Jump to content

[HLED�M] Team


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Hledám pár lidí co by mělo čas a schopnost provádět pár věcí.

 

Takže team by se mnou pracoval na novém serveru, aby to už nebyl jen server ale Server. Pracovalo by se na Serveru [CZ-SK] Party Club [0.3c] (89.187.147.10:7855), kde je potřeba udělat nový web (starý: http://www.partyclub.webnode.cz), a Game Mode. Na modě již pracuji ale sám na něj opravdu nestačím, a nechci být kopčák rze :).

Pokud by měl někdo zájem, ať mi napíše soukromou zprávu a já mu pak vzdělím podrobnosti a vše ostatní co bude potřeba. (Není potřeba abyste psali celý Váš životopis :))

Pokud budete v teamu a budete užitečný k něčemu, budete mít zaručené místo v hlavním admin teamu a případně i další věci. (NEPLATÍM PROSTITUTKY!!!)

 

Teamy by spolupracoval na GM Realita, a Web Master na nějakém pěkném webu.

co se týče peněz jsem ochoten vše koupit.(hosting, doména)

Z toho již je hosting zaplacen a není problém abych ho prodloužil...

 

Nábor je otevřen v těchto činnostech:

Hlavní Pawner: Otevřeno

Vedlejí Pawner: Uzavřeno

Web Master: Otevřeno

Možná dám nábor i na další činnosti...

A děkuji za všechny zájemce, kteří mi napíšou, i když se nestanou součástí teamu.

Link to comment
Share on other sites

Mod realna zeme, dej tam ten tvuj, nemá cenu něco propagovat když je tam to co je všude, když se koukneš do hlednání cze serverů vidíš jen Rze ... dej tam ten tvuj mod a můžeme se bavit dál ...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

WTF ale dit o tom tam píšu hledám "pomoc se serverm". je jednoduché si tam dát rze ale já ji nechci nechci ji kopčit ale mod svuj taky ještě nemám

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jenom že je jen 100x lepši kdyby byl 1000x tak bych o tom začal přemýšlet :d.

 

jasně ale teď ho stejně nemůžu dát nejsem na svém pc protože tam mám cycbot.b, kdyby někdo chtěl vědět odkud klidně řeknu

Link to comment
Share on other sites

je stokrát lepší mod kterej neni dodělanj, kterej má spawn v LV utěch schodů a nic tam neni než rze ;) věř mi

 

Tak jako zase nepřeháněj. Dle čeho soudíš, že tomu tak je? Kdyby jsi chtěl porovnat návštěvnosti, tak ten tvůj prázdný mód je bez šance oproti RZE. Bohužel krutá realita CZ/SK SA:MP scény.

 

Abych mluvil i k věci, bohužel jsi nenapsal nic co by mě lákalo k této práci a myslím si že určitě nejsem sám.

Link to comment
Share on other sites

":150ike6o]
je stokrát lepší mod kterej neni dodělanj, kterej má spawn v LV utěch schodů a nic tam neni než rze ;) věř mi

 

Tak jako zase nepřeháněj. Dle čeho soudíš, že tomu tak je? Kdyby jsi chtěl porovnat návštěvnosti, tak ten tvůj prázdný mód je bez šance oproti RZE. Bohužel krutá realita CZ/SK SA:MP scény.

 

Abych mluvil i k věci, bohužel jsi nenapsal nic co by mě lákalo k této práci a myslím si že určitě nejsem sám.

Rze je taky bez šance, a už je fakt lepší pozorovat na serveru po občasnym navšívení nějáký změny, když je tam rze tak už nemá ani cenu hrát sa-mp pač je to všude, ono už

ani takhle v podstatě nemá cenu hrát sa-mp ... sem už radši na prázdnym modu než na rze ... to je věc názoru tak to tady ale nebudeme hrotit ;)

Link to comment
Share on other sites

Pokud budete v teamu a budete užitečný k něčemu, budete mít zaručené místo v hlavním admin teamu a případně i další věci. (NEPLATÍM PROSTITUTKY!!!)

V tom pripade asi nemam zajem :d ale hodne stesti :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ráno napíšu a osvěžím tema ;):d

 

-- úte 19. črc 2011 9:05:54 --

 

a co takhle? :) snad to láká více pokud jsem tě konečne pochopil :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...