Jump to content

Ohňostroj + osobní telefón.


mxco

Recommended Posts

Zdravím. Lóng tajm jsem tu nebyl, a proto jsem sem zase zavítal. No dlouho to nebylo, navštěvuji to tu každý den, ale nepsal jsem.

Přináším vám tu nové dva připravované filterscripty. No jeden s nich už je skoro hotový, zbývá jen pár drobností.

 

Ohňostroj


Jelikož se blíží ti slavné dny, už i v televizi a všude blbnou, já začal taky. Na silvestra jsem připravil tento ohňostroj. Pokládá "rachejtle" a následně je odpaluje. A to manuálně.

Později přidám více druhů odpalů. Třeba to že se to umístí jednou a bude to pálit pořád a ve větším množství. Bude to dynamické, hezké, efektivní. Níže pokládám video. Doporučuji shlédnout na serveru youtube v HD kvalitě. Fullscreen nebo "rozbalené", to je na vás. Je to video z tvorby, jak to probíhalo a tvořilo se.

 

 

Osobní telefón - mobil


Připravuji i další věc. Jelikož mám rád textdrawy, tak jsem se rozhodl vytvořit mobil. Inspiraci jsem vzal z GTA 4. Samozřejmě v San Andreas takové neudělám, ale podobné ano.

V mé první verzi už jakoby běží, dá se Vypnout a přejít do sekce Volby, která ještě nefunguje. Do budoucna tam chci udělat aby si ho hráč mohl přizpůsobit vzhledově a tak. Dále posílat sms (pm). A další věci. Video též přikládám jak ta zatím vypadá a bude vypadat. Je též v HD kvalitě.

 

 

Děkuji za veškeré hodnocení a rady. Vyjádřete se.

S pozdravem ]mxco[.

Link to comment
Share on other sites

Ten ohňostroj je taký divný... ale no ok

a ten mobil, mohol si si viac pohrať s textdrawmy ;) tuším si natočil bug (keď si vybral kontakty, tak si mohol vyselektovať aj "prázdnu" časť

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím. Od 5.listopadu jsem s tím skoro nehnul, ale až dnes. Nic moc jsem tam nezměnil. Teď mluvím o ohňostroji.

 


  • - změnil jsem že si může každý vytvořit rachejtle, na silvestra to v reálu bumbácuje od všech sousedů (samozřejmě, pokud to chce dělat jen admin tým, tak hráčům nemusíte říkat ty příkazy že jo ?)
    - změnil příkazy
    - opravil díry, bugy (odpalovat je, když třeba žádnou nemáte, co je to za nápad ? - dělalo to neplechu při příštích odpalech)

 

Nynější příkazy:

/fplant - připraví rachejtli. (max.5 pro jednoho hráče)

/fdestroy - zničí je, všechny

/ffire - vypustí je, všechny (ano, není to překlep, opravdu dvě "f" na začátku)

 

I když tam je jen jeden typ a sehrajete s ostatními můžete vytvořit i tím jedním typem báječnou šou.

 

A konečně vysněný download. Předpokládám že už většina bude mít jiné, bylo tu spoustu konkurence. Ale i tak.

 

Download .7z - http://mxco.vacau.com/firework.7z

Download .zip - http://mxco.vacau.com/firework.zip

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...