Jump to content

[] Football | Minihra


mxco

Recommended Posts


Football | legendární fotbal script

 

  • Informace:


  • » Legendární fotbal script, kdy jeho začátky byli
tu.

  • » Žlutý a bílý tým.

  • » Kopatelný míč klávesou F.

  • » Lze zastavit letící cizí míč klávesou Levý ALT.
    • - Samozřejmě musíte u něho být blízko (téměř se ho dotýkat, a mít správné načasování).

  • » V pravém dolním rohu je informační tabulka.
    • - Skóre.

  • - Za jak dlouho se respawne míč, je-li nepoužíváný (v autu ..)

  • » Mód lze nyní vyzkoušet na adrese: 217.16.178.117:7777

 

  • Screenshoty v akci:


1-s.png 2-s.png 3-s.png 4-s.png

 

  • Screenshoty:


  • » 1. Screenshot: Rozlišení branek

  • » 2. Screenshot: Odpočet po gólu, na rozehrání nové hry.

  • » 3. Screenshot: Kopání

  • » 4. Screenshot: Pravý dolní roh - odpočet za jak dlouho se míč spawne, je-li v autu.

Link to comment
Share on other sites

Díky za veškeré hodnocení, díky za server.

 

  • » Mód lze nyní vyzkoušet na adrese: 217.16.178.117:7777

Přijďte si zakopat, pobavit a testovat mód více jak v jednom hráči.

Link to comment
Share on other sites

Nechci být příšný ale když už ten fotbal udělam tak bych čekal aspoň nějakou plynulost. Né že se míč zastaví jako kdyby tam byla zed :d. A střely mi přijdou taky divné, stačí se nasměrovat a jen držet F, míč pak jede pořád dál.

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":2ndncip9]Nechci být příšný ale když už ten fotbal udělam tak bych čekal aspoň nějakou plynulost. Né že se míč zastaví jako kdyby tam byla zed :d. A střely mi přijdou taky divné, stačí se nasměrovat a jen držet F, míč pak jede pořád dál.

 

Já chci (Pokud bude dělat new verzy xD) aby se dali měnit skiny (Celýmu teamu stejnej skin) páč tyhle mi připadaj jako debilové xD

Link to comment
Share on other sites

Já chci (Pokud bude dělat new verzy xD) aby se dali měnit skiny (Celýmu teamu stejnej skin) páč tyhle mi připadaj jako debilové xD

 

Skin je snad to poslední ne ? "sunny"

 

Jinak hezké 10/10 :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":xm0mypwh]Nechci být příšný ale když už ten fotbal udělam tak bych čekal aspoň nějakou plynulost. Né že se míč zastaví jako kdyby tam byla zed :d. A střely mi přijdou taky divné, stačí se nasměrovat a jen držet F, míč pak jede pořád dál.

 

No, fyziku míče snad budu postupně dolaďovat. Do večera bych třeba snad mohl udělat postupné spomalování míče. No to když to držím to je, že čím déle to držím, tím to jede dál, ale taky to není nekonečný, jen půlka hřiště zhruba.

 

Já chci (Pokud bude dělat new verzy xD) aby se dali měnit skiny (Celýmu teamu stejnej skin) páč tyhle mi připadaj jako debilové xD

 

Prosímtě, furt lepší než se dívat ne černý CJje. Hlavně jsem chtěl barvy týmů podle barvy jejich skinů no. Můžu se potom podívat :d

Link to comment
Share on other sites

Dá se to ...

 

Ale ta fyzika balónu "nene"

 

Btw jak jsi udělal to kopání balónu? Zkus to udělat přes In...Area protože já musím jít úplně k míči až v něm mám nohy než vystřelí :d

Link to comment
Share on other sites

Díky za veškeré hodnocení. No přidal jsem postupné zpomalování míče na konci kopu, auty mě serou, dělám to skoro jako brány ale ztrácím se v x a y. To uvidíme později. A pár dalších drobnůstek. A na zítřek bych třeba mohl udělat i skákání míče a ty auty, celkově lepší fyziku :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...