Jump to content

[GRAFIK] Grafika ci navrh webu *levne* zhruba 100 kc


Bartman

Recommended Posts

Tak to asi néé...:) to už se pokusím udělat nějaký svůj grafický návrh, škoda 100,-, promiň, ale nepříjde mi nic těžkýho hodit pozadi, a hodit tam pár rámečků a takovej nicmoc font :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to asi néé...:) to už se pokusím udělat nějaký svůj grafický návrh, škoda 100,-, promiň, ale nepříjde mi nic těžkýho hodit pozadi, a hodit tam pár rámečků a takovej nicmoc font :)

Tak proč jsi to neudělal? :) Mě se to taky líbí, ale stovka je moc za tohle.

Link to comment
Share on other sites

Tak to asi néé...:) to už se pokusím udělat nějaký svůj grafický návrh, škoda 100,-, promiň, ale nepříjde mi nic těžkýho hodit pozadi, a hodit tam pár rámečků a takovej nicmoc font :)

Tak proč jsi to neudělal? :) Mě se to taky líbí, ale stovka je moc za tohle.

a proč bych to měl dělat? nic dělat nepotřebuju, jen prostě názor k téhle věci ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Upřímně :d Tento design bych si na web nedal, i kdybych za to dostal zaplaceno.

 

Jelikož to není od profesionála, ale nějakýho týpka támhle z pawna, že?

 

Náhodou tak hrozný to není, pořád lepší, než většina těch hnusů co tady je od jinejch..

Link to comment
Share on other sites

Upřímně :d Tento design bych si na web nedal, i kdybych za to dostal zaplaceno.

 

Jelikož to není od profesionála, ale nějakýho týpka támhle z pawna, že?

 

Náhodou tak hrozný to není, pořád lepší, než většina těch hnusů co tady je od jinejch..

Ne ne, tím to není, ale asi to bude tím, že jsem zvyklí na jiné. Které jsou mnohem lepší a hezčí. A webem se něco prezentuje, takže je lepší mít to nejlepší co se týče webu.

Link to comment
Share on other sites

dik tech co se me zastali i Nedik tem co se to nelibi :DDD je mi to putna jen chcu vyuzit nejaky znalosti a chcu nekomu pomoct a nejaky ty drobny na cigara proste potesi :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...