Jump to content

[MAP]Vezenie


Marco

Recommended Posts

Zdravim vas

Takze chcem vam predstavit moju 1 skoro hotovu mapu.Stale som robil nejake mensie blbosti no bolo na case spravit nieco poriadne :d v M.T.A som novy takze nieje to nieco extra ale snazil som sa :) mapa je hotova na 98% este stale nieco vylepsujem.

 

Pocet objektov: 211

Pocet aut: 8

Pocet motoriek: 1 (zatial)

Pocet helli: 2x Police Maverick

 

Fotky

 

 

472_gallery71.jpg644_gallery72.jpg246_gallery73.jpg874_gallery78.jpg690_gallery85.jpg891_gallery86.jpg225_gallery87.jpg

 

 

Co vsetko obsahuje vezenie?

Vo vezeni najdete: Posilnovnu v ktorej mozete cvicit silu a kondiciu.

Dalsie:Pračovna ako v kazdej veznici.Jedalen + vedla ktorej je miesnost pre odpocinok.Vo vezeni je taktiez aj box ring,trampolina,basketbalove ihrisko a fajčiarsky kutik :d

 

Vylepšovat sa bude posilka je tam troska prazdno tak niečo tam pridam.

Dvor sa mozno bude este upravovat pripadne sa pridaju nejake objekty.

Budu sa pridavat este cely.Je ich tam 20 pribudne priblizne 5-7.

Link to comment
Share on other sites

1/10

Ten jeden bod za snahu

Inač ako si písal je to tvoja prvá mapa a hned si začal väzením.Na tvojom mieste by som začal stavať niečo jednoduchšie :lek:

Link to comment
Share on other sites

Tweer vdaka za hodnotenie :) ano Basketball sa tam sice neda hrat...ale su v nejakych vezeniach take ihriska takze preto som to tam dal(a nechcel som nechat tolko prazdneho priestoru) :d .Možno to odstranim a prida sa tam nieco ine uvidime no co ma napadne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Výborně, ale dej to do SA:MP přidej brány a ten basketball pude na jednom serveru to šlo hrát basket.. Věřim ti a doufám že to dotáhneš na 10/10

 

Takže hodnotím 7/10

Link to comment
Share on other sites

super 10/10 "geek" :opera: :hrac: :spam:

 

Taky tak 7/10 :)

A nechápu proč řešíte nějakej Basket, je to jen mapa, boooože.... :hehe::lol: "lol"

 

 

Lukáško máš prácu...

Link to comment
Share on other sites

Dakujem vsektym za hodnotenie :) mapu som dokoncil a budete moct si ju coskoro aj zahrat :d prikladam screeny

236_gallery6.jpg802_gallery5.jpg289_gallery1.jpg326_gallery6.jpg

 

 

Pridane:pocet ciel z 18 na 22

Opravene bugy

Pridane posilnovacie zariadnenia.

Pridane brany k celam.

Pridane auta a ine.

Link to comment
Share on other sites

ha teď se vyjádřil někdo kdo o mapování nemá ani zdání,je to dobrá mapa neříkám že je výborná ale dobrá odemě máš 5/10 a Itachi až ty uděláš něco dobrého a né okopírovaného tak sem teprve piš

Link to comment
Share on other sites

Gerechti vdaka za hodnotenie :)

 

Tento prison bude na stiahnutie...opravil som bugy takze je bezchybna(mozno)

Spravil som si lepsiu prison mapu ale nebudem ju tu zverejnovat.Mozete si ju prist zahrat ak budete chciet.

PS:Kazdy raz zacinal tento prison nebol dokonaly nebolo to nieco extra aspon niekto to pochopy,nie ako niektory: "toto sa na veznie ani nepodoba 0/10" atd. :d

Link to comment
Share on other sites

ha teď se vyjádřil někdo kdo o mapování nemá ani zdání,je to dobrá mapa neříkám že je výborná ale dobrá odemě máš 5/10 a Itachi až ty uděláš něco dobrého a né okopírovaného tak sem teprve piš

 

Něco dobrého už sem dávno udělal ;) ...a koho teda kopíruju koňomrde? :prdel:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...