Jump to content

návrh [NAVRH] Cenzura


Guest Mort

Recommended Posts

Zdravím ..

 

jelikož už mě to sere že tu všichni píšou spatlaniny tipu "pls", "cs" tak navrhuji na tyto slova cenzuru ..

 

Opravdu mě to sere a jsem na to už alergickej že všichni lidi píšou tyto věci ..

Link to comment
Share on other sites

Zdravím ..

 

jelikož už mě to sere že tu všichni píšou spatlaniny tipu "pls", "cs" tak navrhuji na tyto slova cenzuru ..

 

Opravdu mě to sere a jsem na to už alergickej že všichni lidi píšou tyto věci ..

Také mi to dost vadí, ale někteří to tak skutečně používají a neznají už ani klasická slova (vsuvka - cs píše i Petr_AP]).. myslím, že by potom celé jejich příspěvky bylo jen ***..

Link to comment
Share on other sites

Zdravím ..

 

jelikož už mě to sere že tu všichni píšou spatlaniny tipu "pls", "cs" tak navrhuji na tyto slova cenzuru ..

 

Opravdu mě to sere a jsem na to už alergickej že všichni lidi píšou tyto věci ..

Také mi to dost vadí, ale někteří to tak skutečně používají a neznají už ani klasická slova (vsuvka - cs píše i Petr_AP]).. myslím, že by potom celé jejich příspěvky bylo jen ***..

 

Luky překlepl jsem se... nejde nějak odstranit jeden hlas od NE ?? Chtěl jsem dát ANO :(

Link to comment
Share on other sites

Zdravím ..

 

jelikož už mě to sere že tu všichni píšou spatlaniny tipu "pls", "cs" tak navrhuji na tyto slova cenzuru ..

 

Opravdu mě to sere a jsem na to už alergickej že všichni lidi píšou tyto věci ..

Také mi to dost vadí, ale někteří to tak skutečně používají a neznají už ani klasická slova (vsuvka - cs píše i Petr_AP]).. myslím, že by potom celé jejich příspěvky bylo jen ***..

 

Luky překlepl jsem se... nejde nějak odstranit jeden hlas od NE ?? Chtěl jsem dát ANO :(

Pro mě jsou stejně hodnotnější odpovědi v tématu (už jsem to někde psal). Anketa je sice hezká, ale nevypovídá nic o tom, kdo hlasoval ne a kdo ano - a to je samozřejmě důležité. Je rozdíl, jestli to píše ten, kdo neumí psát nic jiného, než pls, nebo ten, kdo psát umí, ale nevadí mu to.

 

-- pát 19. srp 2011 17:11:07 --

 

PS: Vyřešit by se to dalo, že by "pls" automaticky upravovalo na prosím

Link to comment
Share on other sites

Stačilo by, i kdyby uživatelé psali slušně, s interpunkcí a diakritikou a snažili se omezit tyto vycpávková slova, hned by tohle fórum bylo na lepší úrovni. Hned by na pohled bylo hezčí.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...