Jump to content

návrh Sjednoceni nekterych kategorii do fóra Programovani


Recommended Posts

Zdravim, napadlo mě vytvořit fórum "programováni", zde bych vytvořil Sub-Fóra "C#, Java, C++, Visual Basic..."(Dosavadni fóra C#,C++ bych sem přesunul, zbytek přidal)

 

Přijde mi to tak přehlednější a lépe oddělené od Pawna.

 

Ještě bych vytvořil fórum Webové programování a design, kam bych přesunul HTML, CSS, PHP a přidal JavaScript a ASP.NET

Link to comment
Share on other sites

Díky, počkáme co na to ostatní.

Jinak také gratuluji a přeji vám hodně štestí jako novému majiteli fóra.

 

-- úte 16. srp 2011 21:55:46 --

 

Přesně tak a ještě že by se tedy rovnou mohly přidat i nějaké nové kategorie když už to bude v takovém pojmu.

 

Díky, kdyžtak podej návrh ;)

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak a ještě že by se tedy rovnou mohly přidat i nějaké nové kategorie když už to bude v takovém pojmu.

S tím také souhlasím :-)

 

 

Díky, počkáme co na to ostatní.

Jinak také gratuluji a přeji vám hodně štestí jako novému majiteli fóra.

Díky.

 

Díky a ještě poprosím o hlas v anketě(i ostatni), aby to bylo lépe vidět.

Pro mě je mnohem hodnotnější komentář, abych věděl, kdo hlasoval, abych znal jeho názor. Abych věděl, proč to nechce :-) "anonymní" ankety nejsou transparentní a vypovídající o tom, kdo to jak chce, jen nějaké číslo - a pokud něco fakt chci, tak jdu na 100 proxy serverů, založím 100 účtů, dám 100x ano - a je to! :)

Link to comment
Share on other sites

Díky a ještě poprosím o hlas v anketě(i ostatni), aby to bylo lépe vidět.

Pro mě je mnohem hodnotnější komentář, abych věděl, kdo hlasoval, abych znal jeho názor. Abych věděl, proč to nechce :-) "anonymní" ankety nejsou transparentní a vypovídající o tom, kdo to jak chce, jen nějaké číslo - a pokud něco fakt chci, tak jdu na 100 proxy serverů, založím 100 účtů, dám 100x ano - a je to! :)

 

Máte pravdu, to jen tak opravdu orientačně

Link to comment
Share on other sites

Díky a ještě poprosím o hlas v anketě(i ostatni), aby to bylo lépe vidět.

Pro mě je mnohem hodnotnější komentář, abych věděl, kdo hlasoval, abych znal jeho názor. Abych věděl, proč to nechce :-) "anonymní" ankety nejsou transparentní a vypovídající o tom, kdo to jak chce, jen nějaké číslo - a pokud něco fakt chci, tak jdu na 100 proxy serverů, založím 100 účtů, dám 100x ano - a je to! :)

 

Máte pravdu, to jen tak opravdu orientačně

ale no tak, tykej mi :-)

Link to comment
Share on other sites

Celkem dobrej nápad, ale pod slovo "programování" patří i pawn..

 

 

Vlastně už tě chápu :d ty považuješ za programování složitější lang. do kterejch pawn nepatří :d

Link to comment
Share on other sites

Celkem dobrej nápad, ale pod slovo "programování" patří i pawn..

 

 

Vlastně už tě chápu :d ty považuješ za programování složitější lang. do kterejch pawn nepatří :d

 

pawn se radi do skriptovani..

Link to comment
Share on other sites

Celkem dobrej nápad, ale pod slovo "programování" patří i pawn..

 

 

Vlastně už tě chápu :d ty považuješ za programování složitější lang. do kterejch pawn nepatří :d

 

pawn se radi do skriptovani..

 

Přesně tak, ale je to svým způsobem i programování, ale mě šlo hlavně o to, aby se odělilo původní téma tohoto fóra, tedy PAWNO, od zbytku programovaní, a taky aby se to spřehlednilo, myslim si, že C#, C++ patří do kategorie Programování, a když už by se tam přesunuly, mohly by se tam přidat i Java, Visual Basic, F#, Perl, Python, ASM...

Link to comment
Share on other sites

Celkem dobrej nápad, ale pod slovo "programování" patří i pawn..

 

 

Vlastně už tě chápu :d ty považuješ za programování složitější lang. do kterejch pawn nepatří :d

 

pawn se radi do skriptovani..

 

ani ne, scriptovacie jazyky sa nekompiluju, programovacie j, pawn sa kompiluje...

Link to comment
Share on other sites

Celkem dobrej nápad, ale pod slovo "programování" patří i pawn..

 

 

Vlastně už tě chápu :d ty považuješ za programování složitější lang. do kterejch pawn nepatří :d

 

pawn se radi do skriptovani..

 

ani ne, scriptovacie jazyky sa nekompiluju, programovacie j, pawn sa kompiluje...

 

Ale obecně do programovaní patří, jazyky se pak dělí na Programovací, scriptovací, značkovací, ale obecně je tato činost nazýva programování, a tak bych ho tam zařadil, ale jak jsem psal výše, jde mi o něco jineho...

Link to comment
Share on other sites

KONEČNE NÁPAD KTORÝ STOJÍ ZATO!

Jednoznačne veľké ANO!

3

EDIT:

 

Pridal by som aj sekcie

 

SEO Optimalizace

Užitočné stránky (tu by bol napríklad seoservis, validator a podobne

Link to comment
Share on other sites

Vyslechl jsem si dost názorů - a ještě názor clearyho, který ale nepsal sem, nýbrž na icq. Tuto změnu tedy uděláme, ale nebude to asi dnes - v příštích několika dnech, musíme promyslet, jak to nejelegantněji udělat.

 

 

 

Pridal by som aj sekcie

 

SEO Optimalizace

Užitočné stránky (tu by bol napríklad seoservis, validator a podobne

Nějaké sekce ještě přidávat budeme, to ale vyřešíme později.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...