Jump to content

html/css [CSS] Vylepšení webu pawno.cz!


Guest Punkevník

Recommended Posts

Takový impulz, který mě nakopl na to, abych udělal toto css je to, když Lukáš přidal více řádků do mchatu a když jsem se na notebooku tabnul do pole na psaní, tak se mi to posunulo a neviděl jsem chat. Tak jsem přesunul to pole pro psaní dolů, a jeho pozice je fixována, takže když posunuješ stránkou, tak je furt na stejné pozici, stejně jako lišta nahoře. Je to výhodný v tom, že nemusím scrollovat zpátky na začátek stránky, ale jen vlevo nahoře kliknu na pawno.cz a jsem doma :)

 

Sorry sťahujem! :d

Link to comment
Share on other sites

Aktualizace 10. srpna 2012

Dnes jsem vylepšil celkový vzhled pawna, zejména inputů a dolních panelů

 

Upraveno:


  • [*:1o8lfit0]Logo Pawna není kompresováno
    [*:1o8lfit0]U formulářových prvků přibyly zaoblené rohy
    [*:1o8lfit0]Chat panel již není průhledný, ale zato se neroztahuje po celé šířce okna a má zaoblené rohy
    [*:1o8lfit0]V chat panelu u smajlíků byl odstraněn odkaz Zobrazit další smajlíky (protože se stejně všichni smajlíci zobrazují)
    [*:1o8lfit0]Byl odstraněn text o aktualizaci, zůstal jen obrázek o stavu ok.gif
    [*:1o8lfit0]Checkbox u povolení zvuku u chatu byl nahrazen obrázky
    [*:1o8lfit0]Nástrojová lišta, která se také roztahovala po celé šířce okna byla zmenšena a zaoblena
    [*:1o8lfit0]Obsah v nástrojové liště je posunut o pár px dolů, takže není přilepený na horním okraji

 

Bugy:


  • [*:1o8lfit0]Ve zprávách je nástrojová lišta posunuta

 

Instalace

 

Poznámky po instalaci


  • [*:1o8lfit0] Horní menu bude rozhozené, je potřeba u prvku #soll upravit první hodnotu tak, aby to navazovalo na pravou část menu
    [*:1o8lfit0] Upravte první hodnotu u #datebar ta, aby aktuální čas a datum byly vedle menu
    [*:1o8lfit0] Pokuď chcete barevné příspěvky, stačí smazat třídu ".postbody span"

>>

Stáhnout <<

Pokuď by byly nějaké problémy, tak napište ;)

Link to comment
Share on other sites

Aktualizace 12. srpna 2012

Dnes jsem celkově předělal horní lištu, která se již neroztahuje po celé šířce.

 

Upraveno:


  • [*:2ji4eut2]Menu bylo z prava přesunuto na svoji původní pozici
    [*:2ji4eut2]Navigace byla přesunuta do sekundární lišty
    [*:2ji4eut2]Byla odstraněna informace o poslední návštěvě
    [*:2ji4eut2]Aktuální čas se zobrazuje vedle navigace

 

Bugy


  • [*:2ji4eut2]V soukromých zprávách a v uživatelském panelu se nezobrazuje dolní panel správně
    [*:2ji4eut2]V horním panelu se zobrazuje vedle loga při procházení fórem », bude odstraněno v další verzi

Instalace

 

Poznámky po instalaci


  • [*:2ji4eut2] Pokuď chcete barevné příspěvky, stačí smazat třídu ".postbody span"

>>

Stáhnout <<

Pokuď by byly nějaké problémy, tak napište ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...