Jump to content

návrh [ZMENA]Moderátori


Guest JAKE47

Recommended Posts

Takže ako som si všimol (myslím že aj vy) pridal sa nový moderátor PeTr_AP] tomu samozrejme gratulujeme ale poďme k veci.Je to veľmi dobré rozhodnutie že chytrak pridal ďalšieho moderátora.V súčastnosti je ich 5.

 

No s toho SmK, Om3n sem moc nechodia nevidím ich aktivitu no dôležité je že si moderátora zaslúžia sice neviem čím ale chytrák to určite vie.Pridal by som ešte troch moderátorov alebo štyroch.Prečo?

 

Pretože je tu dosť uživateľov a len traja moderátori sú aktívny.Tak že sa o tom dá povedať že tu niečo riešia.Ako sme si mohli všimnúť prišli sem ľudia s konkurenčného fóra a zaspamovali to.Kde vtedy boli moderátori?

 

Keby ich bolo viac tak je prakticky 100% šanca že by tu jeden bol.Z 9 moderátorov aby tu niekto nebol?Smiešne.Takto by sa zabezpečilo fórum od spamov,nadávok,reklám a iných vecí ktoré sú v rozpore s pravidlami

 

Moderátori ktorý by sa prijali do týmu by si vybral sám chytrák či už podľa aktivity alebo podobne.Týmto topicom výslovne nechcem vyjadriť to že by som mal byť ten moderátor.Skôr chcem chytráka naviesť nato aby o tom viac premýšľal.

 

Ako som už na začiatku povedal prijať Petra bola veľmi rozumná vec s tvojeje stranky, chytrák a dúfam že si to myslíš aj ty.Tak teraz sa môžete vyjadriť vy či by sa vám páčilo pridať ďalších 4 och alebo 3 och moderátorov.Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Modíků je tu dost.. Petra jsem navrhl, jelikož doplňuje mou 'docházku' (je tu v době když já nejsem). Zatím vše funguje tak jak má, tak nevím proč brát další módy. No řekni mi, je tu snad nějakej větší čurbes?

 

K tý kauze konkurenčních reklam. V tý době, jsem tu byl jedinej aktivní a zrovna mi to vyšlo na rodinnou oslavu. Takže se ti blbci akorát trefili do slepého bodu. To mě donutilo, vybrat si s procenta uživatelů a doporučit / navrhnout jednoho chytrákovi.

Doufejme, že jsem vybral správně.

GL PeTr_AP] ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...