Jump to content

Problém z USB Porty


DooM

Recommended Posts

je možný, že je to virem, protože nedávno jsem chytl nějaký vir z fcb, ktery ti pride od kamarada jko odkaz na youtube a mel jsem stejny problem nesly usb sloty, pc se sekalo, a nessel ani nainstalovat antivir obnovil jsem system o 6 dni nazpateka vse slapalo tak jak ma jina je blbost vypinat pocitac to nicemu nepomuze jeste jedna moznost je stahnou si nove ovladace

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
tak skus chvilku notas nechat vyplej

tj :d

 

a jak dlouho ti jede bez stálého vypnutí, nesmí být přehřátej :d jako můj stálá teplota 80°C :d

 

a u toho youtube.cz projed ho antivirem a myslím že tam más cycbot.b

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

mám pevnej PC a při taktu se dostanu když mám vyplé větráky :d tak sem byl u na 86.5°C :d ale to se už nedalo to už málem hořel :d a sekal se strašně :d

Link to comment
Share on other sites

Tak to pěkěn kecáš. Maximální teplota u Intelu je 70 stupňů celsia a u AMD dokonce jen 60 stupňů celsia. Takže na 80 se nedostaneš. :p

 

pospec nechci se ho zastavat, ale nemáš pravdu mužeš si to zaprvy navolit v biosu nebo podle nejakeho programku ja sem si nic nenastavoval a kdyz sem si skousel fakt extremni zatez u AMD Phenom X3 tak sem se dostal v pohode na 86 stupnu vim ze pri 90 celsia ti to hodi modry okno

Link to comment
Share on other sites

No, jsme mimo diskuzi ale já zrovna taktuji a při zahřátí 72 mi C2D hází BSOD. Takže nevím. Každopádně takovéhle extrémní teploty jsou nebezpečné i na pevném PC. Taky mám destkop.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...