Jump to content

[ GameMode ] Crime of San Fierro [ Hľadáme ludí ]


Recommended Posts

Dobrý deň. Začal som robiť na Crime of San Fierro móde. Ešte som poriadne nepremyslel čo by tam bolo, no bude to RolePlay. Môže to byť nádejný projekt ak zoženiem týchto ľudí:

 

Pawner:

 • MySQL, ukladanie, načítanie, registrácia
• Pomáhanie s módom naďalej ak bude mať záujem

PHP Scripter:

 • Prepojenie webu s hernými účtami. (napr. www.google.sk/profil.php?=SA_martin_SK a tam by sa vypísali veci. Napr nahrané hodiny zamestnanie a pod.)
• Nejaký systém do ktorého by každý kto by mal na servery level väčší ako 0 by mohol písať novinky a každý ich mohol komentovať
• Ak sa mu bude chcieť tak by urobil signatúry na hráčove štatistiky, nejaký ten Top50

Webdesigner

 • Nejaký jednoduchý no zaujímavý design

 

Odmena by bol Admin Level 5 + Rcon na servery a reklama jeho na webe

 

Ide o mód na ktorom som začal pracovať predvčerom, chcem to rozbenhúť, mohlo by to byť podarené.

 

Prosím vás píšte mi na skype : martin971.lukacik alebo sz tu na webe. Ďakujem záujemcom. Všetko sú to zatiaľ len "Keby bolo keby", no na móde pracovať asi budem aj keď nikoho nenájdem :( ...

------------------------------

Web:

www.crimeofsanfierro.eu

IP: Je tam zatiaľ len testing celého módu

91.148.0.109:7783

Zatiaľ je to aj tak nudný mód ale keď by ste sa nudili ale bo by ste boli zvedavý tak come :d

Link to comment
Share on other sites

Nechápem...

Jestli jsi funkcne rozbehal mysql plugin

 

ten ocividne nevi ani co to je mysql plugin...

 

jinak ty hledas nekoho na pomoc modu a nedas popis modu ale popis jak by si chtel web no twl..

Link to comment
Share on other sites

Písal som to...jednoduchý design no zaujímavý...no najskôr hľadám nejakého ochotného záujemcu.

Viem čo to MySQL plugin je.. len som to nepochopil na 1. krát. Nie nemám keby mám tak o to nežiadam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Písal som to...jednoduchý design no zaujímavý...no najskôr hľadám nejakého ochotného záujemcu.

Viem čo to MySQL plugin je.. len som to nepochopil na 1. krát. Nie nemám keby mám tak o to nežiadam ;)

no ty jsi chtel udelat registraci coz je prace v pawnu ale system na vpsku na to pripraveny nemas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zas neviem ako to myslíš :d

 

Jednou vetou.: Mám web od svojho hostingu tj je na rovnakej databáze ako server. Mám plný prístup do FTP je tam Linux 64bit...Ak si myslel niečo iné tak mi napíš do SZ

 

-- pát 26. srp 2011 18:42:41 --

 

Na dnešný deň je mód hotový na 50% +-.

 

• Pridaná autobusová linka číslo 1 :) premáva: Autobusová stanica(Lokalizovaná medzi jizzy a bankou) < - > Jakuza(Chinatown)

• Pridaný radar ktorý ukazuje vašu aktuálnu pozíciu (Pracuje sa na jeho pozícií ;))

• Zamestnania: Armáda, Novinár, Hasič a námorník. V armáde budú aj skill body pomocou ktorých budete povyšovať až na generála. Generál by mal byť len 1. Tak isto to je u námorníka.

• Banka. Pri výbere viac ako 20.000.000$ bude banka žiadať od vás heslo. Ak ho zadáte správne banka vám vydá peniaze.

• Dneska som ešte za 2 hodiny stĺkol admin systém so základnými príkazmi

 

-- ned 9. řij 2011 8:36:5

 

Potrebujeme nejaké originálne nápady.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Myslel tým 2 veci, či máš MySQL plugin (lebo na ofik fóre sú asi 4) a či máš povolené pluginy...

 

 

btw to je 50% módu ?

Nemyslel sem ani tak povolena pluginy jako rozbehat mysql plugin na VPSku se mi jeste nepodarilo viz help v sekci linuxu

Link to comment
Share on other sites

Myslel tým 2 veci, či máš MySQL plugin (lebo na ofik fóre sú asi 4) a či máš povolené pluginy...

 

 

btw to je 50% módu ?

 

 

Nie 50% bety. Módu určite nie :) to sa ani nedá určiť koľko je to z módu, pretože nemám nejako stanovené koľko riadkov môžem max. do modu :)

 

To Ewwe: Ja nemam VPS mam normalny server hosting crew.sk môžem mať web a ku tomu mam databazu takže to nie je problem mod som prerobil aj pre mysql ale neviem to rozbehnuť lebo mi dačo chýba.

 

Edit: Zrejme tam nepôjde mysql plugin, pretože to chce VPS od pipni. A tým vzniká otázka či by som som bol schopný jednoducho nahradiť MySQL, SQLite

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...