Jump to content

návrh Smazání všech témat sekce HELP


Recommended Posts

50:50

Jo protože by někteří nespamovali "Použivej hledat už se to tu řešilo"

a Ne protože bobanovi byli za to vzány práva a když to udělal nastal tu chaos a každý se pořád ptal "proč mám tak málo příspěvků"

Link to comment
Share on other sites

Tak at to Petr roztridi :DDD , myslim at smaze duplicitni HELPy (najde se dost) a nevyresene (taky dost) , a bude mit Petr praci :lol:

 

Myslíš že práci nemám? Kdo se asi postaral o to že zmizelo 500 návodů, které byli totálně na (píííp)? :d

Link to comment
Share on other sites

Tak at to Petr roztridi :DDD , myslim at smaze duplicitni HELPy (najde se dost) a nevyresene (taky dost) , a bude mit Petr praci :lol:

 

Myslíš že práci nemám? Kdo se asi postaral o to že zmizelo 500 návodů, které byli totálně na (píííp)? :d

Hmm... kdo to asi byl ? :d

Link to comment
Share on other sites

v sekci help mam hromadu prispevku (ne ze bych je zakladal.. :d ale radil ..)

a navic ta sekce funguje i trochu jako sekce navody protoze nekdo si napise help pak se to vyresi a uz dalsi kdo na to narazi vi jak na to..

jsem pro ponechani vsech temat

Link to comment
Share on other sites

Tak at to Petr roztridi :DDD , myslim at smaze duplicitni HELPy (najde se dost) a nevyresene (taky dost) , a bude mit Petr praci :lol:

45032 Tém tam je v túto minútu... trvalo by to mesiace... a nehovoriac o inteligentoch ktorý nevedia ani popísať svoj problém, nieto mu dať univerzálny názov...

Link to comment
Share on other sites

qwerte ani ne měsí ale asi 2h 1 SQL scriptem

 

sql="DELETE FROM TÉMATA-TABULKA WHERE SEKCE=24"

musely by jste si to upravit dle toho jak to má forum

jestli tvrdís že je tam 45 000 příspěvku řekněme 1 příspěvek 10kb to máme cca 400 - 500 MB dat tzn cca 3 - 4 hodinky deletování

Link to comment
Share on other sites

Já bych začal mazat všechny témy, které porušují pravidla, hned po jejich založení autorem, by těch helpů pak moc nebylo podle mě a když už tak aspoň inteligentní helpy :d

Link to comment
Share on other sites

Já bych začal mazat všechny témy, které porušují pravidla, hned po jejich založení autorem, by těch helpů pak moc nebylo podle mě a když už tak aspoň inteligentní helpy :d

 

Takto to právě bude s návody a myslím, že by nebylo špatné to udělat i s HELPy

Link to comment
Share on other sites

Ahá a co bude s příspěvkama ( já jích budu mít možná tak 100 ) :d

Za mě ne jen kdyby se nechali příspěvky

 

To ti jde tak moc o příspěvky? :d Mě by se smazal asi půlku z toho co mám, při bobanové akci mě zmizelo 800 přípěvků, které se mě po obnovení stejně nevrátili a dělám z toho vědu? Ne, pořád mám stejně figurek :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...