Jump to content

pomoc LAN GTA:SAMP server


Guest Mort

Recommended Posts

Hellou, pawno.cz,

 

potřeboval bych poradit s jednou věcí která mi pořádně leze na nervy. Už mi skončil server u Crazyhostu no a zrovna dělám gamemód, jenže mám takový problém. V pohodě se mi nahraje všechno, akorát že by se měli podle všeho vytvářet soubory ve scriptfiles. Ale mě se neukazují, ikdyž mám vše udělané tak jak mám. Potřebuju teď hlavně textdrawy (TDE), složku vytvořenou mám, vytvořím textdraw, uložím a nic se mi neukáže.

 

Takže moje otázka zní, co s tím udělat?

 

Děkuju za odpovědi,

Mort.

Link to comment
Share on other sites

Nema to byt v neaky slozce? A ty to mas na winech? Na PC? Podivej se taky do logu jestli ti to neco nevypisuje, si myslim ze to ma byt v neaky slozce kterou tam nemas.

 

EDIT: Ajo slozku mas, tak nevim :d

Link to comment
Share on other sites

Hellou, pawno.cz,

 

potřeboval bych poradit s jednou věcí která mi pořádně leze na nervy. Už mi skončil server u Crazyhostu no a zrovna dělám gamemód, jenže mám takový problém. V pohodě se mi nahraje všechno, akorát že by se měli podle všeho vytvářet soubory ve scriptfiles. Ale mě se neukazují, ikdyž mám vše udělané tak jak mám. Potřebuju teď hlavně textdrawy (TDE), složku vytvořenou mám, vytvořím textdraw, uložím a nic se mi neukáže.

 

Takže moje otázka zní, co s tím udělat?

 

Děkuju za odpovědi,

Mort.

 

esi je to hostingem, muzu ti dat jeden server kde mam jen 5 slotu ale aspon neco ;)

Link to comment
Share on other sites

Psal jsem že mi hosting skončil, proto testuju na LAN-u.

 

proc ti asi nabizim server ked si skoncil tvuj?

nechci dělat OT ale asi nebude mort riskovat, že mu čmajzneš mod

Link to comment
Share on other sites

Psal jsem že mi hosting skončil, proto testuju na LAN-u.

 

proc ti asi nabizim server ked si skoncil tvuj?

nechci dělat OT ale asi nebude mort riskovat, že mu čmajzneš mod

 

omg to neni muj hosting, ja nekradu a on by si snad dokazal zmenit heslo ne? ale kdyz nechce... at si trhne :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...