Jump to content

php [HTML/PHP] WWW.GAMELASTER.EU


GAMELASTERツ

Recommended Posts

Ahojte, takze by som vam chcel ukazat moj novy web http://www.gamelaster.eu! Desing som si neurobil , lebo css mi robit problemy. Ale inak je vsetko moje. Novinky su urobene cez mysql atd... Tak hodnote a kritizujte. P.S. Web nejde bez www. lebo to chybuje , ale uz to riesim.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, takze by som vam chcel ukazat moj novy web http://www.gamelaster.eu! Desing som si neurobil , lebo css mi robit problemy. Ale inak je vsetko moje. Novinky su urobene cez mysql atd... Tak hodnote a kritizujte. P.S. Web nejde bez www. lebo to chybuje , ale uz to riesim.

no mne nejde cely web

Link to comment
Share on other sites

Teraz o tom designe, že čo si myslím.. Strašne nudný, keď sa pozriem na stránku, pripadá mi ako "holá" nič okrem headeru tam nieje také čo by malo upútať pozornosť. Menu celkom ujde. Ale telo stránky je oničom + ten Blueboard chat je tam otras..

Pozadie.. Ani sa nevyjadrujem :d

 

 

Zo strany kódovania - celkom ujde keďže si si to robil sám..

 

Ber to ako môj názor, nič proti tebe nemám ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz o tom designe, že čo si myslím.. Strašne nudný, keď sa pozriem na stránku, pripadá mi ako "holá" nič okrem headeru tam nieje také čo by malo upútať pozornosť. Menu celkom ujde. Ale telo stránky je oničom + ten Blueboard chat je tam otras..

Pozadie.. Ani sa nevyjadrujem :d

 

 

Zo strany kódovania - celkom ujde keďže si si to robil sám..

 

Ber to ako môj názor, nič proti tebe nemám ;)

Ano chapem, no za dobry desing musis zaplatit. Ten blueboard som tam dal preto, lebo keby som spravil vlastny, tak by tam chodily reklamy endora :(. Ale casom to dako vyriesim. Inac diky

Link to comment
Share on other sites

Teraz o tom designe, že čo si myslím.. Strašne nudný, keď sa pozriem na stránku, pripadá mi ako "holá" nič okrem headeru tam nieje také čo by malo upútať pozornosť. Menu celkom ujde. Ale telo stránky je oničom + ten Blueboard chat je tam otras..

Pozadie.. Ani sa nevyjadrujem :d

 

 

Zo strany kódovania - celkom ujde keďže si si to robil sám..

 

Ber to ako môj názor, nič proti tebe nemám ;)

Ano chapem, no za dobry desing musis zaplatit. Ten blueboard som tam dal preto, lebo keby som spravil vlastny, tak by tam chodily reklamy endora :(. Ale casom to dako vyriesim. Inac diky

 

<body>body>
Link to comment
Share on other sites

Teraz o tom designe, že čo si myslím.. Strašne nudný, keď sa pozriem na stránku, pripadá mi ako "holá" nič okrem headeru tam nieje také čo by malo upútať pozornosť. Menu celkom ujde. Ale telo stránky je oničom + ten Blueboard chat je tam otras..

Pozadie.. Ani sa nevyjadrujem :d

 

 

Zo strany kódovania - celkom ujde keďže si si to robil sám..

 

Ber to ako môj názor, nič proti tebe nemám ;)

Ano chapem, no za dobry desing musis zaplatit. Ten blueboard som tam dal preto, lebo keby som spravil vlastny, tak by tam chodily reklamy endora :(. Ale casom to dako vyriesim. Inac diky

 

<body>body>

Je zakazane vypinat endora reklamu. Vymazu ty web.

Link to comment
Share on other sites

Jako Tvé portfolio je to hrozné :) Ničím to nezaujalo a obsah je moc amatérský, tím myslím texty, které tam píšeš.

Novinky máš přes mysql ? Moc jich tam nevidím a i tak je to o ničem, tohle je tedy jediné, co jsi na tom programoval. Máš ten zápis vůbec ošetřený ?

 

...btw uprav si nadpis v sekci Referencie

Link to comment
Share on other sites

No, potreboval som rychlo urobit stranku, tak som to rychlo dako, tak urobil :d. Ale v buducnu si skusim uz urobit vlastny desing. Njn..

Citujem Ingnitionov podpis: Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal.

:thumbup: To sa nič ani komentovať neda ten web je veľký armageddon..

Link to comment
Share on other sites

No, potreboval som rychlo urobit stranku, tak som to rychlo dako, tak urobil :d. Ale v buducnu si skusim uz urobit vlastny desing. Njn..

 

 

Citujem Ingnition-a "Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal."

 

 

teraz sa to tu nenormálne hodí :)

 

E:// Tvl! :d M_k_K berieš mi myšlienky!!! :d

Link to comment
Share on other sites

No, potreboval som rychlo urobit stranku, tak som to rychlo dako, tak urobil :d. Ale v buducnu si skusim uz urobit vlastny desing. Njn..

 

 

Citujem Ingnition-a "Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal."

 

 

teraz sa to tu nenormálne hodí :)

 

E:// Tvl! :d M_k_K berieš mi myšlienky!!! :d

Ano, desing neviem, ale php a html viem. Dokaz, adminka ktoru ma eXer host, takze videl ju majkX a enginER. Je to dost krutej prace..

Link to comment
Share on other sites

Ten web nejde...

 

 

Toto je taký zbytočný príspevok až ma brucho z neho začalo bolieť.

 

 

//EDIT: Vyjadrovať sa k psychicky nevyvinútemu jedincovi je nad moje sily. Moderátori môžete tieto 3 naše príspevky zmazať.

Link to comment
Share on other sites

Ten web nejde...

 

 

Toto je taký zbytočný príspevok až ma brucho z neho začalo bolieť.

Ty si zase čo za koko** ? načo to tu potom dáva ked mu to nejde čo tu mám potom hodnotiť ?

 

EDIT:// Tie urážky si možeš vieš kde strčiť ty si psychický chorý...

Link to comment
Share on other sites

no urcite by som rozsiril trochu obsah lebo s tych 3 riadkov sa skoro nic nedozviem :d

Server not found

 

Firefox can't find the server at http://www.gamelaster.eu.

 

Check the address for typing errors such as

ww.example.com instead of

http://www.example.com

If you are unable to load any pages, check your computer's network

connection.

If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure

that Firefox is permitted to access the Web.

Link to comment
Share on other sites

no urcite by som rozsiril trochu obsah lebo s tych 3 riadkov sa skoro nic nedozviem :d
Server not found

 

Firefox can't find the server at http://www.gamelaster.eu.

 

Check the address for typing errors such as

ww.example.com instead of

http://www.example.com

If you are unable to load any pages, check your computer's network

connection.

If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure

that Firefox is permitted to access the Web.

:d J, tam to blbne, uz sa to snazim dako fixnut.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale je to děs, až na ty novinky je to HTML obalené do .PHP koncovky. Ten BlueBoard je tam děsnej, když píšeš, že umíš JS, to je tak těžký napsat si AJAXový chat? A celkově to působí děsně amatérsky, máš to nespisovně, bez háčků a čárek.

 

Hodnoceni: 2/10

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale je to děs, až na ty novinky je to HTML obalené do .PHP koncovky. Ten BlueBoard je tam děsnej, když píšeš, že umíš JS, to je tak těžký napsat si AJAXový chat? A celkově to působí děsně amatérsky, máš to nespisovně, bez háčků a čárek.

 

Hodnoceni: 2/10

viem,len tie reklamy. Ale tak v buducnu spravim lepsie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...