo ? jestli myslíš to logo co myslím já tak to copy není, dělal ho jeden z členů MM byl to CZVRS aneb. Nofun.

 

Co se týče klanu 9/10 klan znám dlouhou dobu z VG, to - je že dáte šanci každej lamce z VG aby mohl působit v klanu.

 

Co se týče webu 10/10 samochvála :d

80% loga je od www.x-graphic.eu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...