Jump to content

[design]Torrentia


damo115

Recommended Posts

Ach jo, kolikrát sem ještě hodláš posílat ten tvůj tisíckrát upravovaný torrent design? Už mě to vážně nebaví. Je to nechutný a veškerý svůj názor jsem ti už psal do X theardů co tu už máš.

 

Prostě tohle nemá co s grafikou společného. Je to nechutné od barev až po kompletní zpracování. A ta typografie. No fuj. Sakra kašli na to. Vždyť ty nic půl roku neděláš než že to furt upravuješ a vůbec se nedá říct že k lepšímu.

Link to comment
Share on other sites

Nač se snažíš dělat odlesky, když je vůbec neumíš ? Na to kašli!

Ta typografie je stažená.

 

A jinak ten text co máš ve footeru je ti k ničemu, pokuď ty soubory nejsou nahrány na tvém serveru :lol:

 

Jedním slovem: hrůůůza :lek:

Link to comment
Share on other sites

Boban88":1wfkmcmz]
Mně seto líbý 9/10 :d

 

Boban is back?

No tak si pro příště pamatuj, že líbí je s měkým Í. Je to hnusný jako tvoje gramatika.

 

A ty si zapamatuj, že měkkým se píší 2 k !

Výborně. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

lamy....:d vi viete robit iba v SKICARY že :DDDD Ignition.cz a Mr.Jack

 

Smaž si účet a vrať se až dospěješ! Ty tvé kecy... ty jsi prosimtě rád, když namaluješ na papír čtverec.

 

-- ned 26. čer 2011 20:01:37 --

 

a nás tady budeš pomlouvat!

Link to comment
Share on other sites

lamy....:d vi viete robit iba v SKICARY že :DDDD Ignition.cz a Mr.Jack

 

Smaž si účet a vrať se až dospěješ! Ty tvé kecy... ty jsi prosimtě rád, když namaluješ na papír čtverec.

 

-- ned 26. čer 2011 20:01:37 --

 

a nás tady budeš pomlouvat!

 

tjn ty sa do toho neplet o tebe tam nebolo písane nič tak zavri hubu sopler..len mne sa zda dost nepravodlive ako to ohodnotili je to krasny desing a oni 0/10 alebo 2/10 twl sami by nevedeli udelat cez PhotoShop ani čiarku.....

Link to comment
Share on other sites

tjn ty sa do toho neplet o tebe tam nebolo písane nič tak zavri hubu sopler..len mne sa zda dost nepravodlive ako to ohodnotili je to krasny desing a oni 0/10 alebo 2/10 twl sami by nevedeli udelat cez PhotoShop ani čiarku.....

 

No, tak v PS děláme dost dlouho a já mu psal, že je to hrůůza, takže se mě to taky týká. A když zde zveřejní svůj výtvor, musí snést také kritiku.

 

Mimochodem, když se tu tak vytahuješ, že nedokážeme nic (tak si zaprvé mrkni sekci Grafika » Vaše tvorba a mám zde i já své výtvory a ingnition taktéž) tak nám zde ukaž něco TVÉHO.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...