Jump to content

návrh [ZMĚNA] Complete


Recommended Posts

Chce to prostě změnu.

Moderátorský tým je z půlky neaktivní, sice říkáte že tu jste pořád, ale to není pravda.

 

Tato sekce je úplně ignorována, každý topic tady by měl končit uzamknutím s tím, že by se napsalo "Souhlas/nesouhlas". Není to ale tak.

 

Fórum upadá, protože je tu nehoráznej bordel a chodí sem samí dementi.

 

Pravidla by měla být přísnější. Hodně sporů vzniká kvůli sekci help. Buď se jedná o to, že někdo chce celý kód který mu nikdo nechce dát nebo autor topicu porušuje pravidla anebo další podobné věci. To chce taky změnu, psal jsem u tu na to návrh, no samozřejmě nebyl dořešen.

 

To samé platí o sekci návody. Taky jsem mu měl návrh a opět nic.

 

Hlavní je ale ta věc, že se čím dál víc vyskytuje skupina malých dětí, kteří tu dělají bordel a kvůli tomu odchází ti normální pryč. Nedivím se jim, prostě je tu IQ uživatelů čím dál nižší.

 

Chce to změnu a je jen na moderátorském týmu, jak si s tím poradí, pokud však nic neudělají, hasta la vista fórum.

 

PS: Chtělo by to ty hlavní dementy pobanovat. :)

Link to comment
Share on other sites

Jako já se tu snažím být hodně jen mám problém s nedostatkem času a tak se tu občas nedostanu a když jo tak vůbec nemám šajnu o co v těch vašich hádkách jde ... ale teď se to budu snažit napravit :);)

Link to comment
Share on other sites

Jsem tu celej den a když hraju, tak průběžně alt tabuju.. Co by jsi chtěl víc?

Proč tady teda poslední dobou je takovej bordel?

 

Dobře, budeme brát, že jste fakt aktivní a jste tu pořád.

 

Co takhle se vyjádřit i dalším bodům, co jsem psal?

Link to comment
Share on other sites

Každej tu píše k***t,**** a ani var,třeba dnes jsem napsal k***t a stale nic.. :v: Je to tu otřes.. Dát Petra modikem! :d:klidek:

 

Není řešením mě dát modíkem :d

 

Chce to změnu v celém fóru

Link to comment
Share on other sites

":vjvxnrf4]
Každej tu píše k***t,**** a ani var,třeba dnes jsem napsal k***t a stale nic.. :v: Je to tu otřes.. Dát Petra modikem! :d:klidek:

 

Není řešením mě dát modíkem :d

 

Chce to změnu v celém fóru

Jenže ty bys tu udělal pořádek! :d:boss::oboci:

Link to comment
Share on other sites

[ ! ] Založte téma s názvem Admini kde se bude psát jestly admin někam pujde(na 2dny)ze bude neaktivni atd

Snad mně chápete.Jesli ne tak napiše :)

 

No ještě to do toho to by potom mohli číst spameři atp.. A až bude napsáno, že tu zrovna žádný Admin(moderátor) nebude, tak začnou útočit a bude to tu ještě horší. Podle mě to opravdu není dobrej nápad

Link to comment
Share on other sites

[ ! ] Založte téma s názvem Admini kde se bude psát jestly admin někam pujde(na 2dny)ze bude neaktivni atd

Snad mně chápete.Jesli ne tak napiše :)

 

Pekna sracka...

Link to comment
Share on other sites

Další návrh, tentokrát pro celou komunitu, je tu plno helpů, které porušují pravidla, co takhle u těchto topiců neradit, to že za to dostanu var jim je u pr*ele, hlavně že jim tam někdo poradí, beztak příjdou až s dalším helpem.

 

Vyjádřete se k tomuto, nováčci by konečně měli pochopit, že tu ty pravidla vůbec k něčemu jsou.

Link to comment
Share on other sites

Stejně mi to vadí, ale i tak už budu posílat celý kódy. TY sráči si nedokážou ani přečíst jedinej TuT tak kdo by jim pomáhal a ještě ktomu s radama na kterých se dře aby to dávalo smysl.

Link to comment
Share on other sites

Stejně mi to vadí, ale i tak už budu posílat celý kódy. TY sráči si nedokážou ani přečíst jedinej TuT tak kdo by jim pomáhal a ještě ktomu s radama na kterých se dře aby to dávalo smysl.

 

To je ale jejich věc, že si nedokážou doplnit parametry, pochopit tutoriál atd.

Když na to nemají, tak ať se vyserou na pawno a jdu si hrát Mario.

 

Postovat celý kódy je blbost, takhle by tu ti lidi mohli škemrat do nekonečna a pak prásk, "představuji Vám MŮJ mód"

Link to comment
Share on other sites

No konečně vás to taky napadlo...

 

Já nikdy nechápal proč radíte kterénům, co porušujou pravidla -_-

 

 

Ban na ně, nebo aspoň potřebujeme někoho kdo by pořád šmejdil v Helpu a mazal co tam je spam/nepotřebné/porušující pravidla

":48hvrgvf]
Stejně mi to vadí, ale i tak už budu posílat celý kódy. TY sráči si nedokážou ani přečíst jedinej TuT tak kdo by jim pomáhal a ještě ktomu s radama na kterých se dře aby to dávalo smysl.

 

To je ale jejich věc, že si nedokážou doplnit parametry, pochopit tutoriál atd.

Když na to nemají, tak ať se vyserou na pawno a jdu si hrát Mario.

 

Postovat celý kódy je blbost, takhle by tu ti lidi mohli škemrat do nekonečna a pak prásk, "představuji Vám MŮJ mód"

 

Jako by to vadilo, 70% módů je beztak poskládáno z cizích TuTů. Spíš jde o respekt mezi ostatními ...

Link to comment
Share on other sites

No konečně vás to taky napadlo...

 

Já nikdy nechápal proč radíte kterénům, co porušujou pravidla -_-

 

ktenujm je slusny oznaceni slova kretenum?

wau spuer :d

zacnu pouzivat :d

Link to comment
Share on other sites

":3e7hi13y]

To je ale jejich věc, že si nedokážou doplnit parametry, pochopit tutoriál atd.

Když na to nemají, tak ať se vyserou na pawno a jdu si hrát Mario.

 

Postovat celý kódy je blbost, takhle by tu ti lidi mohli škemrat do nekonečna a pak prásk, "představuji Vám MŮJ mód"

 

posledná veta znie tak, že sa bojíš konkurencie od nich :d:d

Link to comment
Share on other sites

":26x1ini8]Prosím o vyjádření chytraka, něco už by se s tím fakt mělo dělat.

Ten se na tebe z Vysoka vysere ;). Tady uz nelze nic zachranovat.. tohle forum je uz tak hluboko v prdeli ze ho uz odtamtud nikdo nedostane. Tak to vidm ja :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...