Jump to content

[ GM ] MOD !!!


Radoslav

Recommended Posts

tAKZE JA pripravujem mod gta miami city to este presne nwm ale by som potreboval pomoc , mam uz 2 pawnerov a potreboval by som sikovneho mapero a lacneho a finacna suma by mu neunikla , takze kto by mal zaujem nech napise na skype brian0000007 ok prosim , a bude aj zapisany ako spolutvorca modu a dostane aj penize a nieco este o mode mod sa bude odohravat v celom gta po celom gta su auta zamestania atd adt...

a ja by som povreboval namapovat nejake pekne velke mesto co pripomina miami bude tam aj obchody , a vselico takze toto by to bolo nieco iste o mode , zamestnania policajt hasic a sbs , ochrankar , strazca letiska , prezident a starosta , a ked sa chcete dostat z jedneho mesta do druheho tak vas zastavia boti npc a vam vypise ze ked chcete ist do toho mesta tak musite zaplatit a ked zaplatite tak vam otvori samo branu a vas to pusti dalej a kazdom meste su 2 hotely luxus z 30 izbami a npc limuzinami a mate asi 50 ciest a zato sa plati tak toto by bolo vsetko takze uz len tu map potrebujem , Dakujem. :d

Link to comment
Share on other sites

Čau, já sice nejsem nějakej dobrej maper, ale pár dobrých map sem už zvládl, makám na mapě jménem ,,Ostrov" , prostě ostrov na který se najede mostem a tam sou domy , obchody, hotely atp. Takže jestly stim chceš nějak pomoct kontaktuj mě na skype lalan98 ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...