Jump to content

návrh [NÁVRH] oddeliť botov od reg. členov


Recommended Posts

Ahojte, dostal som nápad, ktorý som videl na iných fórach, že BOT-i boli dole na hlavnej stránke oddelení od registrovaných uživateľov.

 

Teraz to je takto:

 

Registrovaní uživatelia: cleary, Lukáš Valenta, HighPrint, hospoda96, Google[bOT], Majestic-12[bOT]...

 

A ja mám na mysli toto:

 

Registrovaní uživatelia: cleary, Lukáš Valenta, HighPrint, hospoda96,...

Boti: Google[bOT], Majestic-12[bOT],...

 

Čo myslíte?

Link to comment
Share on other sites

A není to úplně jedno? Co už nevymyslíte...

 

 

Napadlo ma to a postol som to tu.. Niečo máš proti?

Mám, je to naprostá maličkost a úplná zbytečnost :d Byl bych radši, kdyby jsi vymyslel něco, co by opravdu pomohlo změnit věci na foru k lepšímu. Ale je to můj názor a já ti ten tvůj neberu. To zase ne :)

Link to comment
Share on other sites

A není to úplně jedno? Co už nevymyslíte...

 

 

Napadlo ma to a postol som to tu.. Niečo máš proti?

Mám, je to naprostá maličkost a úplná zbytečnost :d Byl bych radši, kdyby jsi vymyslel něco, co by opravdu pomohlo změnit věci na foru k lepšímu. Ale je to můj názor a já ti ten tvůj neberu. To zase ne :)

 

Ok ja tvoj názor tiež rešpektujem a neberiem ti ho, ale väčšina návrhov tu, sú len maličkosti.. :d

 

Ale už dosť off-topicu :d

 

Mal som tým návrhom na mysli aj to, že by to bolo prehliadnejšie..?

Link to comment
Share on other sites

Okrem dôvodu prehľadnejšie máš ešte nejaký iný dôvod? Doteraz to nikomu nevadilo, len ty si si to nevedel synchronizovať ..

 

 

Ah, vy asi nevidíte, že tam je tag [NÁVRH], že ? :) Je to len NÁVRH, ktorý môže a nemusí byť odsúhlasený

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, dostal som nápad, ktorý som videl na iných fórach, že BOT-i boli dole na hlavnej stránke oddelení od registrovaných uživateľov.

Protirečíš si...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...