Jump to content

[UJASNENI]EMO STYL


DooM

Recommended Posts

Takze nazdar hosanci :wave:

 

rozhodl jsem se ze vam ujasnim veci ohledne emo stylu..

Protoze vetsina lidi to odsuzuje a vubec nevi o cem to je atd...

 

takze cim bych zacal :think:

 

Jo, myslite si ze emari jsou blbci(blbky),kteri si natupirujou vlasy, vezmou cerny hadry,rezou se a furt breci a mysli si jak jsou cool...PEKNE GUVNO!

 

uz z toho nazvu EMO, emo = zkratka emotions(emoce)

 

proste emari jsou lidi ponoreni v romantice,kteri vyjadruji verejne sve pocity na svem vzhledu a az prehnane maji radi lasku.Laska vyzaruje temnotu,proto ty tmave barvy.

o emarich se rika ze jsou "Vasnivi milenci"

 

z vlastni zkusenosti vim je vetsina emaru emo kvuli tomu ze nesnasi tento svet, jak se vsichni navzajem pomlouvaji,jak kazdej hleda jen zaminku aby nekomu uskodil, atd.. nemusim vysvetlovat vsichni vite jaky jsou lidi zmrdi..

 

Emar je vlastne svym zpusobem kazdy, a kdyz rekne ze neni tak asi nema pocity..

 

Ted rezani...

EMO a REZANI k sobe vubec nepatri..

rezani se radi do "demence"...

rozdil mezi emo a rezani je asi jako rozdil majetku co ma Barrack Obama a Bezdomovec..

Kdyz vidite emare co se reze,pravdepodobne je to pozer,nebo dement..

 

Furt se serete do emaru ze jsou gayove atd.. ale to s tim nema nic spolecneho, a kdyz uz tak biseuxalove.. ale i tak je to lez, na stejne pohlavi muze byt kazdy clovek..

 

emo pravidla... ty napsal nejaky k***t pak to nejaky blbci bezhlave kopirovali a roznesly to.. jako jeste jsem nevidel emare co by si strikal repelent do oci nebo by se pokousel zabit :lol:

je moc pover na to abych je objasnil vsechny.. kdyztak se ptejte ja odpovim/vysvetlim jak to s tim je :)

 

Obrazky(pridal jsem jen devcata :d ) :

 

42315955.jpg

42320192.jpg

42283860.jpg

42329063.jpg{L_IMAGE}

42099445.jpg

 

 

PS: _SnuP_ bude rad ze jsem tohle napsal :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mládež příliš trpí depresemi, stoupá počet sebevražd. Ruští zákonodárci chtěli zakázat chmurný styl emo, postihovat chtěli i webové stránky věnované této životní filozofii.

 

Podle ruských politiků i části veřejnosti emo styl stojí za zhoršujícím se psychickým stavem dospívajících. Duma proto v rámci Vládní strategie pro sféru duchovního a etického vzdělávání projednávala zákon, který by měl omezit „nebezpečné mládežnické trendy“. Emařům by byl dokonce zakázán i vstup do administrativních budov.

 

Vyznavači emo stylu se spojování se sebepoškozováním a propagací sebevražd brání. Podle odborníků přesto může u mladých jejich identifikace s touto pochmurnou, depresivní a plačtivou filosofií prohloubit jejich psychické prolémy natolik, že se k sebepoškozování mnohem snáze uchýlí.

 

V dnešní době je slovo emo používáno ve více významech.

EMO styl bývá médii prezentován ve spojení s sebepoškozováním a sebevraždami, náklonností ke smrti a temnotě, excentrickým oblečením a vášnivou láskou k "Emo" kapelám.

EMO bývá používáno k označení depresivních pocitů, pro přehnané melodrama či ublíženost.

 

Mě se vůbec styl emo nelíbí. Můj názor ...

Link to comment
Share on other sites

Morte, hmm.. wiki je otevrena encyklopedie, tam si muze napsat kazdy co chce i kdyz to neni pravda..

fajn je to tvuj nazor a ja ti ho neberu

Link to comment
Share on other sites

 

kecy,kecy a jeste jednou kecy...

media nezajima jak to doopravdy je, oni neco najdou nekde na netu reknou si ze to asi takhle bude,napisou o tom clanek aleluja dalsi lez...

Link to comment
Share on other sites

Někdy (spíš dříve) prohodím vtípek na téma emo, ale znáš mě, myslím to je tak ze srandy. Styl emo rád nemám, ale toleruji ti, co ho preferují. :) No ale jsou lidé, kteří tě budou pořád dokola takto napadat, takže ti přeji hodně sil a trpělivosti. :p

Link to comment
Share on other sites

Někdy (spíš dříve) prohodím vtípek na téma emo, ale znáš mě, myslím to je tak ze srandy. Styl emo rád nemám, ale toleruji ti, co ho preferují. :) No ale jsou lidé, kteří tě budou pořád dokola takto napadat, takže ti přeji hodně sil a trpělivosti. :p

 

:) :thumbup: Kde je tlacitko *Like* "confused"

jakto ze tu jeste neni! :d

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

 

Protože se tu do hoperů každý 2 uživatel nenaváží, tím to asi bude :d

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

Kvuli prehlednosti :ble:

ty si nejaky inteligent,kdes vzal takovou informaci ze 90% lidi co se reze jsou emo :d

