Jump to content

[HLEDÁM] Script - Nejlepší řidič na serveru


ektomorf

Recommended Posts

Zdravím, když vidím, jak se mi lidi hádají na serveru že jeden je lepší řidič než druhý :d, tak jsem si řekl, že by to potřebovalo nějak ověřit,

 

Proto mě napadlo udělat nějaký SCRIPT, který bude počítat počet nárazů do libovolného objektu + zároveň celkový odehraný čas na serveru. S těchto dvou hodnot se udělá průměr, podle kterého se pozná, kdo je na tom nejlépe. A aby to nováčci neměli lehké, tak se jim to začne počítat později :d.

 

Mohl by mi s tím někdo nějak poradit ? Jde to zrealizovat ?

Děkuji moc.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

mozna by to slo zrealizovat ne poctem narazu ale treba dle poctu.znicenych aut neb kdyz by me hrac stav vozidla tisic takby to pocitalo cas a z to ho se pak odvadeli body a nebo by asi slo kdyz se regne novy hrac dostane dejme tomu tisic bodu a pri kazdem narazu o jeden prijde no ten kdo jich z toho tisice bude mit nejvic je nejlepsi plus do toho zakomponovat pocitani nahrany doby aby to nenaslo nekoho kdo nehraje ten by mel furt tisic ze jo napis mi na skype kouknem na to

Link to comment
Share on other sites

Guest QWERův druhý účet

dá sa to aj počtom nárazov a potom

 

"Najlepší vodič na servery je %s na autách urobil poškodenie iba 0.3%f"

alebo

"Najlepší vodič na servery je %s na autách urobil priemerné poškodenie 0.3%f" (ratio...)

 

ale inač to je eaasy :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...