Jump to content

Ukladanie tuningu a auta na pozicii


savi

Recommended Posts

Ahoj určitě každý znáte server superparba.eu a mají tam možnost uložit si auto ke svému baráku a můžete si ho zamknout a dát si do něho alarm.

Scháním to na svůj servr. byl bych moc vděčný za sehnání FS který funguje

Děkuji předem Savi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ahoj určitě každý znáte server superparba.eu a mají tam možnost uložit si auto ke svému baráku a můžete si ho zamknout a dát si do něho alarm.

Scháním to na svůj servr. byl bych moc vděčný za sehnání FS který funguje

Děkuji předem Savi

 

Taky bych to bral :( hledas sem ale nenasel :(

Link to comment
Share on other sites

Tak to nema byt volne ke stazeni!! To uz neni muj problem kdyz ji nekdo ukradl a poslal dal.. komu to patri si to mel hodit na zalohu ..ci schovat nejak. a ne si to nechat ukract..

Link to comment
Share on other sites

Tak to nema byt volne ke stazeni!! To uz neni muj problem kdyz ji nekdo ukradl a poslal dal.. komu to patri si to mel hodit na zalohu ..ci schovat nejak. a ne si to nechat ukract..

To ukradly z hostingu ktery byl placeny takze porusily zakon o ochrane spotrebitele.

Nemel sem si to nechat ukrast :d A jak sem mel asi vedet ze mi to ukradnou ? Kdyz odchazis z domu tak si ho taky zamykas a muzou ti ho vykrast a pak ti policajt rekne nemel sis ho nechat vykrast ? :d

Kde mas ty server ? Ti z neho ukradnu mod zverejnim a pak ti reknu "nemel sis ho nechat ukrast". Takze vubec nepouzivat a mit to na flesce v trezoru :)

To ze je volne ke stazeni neznamena ze to muzes jen tak v pohode pouziat je tu autorsky zakon. Dokud tomu nedam licenci free tak se a to vztahuje.

 

Jinak k tem autum udelej si svuj protoze presne identickej FS nenajdes ten script jako ovsechno ostatni jsem si delal sam do RZE

Link to comment
Share on other sites

problém je v tom, že jste lamy... tak to vypadá na rze (kradené :d )

Hráč Lulu se připojil

Lulu: dáš mi lvl? pls pls pls pls

Uzu: jj, seženeš lidi?

Lulu: jj

Uzu: ok

Admin Uzu nastavil hráči Lulu admin level 5

"lol"

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

je to dobra vec ten prikaz ale je to tesky jak prase:D

co je na tom tezkyho ? :d

ja sem zacatecnik v pwn takze pro me vsechno:D

to je pravda no pro ty co neumeji pwn to tezky je :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...