Je divny pro ty co ho neumi pochopit.

co je na barveni vlasu u chlapa divne? vsak je to normalni..

tk hopery nemam taky rad, a jsou to vetsinou socky co nemaj ani na kompa tak proto :d

 

Petre, ty si jediny chapavy :cry:

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

Kvuli prehlednosti :ble:

ty si nejaky inteligent,kdes vzal takovou informaci ze 90% lidi co se reze jsou emo :d

Je divny pro ty co ho neumi pochopit.

co je na barveni vlasu u chlapa divne? vsak je to normalni..

tk hopery nemam taky rad, a jsou to vetsinou socky co nemaj ani na kompa tak proto :d

 

Petre, ty si jediny chapavy :cry:

Stačí číst. I když se velice snažíš, najdeš velice málo podřezaných děcek co nevyznávají emo.

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

jak psal Petr --> hoperu si nikdo nevšímá ... co si myslim já, je že emo jako takový neni o žiletkách ...

 

PS: :d nemáš kazdou větu na jednom řádku :d

Link to comment
Share on other sites

Lukasi, hm.. hlavne ze na svete celkove neni moc lidi co se rezou...za muj zivot jsem teda potkal jen jednoho cloveka co si ublizoval, byla to holka,nebyla emo, a nerezala se ale delala si modriny,protoze si prozila strasne veci, ale asi po 2 tydnech prestala..

Link to comment
Share on other sites

ked som si to čítal tak som si spomenul na toto video:

http://www.youtube.com/watch?v=30p47JJCo1k

 

ale ako nič nemam proti emu až na to rezanie.. je to totalna pičovina.. neviem čo je na tom dobré sa rezat ale šak to je jedno..

ženy celkom pekné ale ešte keby také existovali v ČR & SR :d

ja mam trošku podobný štýl.. ale nieje to emo

všetko je o hudbe .. emo ma vlastnú hudbu rap, hip-hop a tak

Pre mna je elektro shuffle drum hard rock/pank celý moj život :)

takže to je moj nazor :)

Link to comment
Share on other sites

ta krava nevi co mele :d

je upe retardovana :d

to nepatri k hip-hopu ani rapu :d nejsi nemocny?:d

jsou takove i v cesku & slovensku... znam jich hromadu :d

no na slovensku nejsou skoro zadny ae v cesku ano

Link to comment
Share on other sites

ta krava nevi co mele :d

je upe retardovana :d

to nepatri k hip-hopu ani rapu :d nejsi nemocny?:d

jsou takove i v cesku & slovensku... znam jich hromadu :d

no na slovensku nejsou skoro zadny ae v cesku ano

ja viem že tu nepatrí k hip hopu a tým sračkám :d .. ale to patrý k tým štílom :d

ale ten hip-hop aj trolinku ide k emu .. ale len také výnimočné pesničky :)

tak na slovensku je ich asi málo :d

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

Kvuli prehlednosti :ble:

ty si nejaky inteligent,kdes vzal takovou informaci ze 90% lidi co se reze jsou emo :d

Je divny pro ty co ho neumi pochopit.

co je na barveni vlasu u chlapa divne? vsak je to normalni..

tk hopery nemam taky rad, a jsou to vetsinou socky co nemaj ani na kompa tak proto :d

 

Petre, ty si jediny chapavy :cry:

 

Cos To ku*va řek? Proč já kompa mám ty plešatej emouši? xD Hip Hop 4 Ever Kill That Fucking Nigga

Link to comment
Share on other sites

Super.

Taky budu psát každou větu na řádek, jako ty.

Emo holky se mi nelíbí.

Když se někdo řeže, z 90% to jsou vyznavači emo stylu - něco na tom asi bude.

Emo styl je zkrátka divný. Malování a barvení vlasů u žen je normální, ale v případě opačného pohlaví..

A nemám rád kromě ema ještě hip-hopery a podobné blbosti. Ti tu alespoň přednášku nedělají :)

Kvuli prehlednosti :ble:

ty si nejaky inteligent,kdes vzal takovou informaci ze 90% lidi co se reze jsou emo :d

Je divny pro ty co ho neumi pochopit.

co je na barveni vlasu u chlapa divne? vsak je to normalni..

tk hopery nemam taky rad, a jsou to vetsinou socky co nemaj ani na kompa tak proto :d

 

Petre, ty si jediny chapavy :cry:

 

Cos To kua řek? Proč já kompa mám ty plešatej emouši? xD Hip Hop 4 Ever Kill That Fucking Nigga

 

Ja nejsem "emous" :p

a hip hop je sracka no.. kazdy to vi..

Link to comment
Share on other sites

Ja nejsem "emous" :p

a hip hop je sracka no.. kazdy to vi..

 

Hele zm*de ať už jseš cokoliv mě to nezajímá... ale do Hip-Hop u se mi neser... taky neřikám že ema jsou Punk Bitchez ok? ( Je sorry asi jsem tě tou bolestí vzrušil, to jsem fakt nechtěl... )

 

Cos To kua řek? Proč já kompa mám ty plešatej emouši? xD Hip Hop 4 Ever Kill That Fucking Nigga

 

Omg další fake kid... až zčernáš tak si klidně do ni*ggů nadávej do tý doby to pro tebe budou ledatak afro-američani ... ( Tady na pawnu je demence na rozdávání )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...