Jump to content

[Hľadám] Grafika


Shadows

Recommended Posts

Dobrý deň,

hľadám grafika ktorý by spravil .psd návrh na administračné prostredie môjho hostingu. Vytváram OOP administráciu ktorá je MultiTheme, čiže by mohol byť designer na mojom projekte. Vo footery by bol váš nick a v zozname zúčastnených by bol váš nick alebo meno. Ak by niekto bol ochotný mi spraviť design v psd zadarmo, tak mi napíšte na email [email protected] alebo sem pomocou sz, alebo na môj skype WebScript.Biz

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň,

hľadám grafika ktorý by spravil .psd návrh na administračné prostredie môjho hostingu. Vytváram OOP administráciu ktorá je MultiTheme, čiže by mohol byť designer na mojom projekte. Vo footery by bol váš nick a v zozname zúčastnených by bol váš nick alebo meno. Ak by niekto bol ochotný mi spraviť design v psd zadarmo, tak mi napíšte na email [email protected] alebo sem pomocou sz, alebo na môj skype WebScript.Biz

Ďakujem

Hehehe, zadara ty to nikto nespravi, p.s. vlastnu :d Som zvedavy, hlavne teraz tvoja coolhost adminka je velky podvod. Nerobil si to ty ale Bloodman, a ma nato autorske prava , zda sa mi ze GNU . Takze radim ty to premenovat.

Link to comment
Share on other sites

Ja sa tu teraz s tebou dohadovať nebudem. Nezabudni na ten úžastný hosting s Leone :d p.s. Tá čo je tam teraz tak je z časti použitý skript od bloodmana. Túto vytváram od začiatku a už teraz má lepší základ ako bloodmanova administrácia. Ak je niekto ochotný mi spraviť design pre moju administráciu tak ma prosím kontaktujte. P.S. Bloodman mal pravdu, administrácia v OOP sa lachšie vytvára a upravuje ;) Predpokladám že keď by sa náhodou môj hosting zrušil (neplánujem) tak ju zverejním na forum.sa-mp.com

Link to comment
Share on other sites

Ja sa tu teraz s tebou dohadovať nebudem. Nezabudni na ten úžastný hosting s Leone :d p.s. Tá čo je tam teraz tak je z časti použitý skript od bloodmana. Túto vytváram od začiatku a už teraz má lepší základ ako bloodmanova administrácia. Ak je niekto ochotný mi spraviť design pre moju administráciu tak ma prosím kontaktujte. P.S. Bloodman mal pravdu, administrácia v OOP sa lachšie vytvára a upravuje ;) Predpokladám že keď by sa náhodou môj hosting zrušil (neplánujem) tak ju zverejním na forum.sa-mp.com

Ano Ano, ja som tiez tak zacinal, ale teraz mam tiez vlastnu, ale nie v OOP! P.S. Ale ked je z casti bloodmanova tak to stale ma jeho copyright!

Link to comment
Share on other sites

A? Táto čo je na CoolHoste tak je od mojich začiatkov, vtedy som kúsok zobral a začal z neho budovať tú administráciu, a teraz to ľutujem, lebo bloodman nadáva, ale už teraz nebude ;) Mám oveľa lepší core systém administrácie ako on má teraz tento aktuálny... Napr. On má aj 20 HTML stránok kde každá je na inú stránku v administrácii, ale ja mám len 1 html súbor s designom pre celú administráciu, a 1 include ktorý bude mať každá téma a v ňom je class themelibs kde sú nadesignované tie univerzálne veci ako Nadpis a iné a potom to už len používam themelibs::title("WebFTP"); a napíše mi to WebFTP ale pritom to je len cez jeden riadok a to bloodmanove všade písal ručne a potom to mal aj 20x to isté a len zmenený text. Alebo ešte to, že ja mám v OOP spravený MultiLanguage systém, a on nemá, a ja tam mám ešte že ak pridá do toho language súboru premennú $author = "jehonick"; tak vo footery sa zobrazí aj Autor administrácie (ja) , autor designu, a ešte aj Autor prekladu (tak ako je to na phpbb - Preložil jehonick). A celá administrácia je robená cez MultiLanguage systém, čiže stačí len dorobiť jazykový balíček v angličtine a môžem to dať na forum.sa-mp.com, a určite mi aj tak pár dolárov dajú donate...

Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň,

hľadám grafika ktorý by spravil .psd návrh na administračné prostredie môjho hostingu. Vytváram OOP administráciu ktorá je MultiTheme, čiže by mohol byť designer na mojom projekte. Vo footery by bol váš nick a v zozname zúčastnených by bol váš nick alebo meno. Ak by niekto bol ochotný mi spraviť design v psd zadarmo, tak mi napíšte na email [email protected] alebo sem pomocou sz, alebo na môj skype WebScript.Biz

Ďakujem

Ty krávo!

Zrovna ty od někoho chceš něco ZDARMA :d když někdo od tebe něco chce ZDARMA tak taky neuděkáš tak nám všem vyliž KRETÉNE!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...