Jump to content

php kritika php fusionu :)))


lvalenta

Recommended Posts

Většina tu používáte php fusion. Vzpomněl jsem si, že jsme měli před asi rokem lowcost klienta, co chtěl redesign phpfusion. Udělali jsme to. I s odstupem času si myslím, že to není až tak strašné na php fusion :)) Co říkáte?

 

Adresa je http://spustit.cz

 

PS: Pár prvků se mi tam vůbec nelíbí.. to byla jeho iniciativa, že to tam takto chce..

Link to comment
Share on other sites

Heh. Ani mi to nedošlo. Už vím, jak to bylo. Měl php fusion a vymluvil jsem mu to, že je to kravina. Tak jsme udělali Wordpress web na styl php fusionu, jak to chtěl. Bylo to méně viditelné, ale on to chtěl takhle. Už si vzpomínám, sorry, můj fail :d

Link to comment
Share on other sites

Jen si sem hodim moji připomínku. :d Ten web stojí za starou bačkoru. Její barevné provedení je tak strašné, že by utekl i vodník. Navíc nelogicky doplněné modrým logem. No koho to napadlo? :d

 

Prostě té zelené je moc a celkově je to velmi nezajímavý a hnusný web.

Link to comment
Share on other sites

Jen si sem hodim moji připomínku. :d Ten web stojí za starou bačkoru. Její barevné provedení je tak strašné, že by utekl i vodník. Navíc nelogicky doplněné modrým logem. No koho to napadlo? :d

 

Prostě té zelené je moc a celkově je to velmi nezajímavý a hnusný web.

Neviděl jsi, z čeho jsme vycházeli. Chtěl to podobné. Bylo to několikrát lepší a ty dobré prvky zkritizoval.

Link to comment
Share on other sites

To mi připomíná to, jak jsem ti ukazoval ty stránky o skákání padákem :d Myslím že jsem ti to ukazoval. Udělal jsem web, který relativně "dobrý" a vycházel z konceptu, který mi byl dán. Jenže ono se mu to nelíbilo a udělal z toho paškál křikravé červené s křiklavou modrou + další hnusné efekty. Bohužel, zákazník je pán. :-/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...