Jump to content

gamemode Texas Hold'em Poker


Guest Mort

Recommended Posts

Texas Hold'em Poker

 

Nazdar všichni a všude ...

 

Připravuju nový mód s názvem Texas Hold'em Poker. Tento poker je nejvíce hraný na světě, tak proč to nezrealizovat rovnou i do sa:mp ne ? :p

 

Přesné datum dokončení nevím, ještě nemám ani hotové karty ( kdo by věděl jaké ID mají v MTA karty tak ať mi napíše SZ ).

 

Princip bude jednoduchý .. nebudete vůbec hrát za postavu, pouze budete jakoby "nehnutelní", budete se moct zapojovat do zápasů, teda pokud máte aspoň na základní vklad :d.

 

Princip hry bude jednoduchý ... hrát a vyhrát !

 

Kdo kdy hrál tento Poker tak ví že je to super hra !

 

Teď něco o hře ...

 

Když se poprvé registrujete, tak získáte na účet 300 žetonů, budete hrát ve svých teamech (hodnostech) ...

 

Takže ...

 

Od 0 - 500 žetonů budete mít hodnost "Amater"

Od 500 - 1000 žetonů budete mít hodnost "Ucenlivy hrac"

Od 1000 - 1500 žetonů budete mít hodnost "Pokrocily"

Od 1500 - 3000 žetonů budete mít hodnost "Expert"

Od 3000 - 5000 žetonů budete mít hodnost "Legenda"

Od 5000 - 10000 žetonů budete mít hodnost "Poker Pro"

Od 10000 - 50000 žetonů budete mít hodnost "Poker Shark"

Od 50000 žetonů budete mít hodnost "Tony G"

 

------------------

 

Hra bude probíhat tak, že každá hodnost bude mít svoji hrací místnost s jiným základním vkladem. Dokud se 4 nebo 3 hráči nepřipojí do jedné místnosti, tak hra nezačne. To poznáte tak že bude napsáno buď OTEVŘENO nebo ZAVŘENO + počty hráčů.

 

-----------------------

 

Bude se hrát pomocí kláves, ty sem ještě dopíšu. Budete moct přidat žetony do hry, ale musí někdo dorovnat jinak hráč bere všechno co je na stole. Jelikož asi neexistují karty z MTA tak bude probíhat tak, že se vám zobrazí TD s náhodně vybranými kartami ..

Hráč může od stolu kdykoliv odejít, dokud nezůstane ve hře jeden hráč nebo jeden neprohraje všechno.

A ano, bude to probíhat tak že když někdo dorovná tak se v Místním chatu obejví např.:

Mort: Dorovnáno

XmEn: Dorovnáno + přidáno 5 žetonů, dorovnejte prosím

PeTr_AP] : Pokládám ...

 

Systém bude generovat tyto zprávy automaticky, nebudete muset psát ručně ...

 

-------------------

Co když mi dojdou žetony ?

 

Zatím pracuji na webu, kde si pomocí sms zprávy můžete dobít :p

 

Ti co hrát Poker neumí tak ta budou mít samozřejmě nápovědu ...

 

 

 

Hledám:

 

[*]Jestli existují tak karty ....

 

[*]Společníky Pawnery

 

 

Děkuji,

Mort :p

Link to comment
Share on other sites

Tohle si myslím že bude dobré akorát pro ty co baví poker, Pro mě co baví střílet a jezdit ve vozidlech to moc mít význam nebude, ale nápad dobrý :-)

Link to comment
Share on other sites

Zapoměl jsi napsat, jak hra bude probíhat, to že tam nebudu hrát za postavu a s kartama je hezký, ale to je spíš detail.

 

 

Dopsal jsem to tam ...

Ne to jsem nemyslel.. spíš průběh hry.. Jestli se mi budou zobrazovat karty pomocí TD, Gametextem se budou vypisovat údaje (David: Fold, Mort: Raise...), prostě jak to bude vypadat, když si sednu ke stolu a začnu hrát :)

Link to comment
Share on other sites

No připraveno je to celkem dobře, ale zajímá mě jak se s tím popereš. Přeji ti to dokončit aby jsi se pak jen díval, jak ti mizí žetony a naopak na mém kontu přibývají :d

 

GL

Link to comment
Share on other sites

":10vvzx70]No připraveno je to celkem dobře, ale zajímá mě jak se s tím popereš. Přeji ti to dokončit aby jsi se pak jen díval, jak ti mizí žetony a naopak na mém kontu přibývají :d

 

GL

 

 

Hehe, tak to se budš muset snažit :p Oškubu tě jako opeřence :p

 

Zapoměl jsi napsat, jak hra bude probíhat, to že tam nebudu hrát za postavu a s kartama je hezký, ale to je spíš detail.

 

 

Dopsal jsem to tam ...

Ne to jsem nemyslel.. spíš průběh hry.. Jestli se mi budou zobrazovat karty pomocí TD, Gametextem se budou vypisovat údaje (David: Fold, Mort: Raise...), prostě jak to bude vypadat, když si sednu ke stolu a začnu hrát :)

 

Dopsal jsem to tam ...

Link to comment
Share on other sites

Přidávám další info ...

 

 

Takže, nejdříve bych chtěl zdělit, že bych potřeboval 3 betatestery kteří:

 

  • [*:mk1l1hum] Umí hrát poker
    [*:mk1l1hum] Umí počítat do sta tisíce

 

 

Takže, teď to info ...

 

Zachvilu budu dolaďovat ještě první sázky, bude se to ovládat takto :

 

První kolo, kdy ještě nejsou na stole karty, tak se začnou brát první sázky, teď to ovládání...

 

Nejdříve se samozřejmě podívate na karty ...

 

Po 3s se vám zobrazí 4 Textdrawy s ovládáním, a bude to fungovat takto:

 

Pomocí klávesy "C" Dorovnáte posleední sázky, když bude dorovnání == 4 , spustí se timer na 10s kde se buď ještě někdo rozhodně něco dát a jestli ne tak se pokračuje do dalšího kola..

Pomocí klávesy "L.ALT" můžete přidat žetony a ostatní musí dorovnat, na tomhle mám trochu problémy ale zvládnu to :d

Pomocí klávesy "+" vzdáte kolo které právě probíhá .. nemusím snad rozepisovat...

Pomocí klávesy "Shift" můžete vložit , jak e říká "All On (Ól in)" ... to vsadíte všechny žetony co máte :d

 

Budu ještě dodělávat systém, který když pošlete SMS za 50kč, přijde vám na účet 1500 žetonů.

 

Máte se nač těšit.

 

Děkuji za pozornost,

Mort.

Link to comment
Share on other sites

Ak chceš testera, máš ho mať. Poker viem, takže kontaktuj ma cez SZ ICQ my nejde poprípade ak máš záujem tak Skype.

 

Umíš sčítat a odčítat ? Respektive, jestli jsi nikdy nepropad z matiky tak tě beru :d

ICQ nemám, skype mám

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Majitel
jo aha dobit zetony pomoci sms takze takhle budes oskubavat lidi za realny prachy ? hm tak jo no

 

Takhle funguje skoro všechno na netu... Travian, Facebook, Ogame....

Link to comment
Share on other sites

Chtěl jsem to udělat, ale bylo mi to blbý dělat ještě v 0.3c písemně přes textdrawy. Tak jsem toho nechal. Teď už pracuji na něčem jiném, ale učitě poker bude jeho součástí ;) (0.3d - textdrawy z karet).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...