Jump to content

návod [AJAX] Technologie AJAX a PHP 1.díl


michy04

Recommended Posts

Díky, ale nevim zda má cenu psát další díly, jelikož o to jak vidno ani moc zájem neni...

Škoda :( Já bych zájem měl :mrgreen:

 

edit: blbej přepis smajlíka :d

Link to comment
Share on other sites

Díky, ale nevim zda má cenu psát další díly, jelikož o to jak vidno ani moc zájem neni...

Škoda :( Já bych zájem měl "mrgreen"

 

No dobře uvidim, jak se mi bude chtít...

 

EDIT: ok....

Link to comment
Share on other sites

Vole to kde zijes? je 21. storocie tak by si mohol pouzivat jQuery, je to tak 100x jednoduhsie a rychlejsie...

 

PS: videonavody najdete na zajtra.sk

jQuery je sice možná rychlejší a jednodušší.. ale stále jsou nabídky práce pro programátory kteří ovládají AJAX, což je hlavní :)

Link to comment
Share on other sites

Vole to kde zijes? je 21. storocie tak by si mohol pouzivat jQuery, je to tak 100x jednoduhsie a rychlejsie...

 

PS: videonavody najdete na zajtra.sk

 

Vůl seš ty, pro zacátečníky je duležité pochopit jak to funguje, což v jQuery těžko.

 

-- ned 04. zář 2011 19:55:43 --

 

Fakt bomba diky 10/10

 

Nz :-)

Link to comment
Share on other sites

Vole to kde zijes? je 21. storocie tak by si mohol pouzivat jQuery, je to tak 100x jednoduhsie a rychlejsie...

 

PS: videonavody najdete na zajtra.sk

 

Vůl seš ty, pro zacátečníky je duležité pochopit jak to funguje, což v jQuery těžko.

 

No tak s toho tvojho "navodu" to asi tak tazko pochopia ked to tam nemas ani poriadne rozpisane... A ide o to pochopit princip a logiku ako to funguje a nie sa biflit blbosti co s jQuery je 100x jednoduhsie ako cisty js. a zato ze ty si lenivy si pozriet dokumentaciu jQuery ale miesto toho sem pises taketo zlozite, davno nepouzivane veci tak tu nemusis trepat blbosti...

Link to comment
Share on other sites

Pěknej tutoriálek, ale není tam vůbec zmíněno k čemu ajax slouží (odesílání a přijímání dat bez nutnosti obnovit stránku.). Což si myslím že je klíčové.. Někomu kdo se neorientuje v problematice je článek bez této informace docela k ničemu. Jinak pěkné, jsem pro další díly.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...